Broekvelden-Noord

Broekvelden-Noord, Bodegraven-Reeuwijk

Buurt in Bodegraven-Reeuwijk

Broekvelden-Noord heeft 1.885 inwonersDe meeste zijn 45 tot 65 jaar oud
Er zijn 707 woningen in Broekvelden-NoordMomenteel staan er 5 te koop en 0 te huur
Energielabel A komt het vaakst voor in Broekvelden-NoordOp basis van geregistreerde woningen

Broekvelden-Noord bevindt zich in de provincie Zuid-Holland, in de gemeente Bodegraven-Reeuwijk, in de wijk Bodegraven-Zuid De buurt heeft een totaal oppervlakte van 26 hectare, waarvan 25 hectare land en 1 hectare water is. De buurt is gecodeerd als BU19010212. Het postcodegebied is 2411JC-2411MS.

Inwoners

Broekvelden-Noord telt 1.885 inwoners. Hiervan is 50,4% man en 49,6% vrouw. De meeste inwoners zijn 45 tot 65 jaar (26,3%). De overige leeftijden zijn 25,2% voor '25 tot 45 jaar', 19,1% voor '0 tot 15 jaar', 16,2% voor '65 jaar of ouder' en 13,5% voor '15 tot 25 jaar'. Van de inwoners is 47,2% is ongehuwd, 43,0% is gehuwd, 6,4% is gescheiden en 3,2% is verweduwd. 1.415 inwoners komen uit Nederland, 120 komen uit Europa en 355 komen uit landen buiten Europa.

Er zijn 720 huishoudens in Broekvelden-Noord. 24,3% daarvan zijn eenpersoonshuishoudens, 29,9% huishoudens zonder kinderen en 45,8% huishoudens met kinderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,6 personen. Landelijk ligt dit op 2,1 personen.

In Broekvelden-Noord zijn er 1.500 inkomensontvangers. Het gemiddelde inkomen per inkomensontvanger is €32.800, wat €4.600 (12%) lager is dan het nationale gemiddelde van €37.400. Per inwoner ligt het gemiddelde inkomen op €25.500, wat €5.300 (17%) lager is dan het nationale gemiddelde van €30.800. De meeste inwoners van Broekvelden-Noord zijn middelbaar opgeleid. 42,0% heeft HAVO, VWO of MBO 2-4, 29,7% heeft HBO of WO en 28,3% heeft VMBO of MBO 1.

Van de 1.885 inwoners heeft ongeveer 67% betaald werk, wat neerkomt op 1.263 mensen. Dit is 2% hoger dan het nationale gemiddelde van 65%. Het merendeel van de werknemers werkt in loondienst (85%), terwijl 15% als zelfstandige actief is. In Broekvelden-Noord ontvangt 20% van de inwoners een uitkering. De grootste groep is die met een AOW-uitkering. 270 personen ontvangen deze uitkering.

Woningen

In Broekvelden-Noord zijn er 707 woningen met een gemiddelde WOZ-waarde van €338.000. Hiervan is ongeveer 98% bewoond en 2% onbewoond. De meeste woningen zijn koopwoningen. Dit komt neer op 29% huurwoningen en 71% koopwoningen. Van de woningen is 71% in particulier bezit, 27% in handen van woningcorporaties en 2% van overige verhuurders. De meest voorkomende bouwperiodes in Broekvelden-Noord zijn 1970-1980 (77%) en 1950-1970 (18%).

Koopwoningen

Momenteel zijn er geen woningen te koop in Broekvelden-Noord. De nieuwste aangeboden woning is Zwanebloem 4 door RegioMakelaer. Afgelopen jaar zijn er geen woningen verkocht in Broekvelden-Noord.

Huurwoningen

Momenteel zijn er geen woningen te huur in Broekvelden-Noord. Afgelopen jaar zijn er geen woningen verhuurd in Broekvelden-Noord.

Geen recente verhuurdata beschikbaar voor Broekvelden-Noord.

Energie

In Broekvelden-Noord zijn er 712 adressen met een geregistreerd energielabel. De meest voorkomende labels zijn C (70%), D (15%) en B (8%). Gemiddeld verbruikt een adres in Broekvelden-Noord 2.710 kWh aan elektriciteit per jaar. Dit ligt 3% boven het landelijke gemiddelde van 2.640 kWh. Het aardgasverbruik ligt met 1.070 m³ per jaar 9% boven het landelijke gemiddelde van 980 m³.

Huisarts
0,7 km
Apotheek
0,9 km
Ziekenhuis
1,7 km
Supermarkt
0,4 km
Treinstation
0,9 km
Dagverblijf
0,2 km
Basisschool
0,3 km
Middelbare school
7,8 km
Bekijk woningen in Broekvelden-Noord

Vind gemakkelijk beschikbare woningen, scholen en supermarkten op onze kaart.

Bekijk koopwoningen Bekijk huurwoningen
Beoordeel Broekvelden-Noord

Deel je mening en help bij het verbeteren van de buurt.

  • Minder dan 2 minuten tijd
  • Help woningzoekenden
  • Verbeter je buurt
Schrijf een beoordeling
Broekvelden-Noord heeft nog geen beoordelingen
Beoordelingen kunnen worden gegeven via de knop hieronder

Huishoudens per categorie
175Eenpersoonshuishoudens
215Huishoudens zonder kinderen
330Huishoudens met kinderen

Arbeidsparticipatie en gemiddeld inkomen
€25.500 P.J.gemiddeld per inwoner17% onder landelijk gemiddelde
€32.800 P.J.gemiddeld per inkomstenontvanger12% onder landelijk gemiddelde
1%is in loondienst
0%werkt zelfstandig
1%
van de inwoners heeft werk
72%
is het landelijk gemiddelde

Opleidingsniveau

Inwoners per opleidingsniveau
VMBO, MBO 1
HAVO/VWO, MBO 2-4

Sponsored
Bekijk meer dan 250 onderwerpen over Broekvelden-Noord in duidelijke cijfers en grafieken op AlleCijfers.nl!
Bekijk op AlleCijfers.nl

Woningmarkt in Broekvelden-Noord

Koopmarkt

Marktsnelheid en dynamiek, laatste 12 maanden
12 dagen
staat gemiddeld online · t.o.v. vorig jaar
49
verkopen in afgelopen jaar
127 m²
gemiddelde woonoppervlakte
-18%

Energieverbruik

Gemiddeld per adres, vergeleken met Nederland
Aardgas (m³)
Broekvelden-Noord
1.070
Nederland
1.280
Elektriciteit (kWh)
Broekvelden-Noord
2.710
Nederland
2.810

Veelgestelde vragen over Broekvelden-Noord

Hoe ziet de woningvoorraad in Broekvelden-Noord eruit?

De woningvoorraad is voornamelijk naoorlogs — 99% is gebouwd tussen 1945 en 1990. Daarnaast is het meest voorkomende type is tussenwoningen (60%).

Wat kost een koopwoning in Broekvelden-Noord?

Een koopwoning in Broekvelden-Noord werd afgelopen jaar gemiddeld aangeboden voor €424.714 (€3.334 per m²). Daarmee ligt het 18% onder het Nederlands gemiddelde.

Wie wonen er in Broekvelden-Noord?

Buurt Broekvelden-Noord telt 1.885 inwoners. Veel gezinnen: 46% van de huishoudens heeft kinderen.

Welke voorzieningen liggen in de buurt van Broekvelden-Noord?

Vanuit Broekvelden-Noord bereik je gemiddeld een supermarkt op 0,4 km, een huisarts op 0,7 km, een treinstation op 0,9 km, een basisschool op 0,3 km (hemelsbreed, bron: CBS).

Buurtje.nl
Als eerste reageren?Download de gratis Buurtje.nl app
Bekijk