Hoekwoning te koop: Burgemeester van Lierestraat 24, Oudelande
KopenBorseleHoekwoningenBurgemeester van Lierestraat 24

Burgemeester van Lierestraat 24

Kern Oudelande, Borsele

€ 390.000
Buurt Kern Oudelande, OudelandeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 266m²
266m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Oudelande

Deze hoekwoning aan de Burgemeester van Lierestraat 24 in Oudelande is een opvallend ruime woning met een flink perceel. Het bouwjaar 1904 geeft de woning een authentieke uitstraling, al is het energielabel G. Met 266 m² woonoppervlak en 540 m² grond is er veel ruimte. De vraagprijs van €390.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in de regio. Bekijk ook andere hoekwoningen in Borsele.

Kern Oudelande: rustig en dorps

Oudelande is een klein dorp in Zeeland, met ongeveer 480 inwoners. De buurt Kern Oudelande is erg rustig, zoals een bewoner het omschrijft: 'deze streek is wel goeie man, is rustig, er wonen echt maar 3 mensen ofzo'. De bevolking bestaat voor een groot deel uit 45-plussers, en bijna alle woningen zijn eengezinswoningen. Het is een plek waar je elkaar kent.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto: de dichtstbijzijnde supermarkt (PLUS) ligt op ruim 6 km afstand. Basisschool Omnis Kindcentrum De Schakel zit om de hoek, op 2 minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Goes of Middelburg, op ruim 12 km. De gemeente Borsele biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Faasse & Fermont makelaars te Goes aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 390.000
Prijs per m²€ 1.466
Woonoppervlakte266m²
Perceeloppervlakte540m²
Bouwjaar1904
EnergielabelG
BuurtKern Oudelande
WijkOudelande
GemeenteBorsele

Locatie

Burgemeester van Lierestraat 24, Oudelande

Ervaringen uit de buurt

Matig · 1 bewoner

4.0
frederik
25-09-2025
ragebait streek

ewa je geliefde Frederik hier met nog een review. deze streek is wel goeie man, is rustig, er wonen echt maar 3 mensen ofzo en geen zwarten en turken dus geen probleem. is wel geheime cocainen lab onderin dus is wel beetje riskant maar verder wl chill. onderiwjs wel matig man want er zijn maar 3 mensen. je kan geen ene tering doen in deze streek. gemeenschap is eigenlijk niet van toepassing is 3 mensen die inbred zijn. groetjes, Frederik

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Oudelande

Inwoners480
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

0 binnen 5 km

PLUS
Klimopplein 2
6789m
Jumbo
Stenevate 2
7399m
Jumbo
Lorentzlaan 2
8451m

Scholen

6 binnen 5 km

Omnis Kindcentrum De Schakel
Basisonderwijs · 39 leerlingen
229m
M G R Heyligersschool
Basisonderwijs · 80 leerlingen
2975m
Basisschool De Zandplaat
Basisonderwijs · 93 leerlingen
3369m

Veelgestelde vragen

Over Burgemeester van Lierestraat 24, Oudelande

Welk energielabel heeft Burgemeester van Lierestraat 24?

De woning aan Burgemeester van Lierestraat 24 in Oudelande heeft energielabel G.

Is €390.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €390.000 is marktconform voor een hoekwoning van 266 m² met een perceel van 540 m² in Oudelande. Het energielabel G is wel een aandachtspunt, want dat betekent hoge stookkosten. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, dus het loont om de markt goed te bekijken.