Appartement te huur: Vredenburg 67, Utrecht
HurenUtrechtAppartementenVredenburg 67

Vredenburg 67

Hoog-Catharijne NS en Jaarbeurs, Utrecht

€ 2.445 p.m.
Buurt Hoog-Catharijne NS en Jaarbeurs, UtrechtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AH to go op 89m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
66% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Hoog wonen in het centrum van Utrecht

Dit appartement aan de Vredenburg 67 ligt in het bruisende hart van Utrecht. Op 84 vierkante meter woonoppervlak biedt het een comfortabele stadsbasis, met energielabel A voor een lage energierekening. De huurprijs van €2.445 is aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Utrecht.

Buurt Hoog-Catharijne NS en Jaarbeurs

De buurt Hoog-Catharijne NS en Jaarbeurs is een van de meest stedelijke plekken van Nederland, met een omgevingsadressendichtheid van 5.225 adressen per vierkante kilometer. Een bewoner zegt: "Qua voorzieningen heerlijk om in het centrum te wonen, maar het is ook heel druk en niet bereikbaar met de auto." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen tussen 25 en 45 jaar.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de AH to go op nog geen 100 meter, of naar de Jumbo om de hoek. Ook Albert Heijn en Boon's Markt zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Montessori Kind Centrum LEF (twee straten verder) en KBS De Pijlstaart (vijf minuten lopen). De gemeente Utrecht biedt verder talloze restaurants en voorzieningen op loopafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder B & S Rental Service B.V. op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt15 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.445 p.m.
Prijs per m²€ 29 p.m.
Woonoppervlakte84m²
Perceeloppervlakte2886m²
Bouwjaar2012
EnergielabelA
BuurtHoog-Catharijne NS en Jaarbeurs
WijkBinnenstad
GemeenteUtrecht

Locatie

Vredenburg 67, Utrecht

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.8
Ilona Buyl
26-11-2023
Druk maar omdat het appartement hoog zit heb je daar weinig last van!

Qua voorzieningen heerlijk om in het centrum te wonen, maar het is ook heel druk en niet bereikbaar met de auto. Met OV is het enorm goed. ‘s Avonds laat in je eentje op straat vind ik ook nooit fijn door alle zwervers en enge mensen. Groen zou voor mij veel meer mogen in het centrum. Kan zoveel beter. We hebben wel een hele mooie groene binnentuin bij het appartementencomplex.

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoog-Catharijne NS en Jaarbeurs

Inwoners2.355
Mannen61%
Vrouwen39%

Woningmarkt

Gegevens uit Hoog-Catharijne NS en Jaarbeurs

Woningvoorraad1.184
Gem. WOZ-waarde€ 400.000
Koopwoningen13%
Huurwoningen87%

Supermarkten

71 binnen 5 km

AH to go
Vredenburgplein 4
89m
Jumbo
Rijnkade 6
200m
Albert Heijn
Potterstraat 1
281m

Scholen

130 binnen 5 km

Montessori Kind Centrum LEF
Basisonderwijs · 70 leerlingen
421m
KBS De Pijlstaart
Basisonderwijs · 184 leerlingen
489m
odbs Puntenburg
Basisonderwijs · 52 leerlingen
534m

Veelgestelde vragen

Over Vredenburg 67, Utrecht

Welk energielabel heeft Vredenburg 67?

De woning aan Vredenburg 67 in Utrecht heeft energielabel A.

Is de huurprijs van €2.445 marktconform voor deze buurt?

De huurprijs ligt ongeveer 25% boven het buurtgemiddelde van €1.959. De gemiddelde huurprijs per vierkante meter in de buurt is €24,88, terwijl dit appartement uitkomt op €29,11 per m². Het is daarmee aan de hoge kant, maar het energielabel A en de centrale ligging kunnen dit deels verklaren.

Hoe is het wonen in Hoog-Catharijne NS en Jaarbeurs?

De buurt is zeer stedelijk en druk, maar bewoners waarderen de voorzieningen. Een bewoner noemt het 'heerlijk om in het centrum te wonen', maar vindt het 's avonds niet altijd prettig door zwervers. Het appartement zit hoog, waardoor je weinig last hebt van de drukte. Er is een groene binnentuin bij het complex.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: AH to go op 89 meter, Jumbo op 200 meter, en Albert Heijn op 281 meter. Ook zijn er basisscholen zoals Montessori Kind Centrum LEF (421 meter) en KBS De Pijlstaart (489 meter).

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation Utrecht Centraal ligt op 1,4 kilometer afstand, ongeveer 15 minuten lopen. De buurt is goed bereikbaar met het OV, zoals een bewoner aangeeft: 'Met OV is het enorm goed.'

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt relatief lage stookkosten verwachten, al zijn er geen exacte bedragen bekend. Dit label is gunstig voor het wooncomfort en het milieu.

Hoeveel woningen zijn er beschikbaar in de buurt?

In de buurt staan 25 huurwoningen te huur, met prijzen variërend van €1.100 tot €2.972. De gemiddelde oppervlakte is 86 m². Dit appartement is met 84 m² iets kleiner dan gemiddeld, maar heeft een hogere prijs.

B & S Rental Service B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
B & S Rental Service B.V.
bnsrentalservice.nl
Bekijk
B & S Rental Service B.V.
vastgoednederland.nl
Bekijk