Hoekwoning te koop: Beneluxlaan 11, Dongen
Onder bod
KopenDongenHoekwoningenBeneluxlaan 11

Beneluxlaan 11

West 1, Dongen

€ 398.000
Buurt West 1, DongenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Dongen

Deze hoekwoning aan de Beneluxlaan staat in een rustige, groene buurt van Dongen. Met 92 m² woonoppervlak en een perceel van 205 m² biedt het huis voldoende ruimte voor een gezin. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1972. De vraagprijs van €398.000 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde van €289.000, maar de woning is wel een van de weinige te koop. Bekijk ook andere hoekwoningen in Dongen.

Buurt West 1: rustig en betrokken

West 1 is een wijk met veel eengezinswoningen (71%) en een mix van gezinnen en ouderen. Bewoners waarderen de rust en sociale controle. Een bewoner zegt: "Heerlijk rustig en gezellig, ik voel me er echt veilig en thuis!" Een ander noemt het "gezellig, ons kent ons" en "leuke buren". De buurt heeft een gemiddelde score van 8,05 op basis van drie beoordelingen. De buurt West 1 is matig stedelijk met een omgevingsadressendichtheid van 1467.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl, die om de hoek ligt. Ook Jumbo en Albert Heijn zijn op loopafstand. Basisschool Westerkim zit twee straten verder, en ook De Vlinderboom en J.J. Anspachschool zijn dichtbij. Voor het voortgezet onderwijs is Cambreur College op tien minuten lopen. De gemeente Dongen biedt verder een park op loopafstand en diverse restaurants.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via KIN Makelaars Dongen op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 398.000
Prijs per m²€ 4.326
Woonoppervlakte92m²
Perceeloppervlakte205m²
Bouwjaar1972
EnergielabelC
BuurtWest 1
WijkDongen
GemeenteDongen

Locatie

Beneluxlaan 11, Dongen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

9.1
H. Bosman
26-12-2025
Heerlijk rustig en gezellig

In deze buurt woon ik nu sinds 16 juni en ik heb het reuze naar mijn zin. Al een aantal leuke contacten opgedaan en ik voel me er echt veilig en thuis!

7.4
Jose
02-07-2025
Rustig

Leuke mensen weinig criminelen

7.6
Cynthia
11-04-2025
Gezellig ons kent ons

Leuke buren. Iedereen. Let op elkaar. De Kids spelen lekker samen

Buurt statistieken

Gegevens uit West 1

Inwoners3.170
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit West 1

Woningvoorraad1.591
Gem. WOZ-waarde€ 277.000
Koopwoningen58%
Huurwoningen42%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Lidl
Windmolenweg 4
954m
Jumbo
Mgr. Schaepmanlaan 8
1110m
Albert Heijn
Looiershof 1
1127m

Scholen

17 binnen 5 km

Basisschool Westerkim
Basisonderwijs · 83 leerlingen
361m
Basisschool De Vlinderboom
Basisonderwijs · 227 leerlingen
593m
J.J. Anspachschool
Basisonderwijs · 287 leerlingen
762m

Veelgestelde vragen

Over Beneluxlaan 11, Dongen

Welk energielabel heeft Beneluxlaan 11?

De woning aan Beneluxlaan 11 in Dongen heeft energielabel C.

Is €398.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €398.000 ligt boven het gemiddelde van €289.000 in de buurt, maar die cijfers zijn gebaseerd op slechts één andere woning. Verkochte woningen in de buurt gingen gemiddeld voor €480.455 weg, wat hoger is. De prijs per m² is met €4.326 ook hoger dan het buurtgemiddelde van €3.440. Het is dus een relatief dure woning, maar de markt in de buurt is snel: woningen worden gemiddeld in 11 dagen verkocht.

Hoe is de buurt West 1 om in te wonen?

West 1 wordt door bewoners als rustig en gezellig ervaren. Er is veel sociale controle en kinderen spelen buiten. De buurt heeft veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. Het is matig stedelijk, dus niet te druk. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat is redelijk voor een woning uit 1972. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn, maar niet extreem hoog. Het is niet het zuinigste label, maar ook niet het slechtste.

Hoe groot is de tuin en het perceel?

Het perceel is 205 m² groot, waarvan de woning 92 m² beslaat. Dat betekent dat er een ruime tuin bij zit. Exacte afmetingen van de tuin staan niet in de advertentie.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: Basisschool Westerkim (361 m), De Vlinderboom (593 m) en J.J. Anspachschool (762 m). Voor voortgezet onderwijs is Cambreur College op 1,2 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 7,3 km afstand. Dat is niet direct om de hoek, maar met de fiets of auto goed te doen. De bus kan ook een optie zijn.

KIN Makelaars Dongen
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.