Hoekwoning te koop: Bisschopswetering 27, 'S-Heerenbroek
Verkocht onder voorbehoud
KopenKampenHoekwoningenBisschopswetering 27

Bisschopswetering 27

S-Heerenbroek, Kampen

€ 399.000
Buurt S-Heerenbroek, 'S-HeerenbroekBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in 's-Heerenbroek

Deze hoekwoning aan de Bisschopswetering 27 in 's-Heerenbroek ademt de rust van het platteland. Met een woonoppervlak van 97 m² en een ruime tuin van 234 m² is er volop ruimte. De woning uit 1954 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €399.000 is marktconform voor een hoekwoning in deze omgeving. Bekijk ook andere hoekwoningen in Kampen.

's-Heerenbroek: een dorpse gemeenschap

's-Heerenbroek is een klein dorp met ongeveer 660 inwoners, waar het leven nog overzichtelijk is. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het overgrote deel is koop. Het dorp kent een gemengde bevolking, met zowel jonge gezinnen als ouderen. De sfeer is er gemoedelijk en de onderlinge betrokkenheid groot. Meer over de gemeente Kampen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de omliggende dorpen. De dichtstbijzijnde supermarkt, Jumbo, vind je op ongeveer 2,8 km afstand. Ook Albert Heijn is met 2,9 km goed bereikbaar. Basisschool IKC Prinses Juliana ligt op loopafstand, op 400 meter. Voor het voortgezet onderwijs moeten kinderen naar Kampen of Zwolle, op ruim 5 km.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Funda en Huispedia. De makelaar is Makelaar1 Internetmakelaar.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 399.000
Prijs per m²€ 4.113
Woonoppervlakte97m²
Perceeloppervlakte234m²
Bouwjaar1954
EnergielabelB
Buurt S-Heerenbroek
GemeenteKampen

Locatie

Bisschopswetering 27, 'S-Heerenbroek

Buurt statistieken

Gegevens uit S-Heerenbroek

Inwoners660
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Jumbo
Wade 102
2794m
Albert Heijn
Wade 10
2877m
Jumbo
Petuniaplein 23
2903m

Scholen

29 binnen 5 km

IKC Prinses Juliana
Basisonderwijs · 84 leerlingen
400m
Protestants Christelijke School voor Basisonderwijs Oranjeschool
Basisonderwijs · 72 leerlingen
1741m
IKC Het Festival
Basisonderwijs · 658 leerlingen
1970m

Veelgestelde vragen

Over Bisschopswetering 27, 'S-Heerenbroek

Welk energielabel heeft Bisschopswetering 27?

De woning aan Bisschopswetering 27 in 'S-Heerenbroek heeft energielabel B.

Is €399.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €399.000 is marktconform voor een hoekwoning in 's-Heerenbroek. De woning heeft een oppervlakte van 97 m², een perceel van 234 m² en energielabel B. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van 's-Heerenbroek?

Het treinstation ligt op 5,2 km afstand. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is handig.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In 's-Heerenbroek zelf zijn beperkte voorzieningen. De dichtstbijzijnde supermarkten (Jumbo en Albert Heijn) liggen op ongeveer 2,8 km. Basisschool IKC Prinses Juliana zit op 400 meter. Voor overige voorzieningen zoals een huisarts of restaurant moet je naar Kampen of Zwolle.

Hoe is de buurt samengesteld?

De buurt telt 660 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn 105 huishoudens met kinderen en 55 eenpersoonshuishoudens. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen. Het is een rustige, dorpse omgeving.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B. Dat betekent dat het huis redelijk zuinig is. Je kunt lagere energiekosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. Het is een goed uitgangspunt voor een duurzame woning.

Hoe groot is de tuin en het perceel?

Het perceel is 234 m² groot, waarvan een deel tuin is. De exacte indeling van de tuin staat niet in de advertentie, maar bij een hoekwoning is er vaak ruimte rondom. De tuin biedt mogelijkheden voor een groene oase of een speelplek.

Makelaar1 Internetmakelaar - Zelf uw huis verkopen
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 2 bronnen
Makelaar1 Internetmakelaar - Zelf uw huis verkopen
makelaar1.nl
Bekijk
Makelaar1 Internetmakelaar - Zelf uw huis verkopen
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de gemeente

6 woningen in de gemeente Kampen

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appBisschopswetering 27, 'S-Heerenbroek
Bekijk