Hoekwoning te koop: Camphuijsenstraat 2, Rijnsburg
2 uur geleden ontdekt
KopenKatwijkHoekwoningenCamphuijsenstraat 2

Camphuijsenstraat 2

Westerhaghe, Katwijk

€ 765.000
Buurt Westerhaghe, RijnsburgBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 157m²
157m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in Rijnsburg

Deze hoekwoning aan de Camphuijsenstraat 2 in Rijnsburg ademt moderne luxe. Met een woonoppervlak van 157 m² en een energielabel A+++ is dit een bijzonder zuinige woning. De prijs van €765.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van hoekwoningen in Katwijk.

Buurt Westerhaghe

Westerhaghe is een charmante, levendige buurt met een dorpse sfeer. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 7,82. Een bewoner zegt: 'Westerhaghe is een charmante en levendige plaats met een rijke geschiedenis en een sterk gevoel van gemeenschap.' Een ander noemt het 'een gezellig kindvriendelijke buurt waar je je veilig kunt voelen.' De buurt Westerhaghe telt 1570 inwoners, met veel gezinnen en ouderen.

Leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar de Julianaschool, om de hoek op 218 meter. Voor de dagelijkse boodschappen zijn Albert Heijn en Coop twee straten verder. Ook het Teylingen College voor voortgezet onderwijs is naast de deur. De gemeente Katwijk biedt verder ruime voorzieningen, zoals een park op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Chantal Lefeber Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 765.000
Prijs per m²€ 4.873
Woonoppervlakte157m²
Perceeloppervlakte138m²
Bouwjaar2014
EnergielabelA+++
BuurtWesterhaghe
WijkRijnsburg
GemeenteKatwijk

Locatie

Camphuijsenstraat 2, Rijnsburg

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

8.1
Diewertje
01-10-2025
Verrijkend

Westerhaghe is een charmante en levendige plaats met een rijke geschiedenis en een sterk gevoel van gemeenschap. Gelegen in de gemeente Katwijk, vlak bij de duinen en de kust, combineert het beste van rust en bereikbaarheid. De buurt straalt een dorpse sfeer uit, waar mensen elkaar kennen en het leven nog net iets langzamer gaat. Wat mijn buurt bijzonder maakt, is de mix van historische charme en moderne voorzieningen. Het centrum is gezellig en overzichtelijk, met lokale winkels, en gezellige eetgelegenheden. De ligging is bovendien ideaal: steden als Leiden en Den Haag zijn binnen handbereik, terwijl je thuis geniet van de rust en ruimte van een kleinere gemeenschap. De Bollenstreek ligt om de hoek, waardoor het in het voorjaar extra bijzonder is met met al die kleurrijke velden in bloei. Kortom, het is een fijne, veilige en warme buurt waar traditie en vooruitgang hand in hand gaan.

7.5
Anjali Ganput
24-10-2023
Een gezellig kindvriendelijke buurt waar je je veilig kunt voelen!

Je kind kan veilig en gezellig buiten spelen in de buurt. En is een klein boerderijtje en een speeltuin. Ook zijn er buurt appen waar ouders mededelingen kunnen delen met elkaar. Zo gebeurd dat als er bijvoorbeeld een inbraak geweest is etc. Verder ben je makkelijk met 10 min in de stad als je de bus neemt. Het zou alleen fijn zijn als de dus wat vaker in het uur komt. De andere bussen komen vaker, maar die is op 10 min. Loopafstand. Verder ook een leuke kanaal waar je langs kan lopen en je kan varen! Ook is er goed voorzien van vuilnis containers.