Appartement te koop: Wijnstraat 10J, Echt
KopenEcht-SusterenAppartementenWijnstraat 10J

Wijnstraat 10J

Echt Centrum, Echt-Susteren

€ 799.000
Buurt Echt Centrum, EchtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 193m²
193m² woonoppervlakte
Jumbo op 367m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het hart van Echt

Dit appartement aan de Wijnstraat 10J is een echte blikvanger: 193 m² woonoppervlak, energielabel A en een bouwjaar van 2008. Het is een van de grotere appartementen in Echt-Susteren die nu te koop staan. Met een vraagprijs van €799.000 is dit aan de hoge kant vergeleken met andere koopwoningen in de buurt.

Echt Centrum: levendig en centraal

De woning ligt in buurt Echt Centrum, een buurt met zo'n 3.400 inwoners. Het is een gemengde wijk: veel eenpersoonshuishoudens (855) en ook gezinnen met kinderen (400). De meeste woningen zijn voor de oorlog gebouwd, maar dit appartement is van 2008. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Jumbo (twee straten verder) of de Nettorama en Aldi (om de hoek). Ook de Albert Heijn is op loopafstand. Kindcentrum Angela zit naast de deur, en basisscholen De Driepas en De Violier zijn op tien minuten lopen. De gemeente Echt-Susteren biedt verder een treinstation op loopafstand en voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Marc Merry Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 799.000
Prijs per m²€ 4.140
Woonoppervlakte193m²
Perceeloppervlakte938m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA
BuurtEcht Centrum
WijkEcht
GemeenteEcht-Susteren

Locatie

Wijnstraat 10J, Echt

Buurt statistieken

Gegevens uit Echt Centrum

Inwoners3.395
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Echt Centrum

Woningvoorraad1.919
Gem. WOZ-waarde€ 280.052
Koopwoningen55%
Huurwoningen45%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Jumbo
Zuiderpoort 31
367m
Nettorama
Maasbrachterweg 2b
463m
Aldi
Palmbrugweg 4
466m

Scholen

14 binnen 5 km

Kindcentrum Angela
Basisonderwijs · 160 leerlingen
161m
Openbare Basisschool De Driepas
Basisonderwijs · 156 leerlingen
745m
Basisschool de Violier
Basisonderwijs · 229 leerlingen
766m

Veelgestelde vragen

Over Wijnstraat 10J, Echt

Welk energielabel heeft Wijnstraat 10J?

De woning aan Wijnstraat 10J in Echt heeft energielabel A.

Is €799.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €799.000 ligt 71% boven de gemiddelde vraagprijs van €468.600 in de buurt. Het appartement is met 193 m² wel aanzienlijk groter dan het gemiddelde (224 m² in de buurt, maar dat is inclusief eengezinswoningen). De prijs per m² is €4.140, terwijl het buurtgemiddelde €2.478 per m² is. Het is dus een premium woning, mede door het energielabel A en het bouwjaar 2008.

Hoe is de buurt Echt Centrum om in te wonen?

Echt Centrum is een levendige buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel eenpersoonshuishoudens en ouderen, maar ook gezinnen. De buurt heeft een mix van oude en nieuwere woningen. Het aantal misdrijven is 241 per jaar, wat voor een centrumgebied redelijk is. Het treinstation is op 0,8 km.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft slechts 12,5% van de koopwoningen label A of beter, dus dit appartement steekt gunstig af.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: Kindcentrum Angela op 161 m, Basisschool De Driepas op 745 m en Basisschool de Violier op 766 m. Voor voortgezet onderwijs is Connect College op 806 m (VMBO) en 927 m (Havo/Atheneum/Gymnasium).

Hoeveel supermarkten zijn er in de buurt?

Binnen 500 m vind je Jumbo (367 m), Nettorama (463 m) en Aldi (466 m). Albert Heijn is op 588 m. Voor een grotere keuze is Lidl op 1,6 km. In totaal zijn er 9 supermarkten binnen 5 km.

Is er een treinstation in de buurt?

Ja, het treinstation ligt op 0,81 km afstand, dus op ongeveer tien minuten lopen. Dat is handig voor reizen naar bijvoorbeeld Roermond of Sittard.

Marc Merry Makelaardij
Geen mail gevonden
Bekijk