Appartement te koop: Wichard van Pontlaan 303, Arnhem
KopenArnhemAppartementenWichard van Pontlaan 303

Wichard van Pontlaan 303

Plattenburg, Arnhem

€ 225.000
Buurt Plattenburg, ArnhemBekijk buurt
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Dit appartement aan de Wichard van Pontlaan in Arnhem ademt de sfeer van de jaren zestig. Met 59 m² woonoppervlak is het een compacte woning. De prijs van €225.000 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde, maar dat is niet vreemd voor een appartement in deze omgeving. Bekijk ook andere appartementen in Arnhem voor een breder beeld.

Buurt Plattenburg

Plattenburg is een levendige buurt met een mix van bewoners. De buurt telt bijna 2000 inwoners, waarvan veel eenpersoonshuishoudens. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt Plattenburg heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,6, wat duidt op een divers publiek.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij de Dekamarkt, die om de hoek ligt. Voor de dagelijkse boodschappen is er ook PLUS op tien minuten lopen. Kinderen gaan naar de Jozef Sartoschool, twee straten verder, of naar het Beekdal Lyceum voor voortgezet onderwijs. De gemeente Arnhem biedt een uitgebreid netwerk aan voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder BMV Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 225.000
Prijs per m²€ 3.814
Woonoppervlakte59m²
Perceeloppervlakte1709m²
Bouwjaar1965
EnergielabelD
BuurtPlattenburg
WijkVelperweg en omgeving
GemeenteArnhem

Locatie

Wichard van Pontlaan 303, Arnhem

Buurt statistieken

Gegevens uit Plattenburg

Inwoners1.940
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Plattenburg

Woningvoorraad969
Gem. WOZ-waarde€ 319.000
Koopwoningen44%
Huurwoningen56%

Supermarkten

44 binnen 5 km

Dekamarkt
Vrij Nederlandstraat 37
578m
PLUS
Hanzestraat 277
898m
Jumbo
Rosendaalseweg 696
994m

Scholen

55 binnen 5 km

Jozef Sartoschool Arnhem
Basisonderwijs · 290 leerlingen
330m
Kentalis College Arnhem
Speciaal onderwijs · 46 leerlingen
685m
Leerpark Arnhem
Voortgezet onderwijs · 322 leerlingen
699m

Veelgestelde vragen

Over Wichard van Pontlaan 303, Arnhem

Welk energielabel heeft Wichard van Pontlaan 303?

De woning aan Wichard van Pontlaan 303 in Arnhem heeft energielabel D.

Is €225.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €225.000 ligt onder het gemiddelde van €275.000 voor koopwoningen in Plattenburg, maar het appartement is met 59 m² ook kleiner dan het buurtgemiddelde van 102 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €2.696, wat voor deze woning neerkomt op €3.814 per m². Dat is aan de hoge kant, maar niet uitzonderlijk voor een appartement in deze omgeving.

Hoe is de buurt Plattenburg om in te wonen?

Plattenburg is een stedelijke buurt met een hoge bevolkingsdichtheid. Er wonen veel alleenstaanden en ouderen, maar ook gezinnen. De buurt heeft een mix van koop- en huurwoningen. Voorzieningen zoals supermarkten, scholen en openbaar vervoer zijn dichtbij. Het treinstation is op vijf minuten lopen, wat handig is voor forenzen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D. Dat betekent dat de woning gemiddeld isoleert. In de buurt heeft 50% van de woningen label A, maar ook 50% label D of lager. Je kunt dus hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A. Het is goed om te weten dat label D niet uitzonderlijk is voor een appartement uit 1965.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Jozef Sartoschool (basisonderwijs) ligt op 330 meter, om de hoek. Voor voortgezet onderwijs zijn er het Leerpark Arnhem (699 m) en het Beekdal Lyceum (775 m), beide op tien minuten lopen. Ook is er een kinderdagverblijf op 300 meter.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 112 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een stedelijke wijk. Het is altijd verstandig om zelf een indruk te krijgen door een keer door de buurt te lopen op verschillende tijdstippen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

Verkochte woningen in Plattenburg stonden gemiddeld 37 dagen te koop. Dat is relatief kort, wat aangeeft dat er vraag is naar woningen in deze buurt. Houd er rekening mee dat dit gemiddelde is en per woning kan verschillen.