Tiendweg-West

Tiendweg-West, Krimpenerwaard

Buurt in Krimpenerwaard

Tiendweg-West heeft 230 inwonersDe meeste zijn 45 tot 65 jaar oud
Er zijn 98 woningen in Tiendweg-WestMomenteel staan er 1 te koop en 0 te huur
Energielabel A komt het vaakst voor in Tiendweg-WestOp basis van geregistreerde woningen

Tiendweg-West bevindt zich in de provincie Zuid-Holland, in de gemeente Krimpenerwaard, in de wijk Lekkerkerk De buurt heeft een totaal oppervlakte van 409 hectare, waarvan 402 hectare land en 7 hectare water is. De buurt is gecodeerd als BU19310003. Het postcodegebied is 2941DA-2941VM.

Inwoners

Tiendweg-West telt 230 inwoners. Hiervan is 52,2% man en 47,8% vrouw. De meeste inwoners zijn 45 tot 65 jaar (34,8%). De overige leeftijden zijn 26,1% voor '65 jaar of ouder', 15,2% voor '25 tot 45 jaar', 13,0% voor '15 tot 25 jaar' en 8,7% voor '0 tot 15 jaar'. Van de inwoners is 41,3% is ongehuwd, 47,8% is gehuwd, 2,2% is gescheiden en 6,5% is verweduwd. 210 inwoners komen uit Nederland, 5 komen uit Europa en 10 komen uit landen buiten Europa.

Er zijn 90 huishoudens in Tiendweg-West. 33,3% daarvan zijn eenpersoonshuishoudens, 38,9% huishoudens zonder kinderen en 27,8% huishoudens met kinderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,2 personen. Landelijk ligt dit op 2,1 personen.

In Tiendweg-West zijn er 200 inkomensontvangers. Het gemiddelde inkomen per inkomensontvanger is €38.200, wat €800 (2%) hoger is dan het nationale gemiddelde van €37.400. Per inwoner ligt het gemiddelde inkomen op €32.900, wat €2.100 (7%) hoger is dan het nationale gemiddelde van €30.800. De meeste inwoners van Tiendweg-West zijn hoogopgeleid. 38,9% heeft HBO of WO, 33,3% heeft VMBO of MBO 1 en 27,8% heeft HAVO, VWO of MBO 2-4.

Van de 230 inwoners heeft ongeveer 65% betaald werk, wat neerkomt op 150 mensen. Dit is 0% lager dan het nationale gemiddelde van 65%. In Tiendweg-West ontvangt 35% van de inwoners een uitkering. De grootste groep is die met een AOW-uitkering. 50 personen ontvangen deze uitkering.

Woningen

In Tiendweg-West zijn er 98 woningen met een gemiddelde WOZ-waarde van €595.000. Hiervan is ongeveer 97% bewoond en 3% onbewoond. De meeste woningen zijn koopwoningen. Dit komt neer op 27% huurwoningen en 73% koopwoningen. Van de woningen is 74% in particulier bezit, 21% in handen van woningcorporaties en 5% van overige verhuurders. De meest voorkomende bouwperiodes in Tiendweg-West zijn 2010-2020 (25%) en 1970-1980 (15%).

Koopwoningen

Momenteel zijn er geen woningen te koop in Tiendweg-West. De nieuwste aangeboden woning is Tiendweg-West 18A door Arnoud de Jong Makelaardij B.V. op Funda. Afgelopen jaar zijn er geen woningen verkocht in Tiendweg-West.

Huurwoningen

Momenteel zijn er geen woningen te huur in Tiendweg-West. Afgelopen jaar zijn er geen woningen verhuurd in Tiendweg-West.

Geen recente verhuurdata beschikbaar voor Tiendweg-West.

Energie

In Tiendweg-West zijn er 60 adressen met een geregistreerd energielabel. De meest voorkomende labels zijn G (28%), C (23%) en B (15%). Gemiddeld verbruikt een adres in Tiendweg-West 3.790 kWh aan elektriciteit per jaar. Dit ligt 44% boven het landelijke gemiddelde van 2.640 kWh. Het aardgasverbruik ligt met 1.460 m³ per jaar 49% boven het landelijke gemiddelde van 980 m³.

Straatnamen

  • Berlagestraat
  • Paddenpad
  • De Elzen
  • Kooipad
  • Tiendweg-West
  • Wetering-West
  • 't Smalle Kampje

Voorzieningen

Huisarts
1,6 km
Apotheek
1,6 km
Ziekenhuis
8,1 km
Supermarkt
1,1 km
Treinstation
12,6 km
Dagverblijf
1,1 km
Basisschool
1,1 km
Middelbare school
1,1 km
Bekijk woningen in Tiendweg-West

Vind gemakkelijk beschikbare woningen, scholen en supermarkten op onze kaart.

Bekijk koopwoningen Bekijk huurwoningen
Beoordeel Tiendweg-West

Deel je mening en help bij het verbeteren van de buurt.

  • Minder dan 2 minuten tijd
  • Help woningzoekenden
  • Verbeter je buurt
Schrijf een beoordeling
Tiendweg-West heeft nog geen beoordelingen
Beoordelingen kunnen worden gegeven via de knop hieronder
Schrijf een beoordeling
Veiligheid
Woningen
Hygiëne
Voorzieningen
Onderwijs
Gemeenschap
Groen
Bereikbaarheid

Statistieken over de inwoners

Leeftijden

Inwoners per leeftijds categorie

Huishoudensverhouding

Huishoudens per categorie
30Eenpersoonshuishoudens
35Huishoudens zonder kinderen
25Huishoudens met kinderen

Geslacht

Inwoners per geslacht
Mannen
Vrouwen

Burgerlijke staat

Inwoners per burgerlijke staat
Gehuwd
Ongehuwd
Gescheiden
Verweduwd

Herkomst

Inwoners per categorie herkomst
Nederland
Europa
Buiten Europa

Arbeid & inkomen

Arbeidsparticipatie en gemiddeld inkomen
€32.900 P.J.gemiddeld per inwoner7% boven landelijk gemiddelde
€38.200 P.J.gemiddeld per inkomstenontvanger2% boven landelijk gemiddelde
0%is in loondienst
0%werkt zelfstandig
1%
van de inwoners heeft werk
72%
is het landelijk gemiddelde

Opleidingsniveau

Inwoners per opleidingsniveau
VMBO, MBO 1
HAVO/VWO, MBO 2-4
HBO-WO

Vermogen

Mediaan vermogen per huishouden
Tiendweg-West
Nederland

Uitkeringen

Inwoners per uitkering
Bijstand
AO
WW
Sponsored
Bekijk meer dan 250 onderwerpen over Tiendweg-West in duidelijke cijfers en grafieken op AlleCijfers.nl!
Bekijk op AlleCijfers.nl

Woningmarkt in Lekkerkerk

Cijfers van wijk Lekkerkerk vanwege beperkte data

Koopmarkt

Marktsnelheid en dynamiek, laatste 12 maanden
92 dagen ▼ 54,7%
staat gemiddeld online · t.o.v. vorig jaar
41
verkopen in afgelopen jaar
148 m²
gemiddelde woonoppervlakte
+17%
duurder dan landelijk gemiddelde

Bouwjaar

Leeftijd van de woningvoorraad

Energielabels

Duurzaamheid van de woningvoorraad

Woonoppervlakte

Verdeling van woninggroottes

Statistieken over de woningen

Type woningen

Adressen per type woning

Bouwperiodes

Adressen per bouwperiode

Labels

Adressen per energielabel

Energieverbruik

Gemiddeld per adres, vergeleken met Nederland
Aardgas (m³)
Tiendweg-West
1.460
Nederland
1.280
Elektriciteit (kWh)
Tiendweg-West
3.790
Nederland
2.810

Veelgestelde vragen over Tiendweg-West

Wat voor woningen staan er in Tiendweg-West?

Het meest voorkomende type is vrijstaande woningen (72%).

Wat moet je betalen voor een koophuis in Tiendweg-West?

Een koopwoning in Tiendweg-West werd afgelopen jaar gemiddeld aangeboden voor €605.220 (€4.608 per m²). Daarmee ligt het 17% boven het Nederlands gemiddelde.

Hoe is de bevolking van Tiendweg-West samengesteld?

Buurt Tiendweg-West telt 230 inwoners. De grootste leeftijdsgroep is 45 tot 65 jaar (35%).

Hoe ver zijn voorzieningen vanuit Tiendweg-West?

Vanuit Tiendweg-West bereik je gemiddeld een supermarkt op 1,1 km, een huisarts op 1,6 km, een treinstation op 12,6 km, een basisschool op 1,1 km (hemelsbreed, bron: CBS).

Buurtje.nl
Als eerste reageren?Download de gratis Buurtje.nl app
Bekijk