Buitengebied Warmenhuizen
Noord-HollandSchagenWarmenhuizenBuitengebied Warmenhuizen

Buitengebied Warmenhuizen, Schagen

Buurt in Schagen

Buitengebied Warmenhuizen heeft 360 inwonersDe meeste zijn 45 tot 65 jaar oud
Er zijn 64 woningen in Buitengebied WarmenhuizenMomenteel staan er 4 te koop en 0 te huur
Energielabel A komt het vaakst voor in Buitengebied WarmenhuizenOp basis van geregistreerde woningen

Buitengebied Warmenhuizen bevindt zich in de provincie Noord-Holland, in de gemeente Schagen, in de wijk Warmenhuizen De buurt heeft een totaal oppervlakte van 1.434 hectare, waarvan 1.417 hectare land en 16 hectare water is. De buurt is gecodeerd als BU04410590. Het postcodegebied is 1749AZ-1749XK.

Inwoners

Buitengebied Warmenhuizen telt 360 inwoners. Hiervan is 52,8% man en 47,2% vrouw. De meeste inwoners zijn 45 tot 65 jaar (30,6%). De overige leeftijden zijn 20,8% voor '65 jaar of ouder', 18,1% voor '25 tot 45 jaar', 15,3% voor '15 tot 25 jaar' en 13,9% voor '0 tot 15 jaar'. Van de inwoners is 48,6% is ongehuwd, 44,4% is gehuwd, 4,2% is gescheiden en 4,2% is verweduwd. 320 inwoners komen uit Nederland, 30 komen uit Europa en 10 komen uit landen buiten Europa.

Er zijn 145 huishoudens in Buitengebied Warmenhuizen. 27,6% daarvan zijn eenpersoonshuishoudens, 34,5% huishoudens zonder kinderen en 37,9% huishoudens met kinderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,4 personen. Landelijk ligt dit op 2,1 personen.

In Buitengebied Warmenhuizen zijn er 300 inkomensontvangers. Het gemiddelde inkomen per inkomensontvanger is €39.900, wat €2.500 (7%) hoger is dan het nationale gemiddelde van €37.400. Per inwoner ligt het gemiddelde inkomen op €32.400, wat €1.600 (5%) hoger is dan het nationale gemiddelde van €30.800. De meeste inwoners van Buitengebied Warmenhuizen zijn middelbaar opgeleid. 50,0% heeft HAVO, VWO of MBO 2-4, 26,9% heeft HBO of WO en 23,1% heeft VMBO of MBO 1.

Van de 360 inwoners heeft ongeveer 72% betaald werk, wat neerkomt op 259 mensen. Dit is 7% hoger dan het nationale gemiddelde van 65%. Het merendeel van de werknemers werkt in loondienst (52%), terwijl 48% als zelfstandige actief is. In Buitengebied Warmenhuizen ontvangt 22% van de inwoners een uitkering. De grootste groep is die met een AOW-uitkering. 70 personen ontvangen deze uitkering.

Woningen

In Buitengebied Warmenhuizen zijn er 64 woningen met een gemiddelde WOZ-waarde van €513.000. Hiervan is ongeveer 81% bewoond en 19% onbewoond. De meeste woningen zijn koopwoningen. Dit komt neer op 6% huurwoningen en 94% koopwoningen. Van de woningen is 94% in particulier bezit en 6% van overige verhuurders. De meest voorkomende bouwperiodes in Buitengebied Warmenhuizen zijn 1950-1970 (25%) en 1970-1980 (20%).

Koopwoningen

Momenteel zijn er geen woningen te koop in Buitengebied Warmenhuizen. De nieuwste aangeboden woning is Diepsmeerweg 58 door Bakker Schoon Makelaardij B.V. op Funda. Afgelopen jaar zijn er geen woningen verkocht in Buitengebied Warmenhuizen.

Huurwoningen

Momenteel zijn er geen woningen te huur in Buitengebied Warmenhuizen. Afgelopen jaar zijn er geen woningen verhuurd in Buitengebied Warmenhuizen.

Geen recente verhuurdata beschikbaar voor Buitengebied Warmenhuizen.

Energie

In Buitengebied Warmenhuizen zijn er 109 adressen met een geregistreerd energielabel. De meest voorkomende labels zijn D (26%), A (24%) en C (19%). Gemiddeld verbruikt een adres in Buitengebied Warmenhuizen 4.010 kWh aan elektriciteit per jaar. Dit ligt 52% boven het landelijke gemiddelde van 2.640 kWh. Het aardgasverbruik ligt met 1.460 m³ per jaar 49% boven het landelijke gemiddelde van 980 m³.