Industriegebied Noord B

Industriegebied Noord B, Hoogeveen

Buurt in Hoogeveen

Industriegebied Noord B heeft 130 inwonersDe meeste zijn 45 tot 65 jaar oud
Er zijn 43 woningen in Industriegebied Noord BMomenteel staan er 0 te koop en 0 te huur
Energielabel A komt het vaakst voor in Industriegebied Noord BOp basis van geregistreerde woningen

Industriegebied Noord B bevindt zich in de provincie Drenthe, in de gemeente Hoogeveen, in de wijk Industrie- en verspreide gebieden De buurt heeft een totaal oppervlakte van 209 hectare, waarvan 207 hectare land en 2 hectare water is. De buurt is gecodeerd als BU01186203. Het postcodegebied is 7903AN-7903TP.

Inwoners

Industriegebied Noord B telt 130 inwoners. Hiervan is 50,0% man en 50,0% vrouw. De meeste inwoners zijn 45 tot 65 jaar (30,8%). De overige leeftijden zijn 23,1% voor '25 tot 45 jaar', 19,2% voor '0 tot 15 jaar', 15,4% voor '15 tot 25 jaar' en 15,4% voor '65 jaar of ouder'. Van de inwoners is 57,7% is ongehuwd, 38,5% is gehuwd en 3,8% is gescheiden. 125 inwoners komen uit Nederland en 10 komen uit Europa.

Er zijn 40 huishoudens in Industriegebied Noord B. 12,5% daarvan zijn eenpersoonshuishoudens, 37,5% huishoudens zonder kinderen en 50,0% huishoudens met kinderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,9 personen. Landelijk ligt dit op 2,1 personen.

In Industriegebied Noord B zijn er 100 inkomensontvangers. Het gemiddelde inkomen per inkomensontvanger is €38.100, wat €4.100 (10%) lager is dan het nationale gemiddelde van €42.200. Per inwoner ligt het gemiddelde inkomen op €29.900, wat €5.000 (14%) lager is dan het nationale gemiddelde van €34.900. De meeste inwoners van Industriegebied Noord B zijn middelbaar opgeleid. 55,6% heeft HAVO, VWO of MBO 2-4, 44,4% heeft VMBO of MBO 1 en 0,0% heeft HBO of WO.

In Industriegebied Noord B ontvangt 15% van de inwoners een uitkering. De grootste groep is die met een AOW-uitkering. 20 personen ontvangen deze uitkering.

Woningen

In Industriegebied Noord B zijn er 43 woningen met een gemiddelde WOZ-waarde van €388.000. Hiervan is ongeveer 84% bewoond en 16% onbewoond. De meeste woningen zijn koopwoningen. Dit komt neer op 23% huurwoningen en 77% koopwoningen. Van de woningen is 77% in particulier bezit en 23% van overige verhuurders. De meest voorkomende bouwperiodes in Industriegebied Noord B zijn 2000-2010 (38%) en 2020 en later (25%).

Koopwoningen

Momenteel zijn er geen woningen te koop in Industriegebied Noord B. De nieuwste aangeboden woning is Europaweg 3B door Vermaas Bedrijfsmakelaardij. Afgelopen jaar zijn er 1 woningen verkocht in Industriegebied Noord B. Een woning werd gemiddeld in 0 dagen verkocht.

Huurwoningen

Momenteel zijn er geen woningen te huur in Industriegebied Noord B. De meest recentelijke woning is Europaweg 3B aangeboden door Vermaas Bedrijfsmakelaardij. Het afgelopen jaar zijn er 1 woningen verhuurd in Industriegebied Noord B. Een aanbod werd gemiddeld in 100 dagen verhuurd.

Geen recente verhuurdata beschikbaar voor Industriegebied Noord B.

Energie

In Industriegebied Noord B zijn er 102 adressen met een geregistreerd energielabel. De meest voorkomende labels zijn A+ (40%), A (15%) en C (13%). Gemiddeld verbruikt een adres in Industriegebied Noord B 4.270 kWh aan elektriciteit per jaar. Dit ligt 67% boven het landelijke gemiddelde van 2.550 kWh. Het aardgasverbruik ligt met 1.410 m³ per jaar 76% boven het landelijke gemiddelde van 800 m³.

Straatnamen

  • Nobelstraat
  • Europaweg
  • Fokkerstraat
  • Piet Soerstraat
  • Smirnoffstraat
  • Industrieweg
  • Vliegveldweg
  • Parmentierstraat
  • Achteromsedijk
  • Edisonstraat
  • Weg om de Oost
  • 13e Wieke
  • Pascalstraat
  • Stephensonstraat
  • Pesserdijk
  • Lindberghstraat
  • Zeppelinstraat
  • Plesmanstraat

Voorzieningen

Huisarts
1,3 km
Apotheek
1,3 km
Ziekenhuis
5,3 km
Supermarkt
1,3 km
Treinstation
3,8 km
Dagverblijf
1,4 km
Basisschool
1,4 km
Middelbare school
3,2 km
Bekijk woningen in Industriegebied Noord B

Vind gemakkelijk beschikbare woningen, scholen en supermarkten op onze kaart.

Bekijk koopwoningen Bekijk huurwoningen
Beoordeel Industriegebied Noord B

Deel je mening en help bij het verbeteren van de buurt.

  • Minder dan 2 minuten tijd
  • Help woningzoekenden
  • Verbeter je buurt
Schrijf een beoordeling
–
Industriegebied Noord B heeft nog geen beoordelingen
Beoordelingen kunnen worden gegeven via de knop hieronder
Schrijf een beoordeling
Veiligheid
Woningen
Hygiëne
Voorzieningen
Onderwijs
Gemeenschap
Groen
Bereikbaarheid

Statistieken over de inwoners

Leeftijden

Inwoners per leeftijds categorie

Huishoudensverhouding

Huishoudens per categorie
5Eenpersoonshuishoudens
15Huishoudens zonder kinderen
20Huishoudens met kinderen

Geslacht

Inwoners per geslacht
Mannen
Vrouwen

Burgerlijke staat

Inwoners per burgerlijke staat
Gehuwd
Ongehuwd
Gescheiden
Verweduwd

Herkomst

Inwoners per categorie herkomst
Nederland
Europa
Buiten Europa

Arbeid & inkomen

Arbeidsparticipatie en gemiddeld inkomen
€29.900 P.J.gemiddeld per inwoner14% onder landelijk gemiddelde
€38.100 P.J.gemiddeld per inkomstenontvanger10% onder landelijk gemiddelde
0%van de werkenden is in loondienst
0%van de werkenden is zelfstandig
0%
van de inwoners heeft werk
72%
is het landelijk gemiddelde

Opleidingsniveau

Inwoners per opleidingsniveau
VMBO, MBO 1
HAVO/VWO, MBO 2-4
HBO-WO

Vermogen

Mediaan vermogen per huishouden
Industriegebied Noord B
Nederland

Uitkeringen

Inwoners per uitkering
Bijstand
AO
WW

Woningmarkt in Hoogeveen

Cijfers van gemeente Hoogeveen vanwege beperkte data

Prijsontwikkeling koop

Verkoopprijs per kwartaal · Q1 '25 – Q4 '26
Gemiddeld
Mediaan

Koopmarkt

Marktsnelheid en dynamiek, laatste 12 maanden
46 dagen ▼ 27,3%
staat gemiddeld online · t.o.v. vorig jaar
1.617
verkopen in afgelopen jaar
130 m²
gemiddelde woonoppervlakte
-22%
goedkoper dan landelijk gemiddelde

Huurmarkt

Marktsnelheid en dynamiek, laatste 12 maanden
102 dagen ▼ 38,0%
staat gemiddeld online · t.o.v. vorig jaar
49
verhuringen in afgelopen jaar
189 m²
gemiddelde woonoppervlakte
-37%
goedkoper dan landelijk gemiddelde

Bouwjaar

Leeftijd van de woningvoorraad

Energielabels

Duurzaamheid van de woningvoorraad

Woonoppervlakte

Verdeling van woninggroottes

Statistieken over de woningen

Type woningen

Adressen per type woning

Bouwperiodes

Adressen per bouwperiode

Labels

Adressen per energielabel

Energieverbruik

Gemiddeld per adres, vergeleken met Nederland
Aardgas (m³)
Industriegebied Noord B
1.410
Nederland
800
Elektriciteit (kWh)
Industriegebied Noord B
4.270
Nederland
2.550

Veelgestelde vragen over Industriegebied Noord B

Uit wat voor huizen bestaat Industriegebied Noord B?

De woningvoorraad is voornamelijk naoorlogs — 63% is gebouwd tussen 1945 en 1990. Daarnaast is het meest voorkomende type is appartementen (44%).

Wat is de gemiddelde vraagprijs in Industriegebied Noord B?

Een koopwoning in Industriegebied Noord B werd afgelopen jaar gemiddeld aangeboden voor €411.553 (€3.311 per m²). Daarmee ligt het 22% onder het Nederlands gemiddelde.

Hoeveel kost huren in Industriegebied Noord B?

Een huurwoning in Industriegebied Noord B kostte gemiddeld €1.360 per maand (€11 per m²). Dat is 37% onder het landelijk gemiddelde.

Hoe is de bevolking van Industriegebied Noord B samengesteld?

Buurt Industriegebied Noord B telt 130 inwoners. De grootste leeftijdsgroep is 45 tot 65 jaar (31%). Veel gezinnen: 50% van de huishoudens heeft kinderen.

Wat zijn de energielabels in Industriegebied Noord B?

Het woningaanbod in Industriegebied Noord B is opvallend zuinig: 52% heeft een label A, A+ of B. Het gemiddeld aardgasverbruik per huishouden ligt op 1.410 m³ per jaar.

Hoe ver zijn voorzieningen vanuit Industriegebied Noord B?

Vanuit Industriegebied Noord B bereik je gemiddeld een supermarkt op 1,3 km, een huisarts op 1,3 km, een treinstation op 3,8 km, een basisschool op 1,4 km (hemelsbreed, bron: CBS).

Buurtje.nl
Buurtje.nl in de appSneller zoeken en als eerste reageren
Openen