Appartement te koop: Vleerweg 6, Albergen
KopenTubbergenAppartementenVleerweg 6

Vleerweg 6

Verspreide huizen Albergen, Tubbergen

€ 939.000
Buurt Verspreide huizen Albergen, AlbergenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 193m²
193m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
35% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Dit appartement aan de Vleerweg 6 in Albergen biedt een bijzondere combinatie van rust en wooncomfort. Met 193 m² woonoppervlak en een energielabel C is het een flinke woning, gebouwd in 1974. De vraagprijs van €939.000 is aan de hoge kant, maar past bij de ruime opzet en de landelijke ligging. Bekijk ook de andere appartementen in Tubbergen voor een vergelijking.

De buurt: Verspreide huizen Albergen

De woning ligt in de buurt Verspreide huizen Albergen, een landelijk gebied met veel groen. De buurt telt ruim 1.200 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar. Het is een rustige omgeving. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, dus het beeld is gebaseerd op CBS-data.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop, op ongeveer twee kilometer afstand. Ook de Aldi en PLUS zijn binnen een paar kilometer te vinden. Kinderen kunnen naar de Rooms Katholieke Basisschool Kadoes, op twee kilometer, of naar Basisschool St Alphonsus op drie kilometer. De gemeente Tubbergen biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op twee kilometer en een restaurant op anderhalve kilometer.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Weusthuis Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 939.000
Prijs per m²€ 4.865
Woonoppervlakte193m²
Perceeloppervlakte1790m²
Bouwjaar1974
EnergielabelC
BuurtVerspreide huizen Albergen
WijkAlbergen
GemeenteTubbergen

Locatie

Vleerweg 6, Albergen

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Albergen

Inwoners1.255
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Coop
Zenderseweg 8
1751m
Aldi
Waldeckstraat 6
3140m
PLUS
De Eendracht 11
3235m

Scholen

11 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool Kadoes
Basisonderwijs · 249 leerlingen
2142m
Basisschool St Alphonsus
Basisonderwijs · 332 leerlingen
2973m
Scholengemeenschap Canisius
Voortgezet onderwijs · 666 leerlingen
3304m

Veelgestelde vragen

Over Vleerweg 6, Albergen

Welk energielabel heeft Vleerweg 6?

De woning aan Vleerweg 6 in Albergen heeft energielabel C.

Is €939.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €939.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Albergen, maar de woning is met 193 m² ook bovengemiddeld groot. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de bereikbaarheid van Albergen?

Albergen ligt in een landelijke omgeving in de gemeente Tubbergen. Het dichtstbijzijnde treinstation bevindt zich op 7,8 kilometer afstand. Met de auto ben je via regionale wegen snel in omliggende plaatsen. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is vrijwel noodzakelijk.

Wat voor type woning is dit precies?

Het gaat om een appartement met een woonoppervlak van 193 m², gebouwd in 1974. Het energielabel is C. De woning is onderdeel van een groter pand en biedt veel ruimte. Details over het aantal kamers of de indeling zijn niet bekend.