Tussenwoning te koop: Laan van Middenburg 22, Voorburg
Verkocht onder voorbehoud
KopenLeidschendam-VoorburgTussenwoningenLaan van Middenburg 22

Laan van Middenburg 22

Voorburg West zuid, Leidschendam-Voorburg

€ 769.000
Buurt Voorburg West zuid, VoorburgBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 151m²
151m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in Voorburg

Deze tussenwoning uit 1920 combineert oude charme met moderne zuinigheid: energielabel A. Met 151 m² woonoppervlak en een perceel van 138 m² is er ruimte voor een gezin. De vraagprijs van €769.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan tussenwoningen in Leidschendam-Voorburg.

De buurt: Voorburg West zuid

Voorburg West zuid is een rustige, groene wijk met veel gezinnen. De buurt Voorburg West zuid telt 2.830 inwoners, waarvan een groot deel tussen 45 en 65 jaar. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: 82% koopwoningen, 64% eengezinswoningen.

Het dagelijks leven in de straat

Om de hoek vind je basisschool KC de Telescoop (220 m) en de Protestantse Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer (270 m). Voor de boodschappen loop je twee straten verder naar Albert Heijn (689 m) of Hoogvliet (846 m). Het treinstation is tien minuten lopen (0,8 km). De gemeente Leidschendam-Voorburg biedt verder voldoende voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Meijs & Alink NVM Makelaardij en Consultancy.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 769.000
Prijs per m²€ 5.093
Woonoppervlakte151m²
Perceeloppervlakte138m²
Bouwjaar1920
EnergielabelA
BuurtVoorburg West zuid
WijkVoorburg West / Park Leeuwenbergh
GemeenteLeidschendam-Voorburg

Locatie

Laan van Middenburg 22, Voorburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Voorburg West zuid

Inwoners2.830
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

72 binnen 5 km

Albert Heijn
Parkweg 30
689m
Hoogvliet
Herenstraat 52
846m
Jumbo
Jacob van den Eyndestraat 14
1395m

Scholen

32 binnen 5 km

KC de Telescoop
Basisonderwijs · 278 leerlingen
220m
Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 343 leerlingen
270m
Basisschool De Lusthof
Basisonderwijs · 470 leerlingen
663m

Veelgestelde vragen

Over Laan van Middenburg 22, Voorburg

Welk energielabel heeft Laan van Middenburg 22?

De woning aan Laan van Middenburg 22 in Voorburg heeft energielabel A.

Is €769.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €769.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Voorburg West zuid. De woning heeft een groot woonoppervlak (151 m²) en een uitstekend energielabel (A), wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak minder zuinig of kleiner.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 0,8 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. De omgevingsadressendichtheid is 2260, wat duidt op een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool KC de Telescoop (220 m) en Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer (270 m) zijn om de hoek. Voor voortgezet onderwijs zijn Gymnasium Novum (945 m) en Sint-Maartenscollege (1,0 km) dichtbij.