Hoekwoning te koop: Asterstraat 65, Geleen
Verkocht onder voorbehoud
KopenSittard-GeleenHoekwoningenAsterstraat 65

Asterstraat 65

Lindenheuvel, Sittard-Geleen

€ 190.000
Buurt Lindenheuvel, GeleenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Lindenheuvel

Deze hoekwoning uit 1976 staat in een rustige straat in Geleen, waar je direct het gevoel hebt dat je er kunt settelen. Met 102 vierkante meter woonoppervlak en een flinke tuin van 320 vierkante meter is er ruimte genoeg voor een gezin of voor wie graag buiten leeft. De woning heeft energielabel B, wat betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua energiekosten. Voor 190.000 euro is dit een scherpe prijs voor een hoekwoning in deze buurt, zeker als je kijkt naar wat er in de regio wordt gevraagd. Meer hoekwoningen in Sittard-Geleen geven een beeld van het aanbod.

De buurt Lindenheuvel

Lindenheuvel is een wijk waar je merkt dat het er al wat langer staat: veel eengezinswoningen, ruime opzet en groen om de hoek. De buurt telt ruim 7700 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar mensen elkaar kennen, maar waar ook genoeg anonimiteit is. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen beeld van bewonerservaringen. De buurt Lindenheuvel heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1, wat duidt op veel een- en tweepersoonshuishoudens.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo of Aldi, allebei op loopafstand. De basisscholen OBS de Duizendpoot en 't Heuvelke zijn ook dichtbij. Voor de middelbare school hoef je niet ver: DaCapo College zit om de hoek. Het park of plantsoen is op drie minuten lopen, dus even een rondje wandelen is zo gedaan. De gemeente Sittard-Geleen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kempen Oberdorf op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 190.000
Prijs per m²€ 1.863
Woonoppervlakte102m²
Perceeloppervlakte320m²
Bouwjaar1976
EnergielabelB
BuurtLindenheuvel
WijkGeleen
GemeenteSittard-Geleen

Locatie

Asterstraat 65, Geleen

Buurt statistieken

Gegevens uit Lindenheuvel

Inwoners7.740
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Jumbo
Bloemenmarkt 32
628m
Aldi
Bloemenmarkt 21
628m
Lidl
Annastraat 7
1530m

Scholen

37 binnen 5 km

DaCapo College voor Mavo Vmbo Lwoo locatie EOA
Voortgezet onderwijs · 153 leerlingen
130m
DaCapo-College Einighauserweg
Voortgezet onderwijs · 179 leerlingen
151m
OBS de Duizendpoot
Basisonderwijs · 93 leerlingen
416m

Veelgestelde vragen

Over Asterstraat 65, Geleen

Welk energielabel heeft Asterstraat 65?

De woning aan Asterstraat 65 in Geleen heeft energielabel B.

Is 190.000 euro een realistische prijs voor deze hoekwoning?

Ja, voor een hoekwoning uit 1976 met 102 m² woonoppervlak en een perceel van 320 m² in Lindenheuvel is 190.000 euro marktconform. De woning heeft energielabel B, wat gunstig is voor de maandlasten. Vergelijkbare woningen in de buurt worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Lindenheuvel?

Lindenheuvel ligt op 1,9 km van het treinstation, dus je kunt makkelijk met de trein naar omliggende steden.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Jumbo en Aldi op 628 meter. Ook basisscholen en een middelbare school zitten dichtbij. Het park is op 300 meter.

Wat is de sfeer in de buurt?

Lindenheuvel is een rustige wijk met veel eengezinswoningen. De bevolking is gemengd, met zowel gezinnen als ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, doorsnee wijk.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1976?

Een woning uit 1976 kan wat onderhoud vergen, maar met energielabel B is de isolatie redelijk. Denk aan periodiek schilderwerk en onderhoud aan de installaties.

Is de tuin groot genoeg voor een gezin?

Met 320 m² perceel is de tuin ruim. Je kunt er een speeltoestel neerzetten, een terras maken en nog een moestuin beginnen. Het is een fijne buitenruimte voor kinderen en volwassenen.

Kempen Oberdorf
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.