Appartement te koop: Zwitserlandstraat 5, De Lier
Verkocht onder voorbehoud
KopenWestlandAppartementenZwitserlandstraat 5

Zwitserlandstraat 5

Molensloot, Westland

€ 345.000
Buurt Molensloot, De LierBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuw appartement in De Lier

Dit gloednieuwe appartement aan de Zwitserlandstraat in De Lier is een frisse, moderne woning met energielabel A+. Met 45 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. De woning staat te koop voor €345.000, een prijs die marktconform is voor nieuwbouwappartementen in de regio. Bekijk ook andere appartementen in Westland voor een vergelijking.

Buurt Molensloot

De woning ligt in de buurt Molensloot, een rustige woonwijk in De Lier. De buurt telt zo'n 1.780 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. Het is een groene omgeving met veel eengezinswoningen. Er zijn nog geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op 700 meter afstand of de Jumbo op 850 meter. Basisschool De Liereling ligt op 400 meter lopen, en de Prins Mauritsschool op 650 meter. Het centrum van De Lier is op loopafstand, met restaurants en een park op een kilometer. De gemeente Westland biedt verder veel voorzieningen in de regio.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder meliormakelaar en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 345.000
Prijs per m²€ 7.667
Woonoppervlakte45m²
Perceeloppervlakte1472m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA+
BuurtMolensloot
WijkDe Lier
GemeenteWestland

Locatie

Zwitserlandstraat 5, De Lier

Buurt statistieken

Gegevens uit Molensloot

Inwoners1.780
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Albert Heijn
Hoofdstraat 76A
716m
Jumbo
Oranjeplein 40
846m
Albert Heijn
Verdilaan 4
3375m

Scholen

35 binnen 5 km

Basisschool De Liereling
Basisonderwijs · 153 leerlingen
397m
Prins Mauritsschool
Basisonderwijs · 187 leerlingen
648m
Koningin Julianaschool
Basisonderwijs · 215 leerlingen
661m

Veelgestelde vragen

Over Zwitserlandstraat 5, De Lier

Welk energielabel heeft Zwitserlandstraat 5?

De woning aan Zwitserlandstraat 5 in De Lier heeft energielabel A+.

Is €345.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €345.000 is marktconform voor een nieuwbouwappartement van 45 m² met energielabel A+ in De Lier. Nieuwbouw in deze prijsklasse is schaars, dus de prijs weerspiegelt de moderne staat en het lage energieverbruik.

Hoe hoog zijn de maandelijkse energiekosten bij label A+?

Energielabel A+ betekent dat de woning zeer zuinig is. De exacte kosten hangen af van je verbruik, maar je kunt rekenen op lage stook- en elektriciteitsrekeningen. Het is een van de zuinigste labels die er is.

Wat is de ligging van deze woning ten opzichte van openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 9,2 kilometer afstand, dus voor treinreizen ben je aangewezen op auto of bus.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool De Liereling (400 m) en Prins Mauritsschool (650 m). Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Westland, op 5,1 km afstand.

Hoe veilig is de buurt Molensloot?

In de buurt zijn in het meest recente jaar 24 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een wijk van deze omvang. De buurt oogt rustig en groen.

Wat voor type woningen staan er in de buurt?

De buurt bestaat voor 68% uit eengezinswoningen en 77% van de woningen is koop. Het is dus een overwegend koopwijk met veel gezinnen.

meliormakelaar
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen