Vrijstaande woning te koop: Nachtegaallaan - bouwnummer 3, Leende
KopenHeeze-LeendeVrijstaande woningenNachtegaallaan - bouwnummer 3

Nachtegaallaan - bouwnummer 3

Villawijk Boschhoven, Heeze-Leende

€ 745.000
Buurt Villawijk Boschhoven, LeendeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 525m²
525m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Villawijk Boschhoven

Deze vrijstaande woning in Leende ademt rust en ruimte. Met een woonoppervlak van 525 m² en een perceel van maar liefst 5087 m² is er volop plek voor een gezin of wie van groen houdt. Het energielabel A betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De prijs van €745.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Heeze-Leende.

De buurt Villawijk Boschhoven

Villawijk Boschhoven is een rustige, groene buurt met vooral koopwoningen (95%). De meeste huishoudens bestaan uit stellen zonder kinderen (30) of ouderen (40), maar er wonen ook gezinnen. Het is een plek waar je elkaar kent en de auto voor de deur parkeert. De buurt Villawijk Boschhoven heeft een lage bebouwingsdichtheid, wat bijdraagt aan de rust.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de PLUS of Aldi, beide om de hoek op een kilometer afstand. Kinderen fietsen naar de Rooms Katholieke Basisschool De Triangel, twee straten verder. Voor de middelbare school moeten ze wel wat verder, maar dat is in Leende niet anders. De gemeente Heeze-Leende biedt verder voldoende voorzieningen voor het dagelijks leven.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van Santvoort - Eersel op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 745.000
Prijs per m²€ 1.419
Woonoppervlakte525m²
Perceeloppervlakte5087m²
Bouwjaar2006
EnergielabelA
BuurtVillawijk Boschhoven
WijkLeende
GemeenteHeeze-Leende

Locatie

Nachtegaallaan - bouwnummer 3, Leende

Buurt statistieken

Gegevens uit Villawijk Boschhoven

Inwoners150
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

6 binnen 5 km

PLUS
Dorpstraat 70
948m
Aldi
Margrietlaan 3c
948m
Coop
Ten Borchwardplein 20
3744m

Scholen

10 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool De Triangel
Basisonderwijs · 260 leerlingen
1056m
Basisschool Sint Jan
Basisonderwijs · 103 leerlingen
2181m
Basisschool Dirk Hezius
Basisonderwijs · 187 leerlingen
3780m

Veelgestelde vragen

Over Nachtegaallaan - bouwnummer 3, Leende

Welk energielabel heeft Nachtegaallaan - bouwnummer 3?

De woning aan Nachtegaallaan - bouwnummer 3 in Leende heeft energielabel A.

Is €745.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €745.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 525 m² met een perceel van 5087 m² in Leende. Het energielabel A en het bouwjaar 2006 maken de woning energiezuinig, wat de prijs ondersteunt. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 5087 m², wat zeer ruim is voor een vrijstaande woning. Je hebt veel tuin, mogelijkheden voor een zwembad, moestuin of gewoon veel groen. Houd er rekening mee dat onderhoud van zo'n groot perceel tijd en geld kost.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,5 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de auto of een kwartier fietsen. Vanaf daar kun je naar Eindhoven of verder reizen.