Appartement te koop: Westeinde 8D, Voorburg

Westeinde 8D

Voorburg West zuid, Leidschendam-Voorburg

€ 1.600.000
Buurt Voorburg West zuid, VoorburgBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 171m²
171m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 332m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een statig appartement met allure

Dit royale appartement aan het Westeinde in Voorburg ademt de sfeer van een klassiek herenhuis, met hoge plafonds en authentieke details. Met 171 m² woonoppervlak biedt het veel ruimte, terwijl het energielabel A+ aangeeft dat het ook nog eens verrassend zuinig is. De vraagprijs van €1.600.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit van deze woning. Vergelijk het met andere appartementen in Leidschendam-Voorburg.

Voorburg West zuid: rustig en groen

De buurt Voorburg West zuid is een rustige, groene woonwijk met veel eengezinswoningen. De bewoners zijn gemêleerd: gezinnen met kinderen, ouderen en alleenstaanden wonen er door elkaar. Het park of plantsoen is om de hoek. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige, stabiele buurt.

Dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je verse broodjes bij Albert Heijn, twee straten verder. Voor de dagelijkse boodschappen is Hoogvliet ook dichtbij, op nog geen vijf minuten lopen. Kinderen gaan naar Basisschool De Lusthof, op loopafstand, of naar KC de Telescoop. Het station is tien minuten lopen. De gemeente Leidschendam-Voorburg biedt een fijne mix van stedelijk gemak en groene rust.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaarskantoor Reichman & Rommelaar B.V. en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.600.000
Prijs per m²€ 9.357
Woonoppervlakte171m²
Perceeloppervlakte789m²
Bouwjaar1913
EnergielabelA+
BuurtVoorburg West zuid
WijkVoorburg West / Park Leeuwenbergh
GemeenteLeidschendam-Voorburg

Locatie

Westeinde 8D, Voorburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Voorburg West zuid

Inwoners2.830
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

73 binnen 5 km

Albert Heijn
Parkweg 30
332m
Hoogvliet
Herenstraat 52
447m
Albert Heijn
Koningin Julianalaan 263
1204m

Scholen

32 binnen 5 km

Basisschool De Lusthof
Basisonderwijs · 470 leerlingen
432m
KC de Telescoop
Basisonderwijs · 278 leerlingen
613m
Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 343 leerlingen
650m

Veelgestelde vragen

Over Westeinde 8D, Voorburg

Welk energielabel heeft Westeinde 8D?

De woning aan Westeinde 8D in Voorburg heeft energielabel A+.

Is €1.600.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.600.000 is aan de hoge kant, maar gezien de 171 m² woonoppervlak, het energielabel A+ en de gunstige ligging in Voorburg is het marktconform. Vergelijkbare appartementen in de buurt worden vaak voor iets lagere prijzen aangeboden, maar deze woning onderscheidt zich door zijn formaat en energiezuinigheid.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 0,8 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Vanaf daar reis je snel naar Den Haag, Leiden of Rotterdam.

Wat voor soort buurt is Voorburg West zuid?

Het is een rustige, groene woonwijk met veel eengezinswoningen en een gemengde bevolking: gezinnen, ouderen en alleenstaanden. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten, scholen en een park op loopafstand. De buurt voelt veilig en kindvriendelijk.