Hoekwoning te koop: Anssen 36, Zuidlaren
KopenTynaarloHoekwoningenAnssen 36

Anssen 36

Zuid-Es, Tynaarlo

€ 497.500
Buurt Zuid-Es, ZuidlarenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 162m²
162m² woonoppervlakte
Coop op 226m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een rustige buurt

Deze hoekwoning aan de Anssen 36 in Zuidlaren staat in een rustige, groene omgeving. Met 162 m² woonoppervlak en een perceel van 272 m² is er veel ruimte. Het energielabel A betekent dat de woning zuinig is. De prijs van € 497.500 is marktconform voor een hoekwoning in Tynaarlo.

Buurt Zuid-Es

De buurt Zuid-Es is een rustige wijk met veel eengezinswoningen. Een bewoner zegt: "Erg rustig, en de mensen zijn heel vriendelijk." De buurt heeft een gemengde bevolking, met zowel gezinnen als ouderen. Het is een prettige plek om te wonen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Coop, die om de hoek zit. Ook de Albert Heijn en Jumbo zijn op fietsafstand. Basisschool IKC Schuilingsoord is vlakbij. De gemeente Tynaarlo biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij Zijl aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 497.500
Prijs per m²€ 3.071
Woonoppervlakte162m²
Perceeloppervlakte272m²
Bouwjaar1980
EnergielabelA
BuurtZuid-Es
WijkZuidlaren
GemeenteTynaarlo

Locatie

Anssen 36, Zuidlaren

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.1
Rick Gerrits
19-02-2025
Erg rustig, en de mensen zijn heel vriendelijk

Het is levendig, heel veel personen zijn aardig die je tegenkomt. Tot zo ver ik heb mee gemaakt is het een veilige buurt, kortom het woont hier prettig.

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuid-Es

Inwoners3.380
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Zuid-Es

Woningvoorraad1.435
Gem. WOZ-waarde€ 326.000
Koopwoningen77%
Huurwoningen23%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Coop
De Klencke 47
226m
Albert Heijn
Laarweg 1
1709m
Jumbo
Stationsweg 8
1884m

Scholen

10 binnen 5 km

IKC Schuilingsoord
Basisonderwijs · 174 leerlingen
317m
Basisschool de Zuid-Wester
Basisonderwijs · 115 leerlingen
2119m
Basisschool De Lichtkring - school met de Bijbel
Basisonderwijs · 105 leerlingen
2365m

Veelgestelde vragen

Over Anssen 36, Zuidlaren

Welk energielabel heeft Anssen 36?

De woning aan Anssen 36 in Zuidlaren heeft energielabel A.

Is € 497.500 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

Ja, de vraagprijs van € 497.500 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€ 534.083) en de mediaanprijs (€ 525.000). Het is een scherpe prijs voor een woning met energielabel A en 162 m² woonoppervlak.

Hoe rustig is de buurt Zuid-Es?

De buurt wordt als zeer rustig ervaren. Uit de enige buurtreview blijkt dat bewoners de rust en vriendelijke sfeer waarderen. Het aantal misdrijven is laag (53 per jaar) en de omgevingsadressendichtheid is met 466 adressen per km² laag.