Noordeloos-Buitengebied-Zuid
Zuid-HollandMolenlandenNoordeloosNoordeloos-Buitengebied-Zuid

Noordeloos-Buitengebied-Zuid, Molenlanden

Buurt in Molenlanden

Noordeloos-Buitengebied-Zuid heeft 225 inwonersDe meeste zijn 45 tot 65 jaar oud
Er zijn 72 woningen in Noordeloos-Buitengebied-ZuidMomenteel staan er 0 te koop en 0 te huur
Energielabel A komt het vaakst voor in Noordeloos-Buitengebied-ZuidOp basis van geregistreerde woningen

Noordeloos-Buitengebied-Zuid bevindt zich in de provincie Zuid-Holland, in de gemeente Molenlanden, in de wijk Noordeloos De buurt heeft een totaal oppervlakte van 900 hectare, waarvan 888 hectare land en 12 hectare water is. De buurt is gecodeerd als BU19781402. Het postcodegebied is 4225NH-4225SR.

Inwoners

Noordeloos-Buitengebied-Zuid telt 225 inwoners. Hiervan is 57,8% man en 42,2% vrouw. De meeste inwoners zijn 45 tot 65 jaar (31,1%). De overige leeftijden zijn 22,2% voor '0 tot 15 jaar', 22,2% voor '25 tot 45 jaar', 15,6% voor '15 tot 25 jaar' en 13,3% voor '65 jaar of ouder'. Van de inwoners is 46,7% is ongehuwd, 48,9% is gehuwd en 4,4% is gescheiden. 215 inwoners komen uit Nederland, 5 komen uit Europa en 5 komen uit landen buiten Europa.

Er zijn 80 huishoudens in Noordeloos-Buitengebied-Zuid. 25,0% daarvan zijn eenpersoonshuishoudens, 31,3% huishoudens zonder kinderen en 43,8% huishoudens met kinderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,8 personen. Landelijk ligt dit op 2,1 personen.

In Noordeloos-Buitengebied-Zuid zijn er 200 inkomensontvangers. Het gemiddelde inkomen per inkomensontvanger is €38.400, wat €1.000 (3%) hoger is dan het nationale gemiddelde van €37.400. Per inwoner ligt het gemiddelde inkomen op €30.200, wat €600 (2%) lager is dan het nationale gemiddelde van €30.800. De meeste inwoners van Noordeloos-Buitengebied-Zuid zijn middelbaar opgeleid. 56,3% heeft HAVO, VWO of MBO 2-4, 31,3% heeft HBO of WO en 12,5% heeft VMBO of MBO 1.

Van de 225 inwoners heeft ongeveer 78% betaald werk, wat neerkomt op 176 mensen. Dit is 13% hoger dan het nationale gemiddelde van 65%. Het merendeel van de werknemers werkt in loondienst (32%), terwijl 9% als zelfstandige actief is. In Noordeloos-Buitengebied-Zuid ontvangt 18% van de inwoners een uitkering. De grootste groep is die met een AOW-uitkering. 30 personen ontvangen deze uitkering.

Woningen

In Noordeloos-Buitengebied-Zuid zijn er 72 woningen met een gemiddelde WOZ-waarde van €584.000. Hiervan is ongeveer 92% bewoond en 8% onbewoond. De meeste woningen zijn koopwoningen. Dit komt neer op 13% huurwoningen en 87% koopwoningen. Van de woningen is 87% in particulier bezit en 13% van overige verhuurders. De meest voorkomende bouwperiodes in Noordeloos-Buitengebied-Zuid zijn 1950-1970 (25%) en 1925-1950 (13%).

Koopwoningen

Momenteel zijn er geen woningen te koop in Noordeloos-Buitengebied-Zuid. De nieuwste aangeboden woning is Grotewaard 2A door Buitenstate Makelaardij. Afgelopen jaar zijn er geen woningen verkocht in Noordeloos-Buitengebied-Zuid.

Huurwoningen

Momenteel zijn er geen woningen te huur in Noordeloos-Buitengebied-Zuid. Afgelopen jaar zijn er geen woningen verhuurd in Noordeloos-Buitengebied-Zuid.

Geen recente verhuurdata beschikbaar voor Noordeloos-Buitengebied-Zuid.

Energie

In Noordeloos-Buitengebied-Zuid zijn er 70 adressen met een geregistreerd energielabel. De meest voorkomende labels zijn F (21%), A (17%) en D (17%). Gemiddeld verbruikt een adres in Noordeloos-Buitengebied-Zuid 3.960 kWh aan elektriciteit per jaar. Dit ligt 50% boven het landelijke gemiddelde van 2.640 kWh. Het aardgasverbruik ligt met 1.580 m³ per jaar 61% boven het landelijke gemiddelde van 980 m³.

Huisarts
1,8 km
Apotheek
1,8 km
Ziekenhuis
8,2 km
Supermarkt
2,5 km
Treinstation
5,5 km
Dagverblijf
2,1 km
Basisschool
1,9 km
Middelbare school
7,4 km
Bekijk woningen in Noordeloos-Buitengebied-Zuid

Vind gemakkelijk beschikbare woningen, scholen en supermarkten op onze kaart.

Bekijk koopwoningen Bekijk huurwoningen
Beoordeel Noordeloos-Buitengebied-Zuid

Deel je mening en help bij het verbeteren van de buurt.

  • Minder dan 2 minuten tijd
  • Help woningzoekenden
  • Verbeter je buurt
Schrijf een beoordeling
Noordeloos-Buitengebied-Zuid heeft nog geen beoordelingen
Beoordelingen kunnen worden gegeven via de knop hieronder

Huishoudens per categorie
20Eenpersoonshuishoudens
25Huishoudens zonder kinderen
35Huishoudens met kinderen

Arbeidsparticipatie en gemiddeld inkomen
€30.200 P.J.gemiddeld per inwoner2% onder landelijk gemiddelde
€38.400 P.J.gemiddeld per inkomstenontvanger3% boven landelijk gemiddelde
0%is in loondienst
0%werkt zelfstandig
1%
van de inwoners heeft werk
72%
is het landelijk gemiddelde

Opleidingsniveau

Inwoners per opleidingsniveau
VMBO, MBO 1
HAVO/VWO, MBO 2-4

Sponsored
Bekijk meer dan 250 onderwerpen over Noordeloos-Buitengebied-Zuid in duidelijke cijfers en grafieken op AlleCijfers.nl!
Bekijk op AlleCijfers.nl

Woningmarkt in Noordeloos-Buitengebied-Zuid

Koopmarkt

Marktsnelheid en dynamiek, laatste 12 maanden
0 dagen
staat gemiddeld online · t.o.v. vorig jaar
42
verkopen in afgelopen jaar
185 m²
gemiddelde woonoppervlakte
+45%

Energieverbruik

Gemiddeld per adres, vergeleken met Nederland
Aardgas (m³)
Noordeloos-Buitengebied-Zuid
1.580
Nederland
1.280
Elektriciteit (kWh)
Noordeloos-Buitengebied-Zuid
3.960
Nederland
2.810

Veelgestelde vragen over Noordeloos-Buitengebied-Zuid

Wat voor woningen staan er in Noordeloos-Buitengebied-Zuid?

De woningvoorraad is voornamelijk naoorlogs — 96% is gebouwd tussen 1945 en 1990. Daarnaast is het meest voorkomende type is vrijstaande woningen (68%).

Wat moet je betalen voor een koophuis in Noordeloos-Buitengebied-Zuid?

Een koopwoning in Noordeloos-Buitengebied-Zuid werd afgelopen jaar gemiddeld aangeboden voor €750.000 (€4.054 per m²). Daarmee ligt het 45% boven het Nederlands gemiddelde.

Wat voor mensen wonen er in Noordeloos-Buitengebied-Zuid?

Buurt Noordeloos-Buitengebied-Zuid telt 225 inwoners. De grootste leeftijdsgroep is 45 tot 65 jaar (31%). Veel gezinnen: 44% van de huishoudens heeft kinderen.

Hoe energiezuinig zijn de woningen in Noordeloos-Buitengebied-Zuid?

Het woningaanbod in Noordeloos-Buitengebied-Zuid is opvallend zuinig: 96% heeft een label A, A+ of B. Het gemiddeld aardgasverbruik per huishouden ligt op 1.580 m³ per jaar.

Wat ligt er op loopafstand in Noordeloos-Buitengebied-Zuid?

Vanuit Noordeloos-Buitengebied-Zuid bereik je gemiddeld een supermarkt op 2,5 km, een huisarts op 1,8 km, een treinstation op 5,5 km, een basisschool op 1,9 km (hemelsbreed, bron: CBS).

Buurtje.nl
Als eerste reageren?Download de gratis Buurtje.nl app
Bekijk