Appartement te koop: Vriezenveenstraat 17, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenVriezenveenstraat 17

Vriezenveenstraat 17

Morgenstond-Zuid, Den Haag

€ 300.000
Buurt Morgenstond-Zuid, 'S-GravenhageBekijk buurt
Hoogvliet op 480m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
36% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement in Morgenstond-Zuid

Dit appartement aan de Vriezenveenstraat 17 in Den Haag is een fijne plek voor wie houdt van een rustige, groene buurt. Het is een woning uit 1954 met een oppervlakte van 59 m² en energielabel C. De vraagprijs van €300.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Den Haag, maar dat past bij de ligging en het formaat.

De buurt Morgenstond-Zuid

Morgenstond-Zuid is een wijk met veel groen en een mix van bewoners. Op basis van vier beoordelingen geven bewoners de buurt een 5,6. Een bewoner zegt: "Sommige bewoners te beroerd om vuil in container te doen, vaak vuil naast de container te zetten." Een ander noemt het "een rare buurt" en wijst op incidenten. Toch is het een levendige wijk met veel voorzieningen. De buurt Morgenstond-Zuid telt ruim 6.600 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Hoogvliet of Albert Heijn, beide op een paar minuten lopen. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals De Hofvilla en de Pieter van der Plas School, op loopafstand. Ook een kinderdagverblijf zit om de hoek. De gemeente Den Haag biedt verder volop mogelijkheden voor uitstapjes, met parken en restaurants dichtbij.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Olsthoorn NVM Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 300.000
Prijs per m²€ 5.085
Woonoppervlakte59m²
Perceeloppervlakte1878m²
Bouwjaar1954
EnergielabelD
BuurtMorgenstond-Zuid
WijkMorgenstond
GemeenteDen Haag

Locatie

Vriezenveenstraat 17, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 4 bewoners

6.1
Miranda
21-12-2025
Van alles wat

Sommige bewoners te beroerd om vuil in container te doen.,vaak vuil naast de container te zetten. Bewoner met smetvrees gooit plastic handschoenen en blikjes op de grond.

5.5
Samantha
17-11-2025
Goed en slecht

De buren zeggen wel vriendelijk gedag maar hebben geen contact met hun verder en willen we ook niet daar houden we niet van

4.8
Samantha
30-10-2025
Rare buurt

Buren kijken niet naar elkaar om en gevaarlijk want er is paar maanden terug nog een man door het hoofd geschoten een paar huizen verder en veel afval op straat heel vaak en vaak inbraken in auto’s enzo

5.9
Samantha
14-08-2025
Smerige niet hygiënische buurt

Er lopen veel ratten veel eten en zo op straat. Het is echt vies en er worden ramen ingeslagen van auto’s regelmatig.

Buurt statistieken

Gegevens uit Morgenstond-Zuid

Inwoners6.640
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Morgenstond-Zuid

Woningvoorraad3.183
Gem. WOZ-waarde€ 198.000
Koopwoningen14%
Huurwoningen86%

Supermarkten

76 binnen 5 km

Hoogvliet
Leyweg 709/r
480m
Albert Heijn
Betje Wolffstraat 134
483m
SPAR express
Leyweg 1486
523m

Scholen

10 binnen 5 km

WSKO Basisschool De Hofvilla
Basisonderwijs · 618 leerlingen
2588m
Protestants Christelijke Basisschool Pieter van der Plas School
Basisonderwijs · 430 leerlingen
2895m
WSKO St. Jozefbasisschool
Basisonderwijs · 435 leerlingen
2914m

Veelgestelde vragen

Over Vriezenveenstraat 17, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Vriezenveenstraat 17?

De woning aan Vriezenveenstraat 17 in 'S-Gravenhage heeft energielabel D.

Is €300.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €300.000 ligt ongeveer 40% boven de gemiddelde vraagprijs van €214.875 in de buurt. Wel is dit appartement met 59 m² iets groter dan het gemiddelde van 53 m². De prijs per m² is met €5.085 hoger dan het buurtgemiddelde van €4.183. Of het een goede deal is, hangt af van jouw budget en wat je zoekt.

Hoe veilig is de buurt Morgenstond-Zuid?

In de buurt zijn 555 misdrijven geregistreerd, wat relatief hoog is. Bewoners noemen inbraken in auto's en een schietincident. Het is een aandachtspunt, maar veel bewoners wonen er gewoon en ervaren de buurt als oké.

Wat is de sfeer in de buurt?

De sfeer is gemengd. Sommige bewoners vinden het prettig, anderen klagen over afval en weinig contact. Een bewoner zegt: 'De buren zeggen wel vriendelijk gedag maar hebben geen contact.' Het is geen hechte gemeenschap, maar wel vriendelijk.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals WSKO Basisschool De Hofvilla (2,6 km) en PCBS Pieter van der Plas School (2,9 km). Ook een kinderdagverblijf zit dichtbij (0,4 km).

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt een gemiddelde energierekening verwachten, maar geen extreem hoge kosten. In de buurt heeft 25% van de koopwoningen label B en 75% label D of lager.

Olsthoorn NVM Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Olsthoorn NVM Makelaars
funda.nl
Bekijk
Olsthoorn NVM Makelaars
huispedia.nl
Bekijk