Appartement te koop: Zevenhuizen 5A, Leende
KopenHeeze-LeendeAppartementenZevenhuizen 5A

Zevenhuizen 5A

Verspreide huizen Zevenhuizense Heide, Heeze-Leende

€ 985.000
Buurt Verspreide huizen Zevenhuizense Heide, LeendeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 209m²
209m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een landelijke omgeving

Dit appartement aan de Zevenhuizen 5A in Leende is een verrassend ruime woning met een oppervlakte van 209 m². Het pand uit 1939 combineert karakter met een modern energielabel A, wat zorgt voor een lage energierekening. Met een vraagprijs van €985.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar de prijs is marktconform gezien de grote woonoppervlakte en de gunstige energieprestatie. Ter vergelijking: de gemiddelde prijs voor appartementen in Heeze-Leende ligt lager, maar dit object is uitzonderlijk ruim.

De buurt Verspreide huizen Zevenhuizense Heide

De woning ligt in de buurt Verspreide huizen Zevenhuizense Heide, een rustige, landelijke omgeving met ongeveer 200 inwoners. De buurt kenmerkt zich door veel gezinnen: 35% van de huishoudens heeft kinderen. Het is een echte eengezinswijk, met 85% koopwoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de CBS-cijfers. De sfeer is er ongetwijfeld dorps en rustig.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS en Aldi, beide op ongeveer een kwartier lopen (ruim een kilometer). Ook zijn er basisscholen in de buurt: de Rooms Katholieke Basisschool De Triangel op 10 minuten lopen en Basisschool Sint Jan op 20 minuten. De gemeente Heeze-Leende biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een bibliotheek op korte afstand. Het treinstation ligt op 5,8 km, dus voor het OV ben je aangewezen op de auto of fiets.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Best Intermediair Vastgoed Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 985.000
Prijs per m²€ 4.713
Woonoppervlakte209m²
Perceeloppervlakte2869m²
Bouwjaar1939
EnergielabelA
BuurtVerspreide huizen Zevenhuizense Heide
WijkLeende
GemeenteHeeze-Leende

Locatie

Zevenhuizen 5A, Leende

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Zevenhuizense Heide

Inwoners200
Mannen48%
Vrouwen50%

Supermarkten

7 binnen 5 km

PLUS
Dorpstraat 70
1116m
Aldi
Margrietlaan 3c
1116m
SPAR
Pastoor Thijssenlaan 1a
3478m

Scholen

10 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool De Triangel
Basisonderwijs · 260 leerlingen
1035m
Basisschool Sint Jan
Basisonderwijs · 103 leerlingen
1774m
De Berkenschutse
Speciaal onderwijs · 474 leerlingen
3250m

Veelgestelde vragen

Over Zevenhuizen 5A, Leende

Welk energielabel heeft Zevenhuizen 5A?

De woning aan Zevenhuizen 5A in Leende heeft energielabel A.

Is €985.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €985.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Leende, maar de woning is met 209 m² ook uitzonderlijk groot. Het energielabel A zorgt voor lage stookkosten, wat de prijs deels rechtvaardigt. Vergelijkbare appartementen in de regio zijn vaak kleiner of hebben een slechter energielabel. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat van de woning en de vraag in de buurt.

Hoe is de buurt Verspreide huizen Zevenhuizense Heide om in te wonen?

Het is een rustige, landelijke buurt met veel gezinnen en een laag aantal inwoners (200). De omgevingsadressendichtheid is laag (76), wat betekent dat er veel ruimte is. Er zijn weinig voorzieningen op loopafstand, maar de dichtstbijzijnde supermarkt en basisschool liggen op ongeveer een kilometer.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de kosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit label is gunstig voor de maandelijkse energiekosten, die daardoor relatief laag zullen zijn. Het is een van de beste labels die je kunt hebben, dus je hoeft niet te rekenen op hoge stookkosten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is Rooms Katholieke Basisschool De Triangel op 1 km (10 minuten lopen). Ook Basisschool Sint Jan ligt op 1,8 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Leende of omliggende plaatsen, op 7,7 km afstand.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Er zijn geen specifieke buslijnen in de data vermeld, maar waarschijnlijk zijn er bushaltes in de buurt. De auto is hier het meest praktische vervoermiddel.