Velp Buitengebied-Noord incl rijksweg
Noord-BrabantLand van CuijkVelpVelp Buitengebied-Noord incl rijksweg

Velp Buitengebied-Noord incl rijksweg, Land van Cuijk

Buurt in Land van Cuijk

Velp Buitengebied-Noord incl rijksweg heeft 215 inwonersDe meeste zijn 45 tot 65 jaar oud
Er zijn 77 woningen in Velp Buitengebied-Noord incl rijkswegMomenteel staan er 1 te koop en 0 te huur
Energielabel A komt het vaakst voor in Velp Buitengebied-Noord incl rijkswegOp basis van geregistreerde woningen

Velp Buitengebied-Noord incl rijksweg bevindt zich in de provincie Noord-Brabant, in de gemeente Land van Cuijk, in de wijk Velp De buurt heeft een totaal oppervlakte van 584 hectare, waarvan 564 hectare land en 20 hectare water is. De buurt is gecodeerd als BU19820107. Het postcodegebied is 5361CP-5363VC.

Inwoners

Velp Buitengebied-Noord incl rijksweg telt 215 inwoners. Hiervan is 48,8% man en 48,8% vrouw. De meeste inwoners zijn 45 tot 65 jaar (32,6%). De overige leeftijden zijn 20,9% voor '65 jaar of ouder', 16,3% voor '15 tot 25 jaar', 14,0% voor '0 tot 15 jaar' en 14,0% voor '25 tot 45 jaar'. Van de inwoners is 48,8% is ongehuwd, 41,9% is gehuwd, 4,7% is gescheiden en 7,0% is verweduwd. 200 inwoners komen uit Nederland, 5 komen uit Europa en 5 komen uit landen buiten Europa.

Er zijn 80 huishoudens in Velp Buitengebied-Noord incl rijksweg. 25,0% daarvan zijn eenpersoonshuishoudens, 25,0% huishoudens zonder kinderen en 50,0% huishoudens met kinderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,6 personen. Landelijk ligt dit op 2,1 personen.

In Velp Buitengebied-Noord incl rijksweg zijn er 200 inkomensontvangers. Het gemiddelde inkomen per inkomensontvanger is €42.300, wat €4.900 (13%) hoger is dan het nationale gemiddelde van €37.400. Per inwoner ligt het gemiddelde inkomen op €35.000, wat €4.200 (14%) hoger is dan het nationale gemiddelde van €30.800. De meeste inwoners van Velp Buitengebied-Noord incl rijksweg zijn middelbaar opgeleid. 47,1% heeft HAVO, VWO of MBO 2-4, 35,3% heeft HBO of WO en 17,6% heeft VMBO of MBO 1.

Van de 215 inwoners heeft ongeveer 75% betaald werk, wat neerkomt op 161 mensen. Dit is 10% hoger dan het nationale gemiddelde van 65%. In Velp Buitengebied-Noord incl rijksweg ontvangt 23% van de inwoners een uitkering. De grootste groep is die met een AOW-uitkering. 40 personen ontvangen deze uitkering.

Woningen

In Velp Buitengebied-Noord incl rijksweg zijn er 77 woningen met een gemiddelde WOZ-waarde van €540.000. Hiervan is ongeveer 95% bewoond en 5% onbewoond. De meeste woningen zijn koopwoningen. Dit komt neer op 10% huurwoningen en 90% koopwoningen. Van de woningen is 90% in particulier bezit, 1% in handen van woningcorporaties en 9% van overige verhuurders. De meest voorkomende bouwperiodes in Velp Buitengebied-Noord incl rijksweg zijn 1925-1950 (26%) en 1700-1900 (16%).

Koopwoningen

Momenteel zijn er geen woningen te koop in Velp Buitengebied-Noord incl rijksweg. De nieuwste aangeboden woning is Bosschebaan 17 door Content+ Makelaars op Funda. Afgelopen jaar zijn er geen woningen verkocht in Velp Buitengebied-Noord incl rijksweg.

Huurwoningen

Momenteel zijn er geen woningen te huur in Velp Buitengebied-Noord incl rijksweg. Afgelopen jaar zijn er geen woningen verhuurd in Velp Buitengebied-Noord incl rijksweg.

Geen recente verhuurdata beschikbaar voor Velp Buitengebied-Noord incl rijksweg.