Appartement te koop: Zeister Haven 76, Zeist
Verkocht onder voorbehoud
KopenZeistAppartementenZeister Haven 76

Zeister Haven 76

Griffensteijn/Kersbergen, Zeist

€ 585.000
Buurt Griffensteijn/Kersbergen, ZeistBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Een modern appartement in een groene buurt

Dit appartement aan de Zeister Haven 76 voelt als een rustige thuishaven, midden in het groen van Zeist. Het is een lichte, moderne woning uit 2018 met energielabel A, wat betekent dat je weinig zorgen hebt over de stookkosten. Met 88 vierkante meter woonoppervlak is het ruim genoeg voor een stel of klein gezin. De vraagprijs van €585.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit en de ligging. Vergelijk het met andere appartementen in Zeist om te zien of het in de markt past.

Griffensteijn/Kersbergen: rustig en groen

De buurt Griffensteijn/Kersbergen is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en appartementen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,1. Een bewoner zegt: "Goede buurt slechte school" en een ander noemt het "Fijne buurt, dichtbij de stad." De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen, met een gemiddeld inkomen dat doorsnee is voor Zeist. Het is een plek waar je de rust van het groen combineert met de nabijheid van voorzieningen.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je snel een broodje bij de Albert Heijn om de hoek (twee straten verder) of bij de Dekamarkt op loopafstand. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals Wereldkidz Montessori Zeist Griffensteyn op vijf minuten lopen en Basisschool de Griffel iets verderop. De gemeente Zeist biedt verder volop parken, zoals op vijf minuten lopen, en een restaurant om de hoek voor een avondje uit.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Paul Dijkstra Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 585.000
Prijs per m²€ 6.648
Woonoppervlakte88m²
Perceeloppervlakte4900m²
Bouwjaar2018
EnergielabelA
BuurtGriffensteijn/Kersbergen
WijkZeist-West
GemeenteZeist

Locatie

Zeister Haven 76, Zeist

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

6.8
Michaël
25-10-2025
MOOIE BUURT

Goede buurt slechte school

7.5
Rinse Nederkoorn
28-06-2023
Fijne buurt, dichtbij de stad.

Zeer toegankelijk. Mooie parken. Goed ov.

Buurt statistieken

Gegevens uit Griffensteijn/Kersbergen

Inwoners3.110
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Albert Heijn
De Clomp 3104
629m
Dekamarkt
De Clomp 3308
710m
Albert Heijn
Emmaplein 2
932m

Scholen

50 binnen 5 km

Bartimeus OWI voor Visueel Gehandicapte Leerlingen
Speciaal onderwijs · 38 leerlingen
274m
Wereldkidz Montessori Zeist Griffensteyn
Basisonderwijs · 203 leerlingen
366m
Basisschool de Griffel
Basisonderwijs · 192 leerlingen
766m

Veelgestelde vragen

Over Zeister Haven 76, Zeist

Welk energielabel heeft Zeister Haven 76?

De woning aan Zeister Haven 76 in Zeist heeft energielabel A.

Is €585.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €585.000 is aan de hoge kant voor een appartement van 88 m² in Zeist, maar het is een moderne woning uit 2018 met energielabel A. Vergelijkbare appartementen in de buurt worden vaak voor iets lagere prijzen aangeboden, maar de kwaliteit en ligging kunnen de meerprijs rechtvaardigen.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,5 km afstand, dus voor de trein ben je aangewezen op de auto of bus. Voor dagelijkse ritten naar het centrum van Zeist of Utrecht is de bus een optie, maar een auto is handig voor langere afstanden.

Wat voor soort buurt is Griffensteijn/Kersbergen?

Het is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en appartementen. Bewoners geven de buurt een 7,1 en noemen het 'fijn' en 'dichtbij de stad'. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de buurt heeft een gemiddeld inkomen. Er zijn parken op loopafstand en voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Wereldkidz Montessori Zeist Griffensteyn (366 m) en Basisschool de Griffel (766 m). Ook is er voortgezet speciaal onderwijs op 274 m. De meeste scholen zijn binnen tien minuten lopen te bereiken.

Hoeveel supermarkten zijn er in de omgeving?

Binnen een straal van 5 km zijn er 22 supermarkten. De dichtstbijzijnde zijn Albert Heijn op 629 m en Dekamarkt op 710 m, beide op loopafstand. Ook zijn er Albert Heijn (932 m), Lidl (1,1 km) en Aldi (1,4 km) in de buurt.

Is het appartement geschikt voor een gezin?

Met 88 m² en energielabel A is het appartement ruim genoeg voor een klein gezin. De buurt heeft veel gezinnen en er zijn scholen en speelplekken in de buurt. Houd er rekening mee dat het een appartement is zonder eigen tuin, maar er zijn parken op loopafstand.