Hoekwoning te koop: De Brink 102, Zeist
KopenZeistHoekwoningenDe Brink 102

De Brink 102

Griffensteijn/Kersbergen, Zeist

€ 879.000
Buurt Griffensteijn/Kersbergen, ZeistBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 156m²
156m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in Zeist

Deze hoekwoning aan De Brink in Zeist heeft een woonoppervlak van 156 m² en een perceel van 190 m². Het energielabel A betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. Met een vraagprijs van €879.000 is dit aanbod aan de hoge kant, maar dat past bij de ruime opzet en het energielabel. Bekijk ook andere hoekwoningen in Zeist.

Buurt Griffensteijn/Kersbergen

De buurt Griffensteijn/Kersbergen is een groene wijk met veel parken in de buurt. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,1. Een bewoner zegt: "Fijne buurt, dichtbij de stad. Zeer toegankelijk. Mooie parken. Goed ov." Een ander noemt het een "MOOIE BUURT" maar vindt de school minder. De buurt telt ruim 3.000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 600 meter afstand, of bij Dekamarkt iets verderop. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals Wereldkidz Montessori Zeist Griffensteyn op 450 meter en CBS Nije-Kroost op 700 meter. Het station ligt op 3,5 km, maar bushaltes zijn dichterbij. De gemeente Zeist biedt verder ruime parken en restaurants op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Molenbeek Makelaars Zeist.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 879.000
Prijs per m²€ 5.635
Woonoppervlakte156m²
Perceeloppervlakte190m²
Bouwjaar1986
EnergielabelA
BuurtGriffensteijn/Kersbergen
WijkZeist-West
GemeenteZeist

Locatie

De Brink 102, Zeist

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

6.8
Michaël
25-10-2025
MOOIE BUURT

Goede buurt slechte school

7.5
Rinse Nederkoorn
28-06-2023
Fijne buurt, dichtbij de stad.

Zeer toegankelijk. Mooie parken. Goed ov.

Buurt statistieken

Gegevens uit Griffensteijn/Kersbergen

Inwoners3.110
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Albert Heijn
De Clomp 3104
627m
Dekamarkt
De Clomp 3308
669m
Albert Heijn
Emmaplein 2
875m

Scholen

52 binnen 5 km

Bartimeus OWI voor Visueel Gehandicapte Leerlingen
Speciaal onderwijs · 38 leerlingen
159m
Wereldkidz Montessori Zeist Griffensteyn
Basisonderwijs · 203 leerlingen
447m
CBS Nije-Kroost
Basisonderwijs · 197 leerlingen
737m

Veelgestelde vragen

Over De Brink 102, Zeist

Welk energielabel heeft De Brink 102?

De woning aan De Brink 102 in Zeist heeft energielabel A.

Is €879.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €879.000 is aan de hoge kant voor een hoekwoning in Zeist, maar de woning heeft een groot woonoppervlak van 156 m², een perceel van 190 m² en energielabel A. De prijs weerspiegelt de ruime opzet en de zuinige energielabel.

Hoe is de buurt Griffensteijn/Kersbergen om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een 7,1 en noemen het een fijne, groene wijk met goede bereikbaarheid en mooie parken. Een bewoner waardeert het OV, een ander vindt de school minder. De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen.