Buitengebied Geldrop-Oost
Noord-BrabantGeldrop-MierloGeldropBuitengebied Geldrop-Oost

Buitengebied Geldrop-Oost, Geldrop-Mierlo

Buurt in Geldrop-Mierlo

Buitengebied Geldrop-Oost bevindt zich in de provincie Noord-Brabant, in de gemeente Geldrop-Mierlo, in de wijk Geldrop De buurt is gecodeerd als BU17710008.

Koopwoningen

Momenteel zijn er geen woningen te koop in Buitengebied Geldrop-Oost. Afgelopen jaar zijn er geen woningen verkocht in Buitengebied Geldrop-Oost.

Huurwoningen

Momenteel zijn er geen woningen te huur in Buitengebied Geldrop-Oost. Afgelopen jaar zijn er geen woningen verhuurd in Buitengebied Geldrop-Oost.

Geen recente verhuurdata beschikbaar voor Buitengebied Geldrop-Oost.

Bekijk woningen in Buitengebied Geldrop-Oost

Vind gemakkelijk beschikbare woningen, scholen en supermarkten op onze kaart.

Bekijk koopwoningen Bekijk huurwoningen
Beoordeel Buitengebied Geldrop-Oost

Deel je mening en help bij het verbeteren van de buurt.

  • Minder dan 2 minuten tijd
  • Help woningzoekenden
  • Verbeter je buurt
Schrijf een beoordeling
Buitengebied Geldrop-Oost heeft nog geen beoordelingen
Beoordelingen kunnen worden gegeven via de knop hieronder

Woningmarkt in Geldrop

Cijfers van wijk Geldrop vanwege beperkte data

Prijsontwikkeling koop

Verkoopprijs per kwartaal · Q2 '25 – Q2 '26
Gemiddeld
Mediaan

Prijsontwikkeling huur

Huurprijs per kwartaal · Q2 '25 – Q2 '26
Gemiddeld
Mediaan

Koopmarkt

Marktsnelheid en dynamiek, laatste 12 maanden
17 dagen ▼ 64,6%
staat gemiddeld online · t.o.v. vorig jaar
260
verkopen in afgelopen jaar
124 m²
gemiddelde woonoppervlakte
-6%
goedkoper dan landelijk gemiddelde

Huurmarkt

Marktsnelheid en dynamiek, laatste 12 maanden
32 dagen
staat gemiddeld online · t.o.v. vorig jaar
29
verhuringen in afgelopen jaar
120 m²
gemiddelde woonoppervlakte
-28%
goedkoper dan landelijk gemiddelde

Bouwjaar

Leeftijd van de woningvoorraad

Energielabels

Duurzaamheid van de woningvoorraad

Woonoppervlakte

Verdeling van woninggroottes

Veelgestelde vragen over Buitengebied Geldrop-Oost

Hoe ziet de woningvoorraad in Buitengebied Geldrop-Oost eruit?

De woningvoorraad is voornamelijk naoorlogs — 64% is gebouwd tussen 1945 en 1990.

Wat kost een koopwoning in Buitengebied Geldrop-Oost?

Een koopwoning in Buitengebied Geldrop-Oost werd afgelopen jaar gemiddeld aangeboden voor €486.223 (€4.060 per m²).

Wat is de gemiddelde huur in Buitengebied Geldrop-Oost?

Een huurwoning in Buitengebied Geldrop-Oost kostte gemiddeld €1.515 per maand (€16 per m²). Dat is 28% onder het landelijk gemiddelde.

Hoe duurzaam is het woningaanbod in Buitengebied Geldrop-Oost?

Het woningaanbod in Buitengebied Geldrop-Oost is opvallend zuinig: 53% heeft een label A, A+ of B.

Buurtje.nl
Als eerste reageren?Download de gratis Buurtje.nl app
Bekijk