Hoekwoning te koop: Catharina van Aragonlaan 149, Hoofddorp
KopenHaarlemmermeerHoekwoningenCatharina van Aragonlaan 149

Catharina van Aragonlaan 149

Hoofddorp Toolenburg Zuid, Haarlemmermeer

€ 895.000
Buurt Hoofddorp Toolenburg Zuid, HoofddorpBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 161m²
29% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een jonge, groene wijk

Deze hoekwoning aan de Catharina van Aragonlaan staat in een rustige buurt waar kinderen op straat spelen. Met 161 m² woonoppervlak en een perceel van 255 m² is het een royale woning, gebouwd in 2017 met energielabel A. De vraagprijs van €895.000 ligt 23% boven het buurtgemiddelde, maar dat past bij de extra ruimte en het lage energieverbruik. Bekijk ook andere hoekwoningen in Haarlemmermeer.

Toolenburg Zuid: rustig, groen en gezinsgericht

De buurt Hoofddorp Toolenburg Zuid is een jonge wijk met veel speeltuintjes en waterpartijen. Van de 1585 woningen is 72% eengezinswoning en 58% koop. Bewoners geven de buurt gemiddeld een 8,28. Een bewoner zegt: "Het is best rustig en klam. Het is ook heel gezellig, kinderen spelen graag met elkaar." Een ander noemt het "een rustige buurt met veel jonge gezinnen" en waardeert de speeltuintjes, maar vindt het OV te ver en winkels niet op loopafstand. De buurt telt 4570 inwoners, vooral gezinnen met kinderen.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen op fietsafstand

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn of Dirk, beide op een kilometer afstand, om de hoek. Ook Vomar, Jumbo en Lidliggen twee straten verder. Basisscholen zijn er dichtbij: Openbare Basisschool de Octopus en CBS Tabitha zitten op loopafstand, net als kinderdagverblijven. De gemeente Haarlemmermeer biedt ruime voorzieningen, al is het treinstation op 4,3 km wel een stukje fietsen.

Aanbod via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via Makelaarsland en Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 895.000
Prijs per m²€ 5.559
Woonoppervlakte161m²
Perceeloppervlakte255m²
Bouwjaar2017
EnergielabelA
BuurtHoofddorp Toolenburg Zuid
WijkHoofddorp
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Catharina van Aragonlaan 149, Hoofddorp

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 4 bewoners

9.6
Grace
07-05-2026
Gezellig

Het is best rustig en klam. Het is ook heel gezellig, kinderen spelen graag met elkaar.

7.0
SB
07-03-2025
Mooie nieuwe wijk

Het is een rustige buurt met veel jonge gezinnen. Veel speeltuintjes in de wijk. Omdat het een nieuwe wijk is moet de beplanting nog groeien er is veel groen en water. Een minpunt vind ik dat als je de wijk binnen komt vanaf de Hoofdvaart het erg druk is met verkeer en er veel zwerafval ligt. Ook in een aantal delen van de wijk ligt veel zwerfafval. Misschien dat de gemeente hier iets aan kan doen? OV is voor mij te ver en geen winkels op loopafstand. Verder een veilige wijk omdat veel mensen camera's hebben. Ik woon in een appartement waar we een groepsapp hebben voor calamiteiten en andere zaken. Al met al een fijne woonomgeving.

9.0
LK
14-09-2024
Bijna perfecte buurt

Heel goede en veilige buurt.

7.5
Nikhil
16-10-2023
Een mooie nieuwbouwwijk met veel groen.

Dichtstbijzijnde supermarkt is 10 minuten fietsen (toolenburg centrum), niet te belopen voor ouderen. Een supermarkt dichtbij tudorpark zou fijn zijn. Er is veel groen en de bouwstijl is mooi. Ik hoop dat er niet meer nieuwbouwwoningen gebouwd worden in de buurt om het rustig te houden. Ook is er een snelweg dichtbij. Wat mis ik? -een parkje in de buurt -supermarkt op loopafstand

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoofddorp Toolenburg Zuid

Inwoners4.570
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Hoofddorp Toolenburg Zuid

Woningvoorraad1.585
Gem. WOZ-waarde€ 627.000
Koopwoningen58%
Huurwoningen42%

Supermarkten

20 binnen 5 km

Albert Heijn
Markenburg 99
1009m
Dirk
Markenburg 97
1009m
Vomar
Bernadottestraat 161
1675m

Scholen

54 binnen 5 km

Openbare Basisschool de Octopus
Basisonderwijs · 277 leerlingen
723m
CBS Tabitha
Basisonderwijs · 336 leerlingen
848m
Het Kompas
Speciaal onderwijs · 95 leerlingen
871m

Veelgestelde vragen

Over Catharina van Aragonlaan 149, Hoofddorp

Welk energielabel heeft Catharina van Aragonlaan 149?

De woning aan Catharina van Aragonlaan 149 in Hoofddorp heeft energielabel A.

Is de prijs van €895.000 marktconform voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 23% boven het buurtgemiddelde van €727.500, maar de woning is met 161 m² ook 29% groter dan gemiddeld (125 m²). De prijs per m² is ongeveer €5.558, iets lager dan het buurtgemiddelde van €5.830. Daarmee is de prijs aan de hoge kant, maar niet onredelijk gezien de extra ruimte en het energielabel A.

Hoe is de buurt Toolenburg Zuid om in te wonen?

Toolenburg Zuid is een rustige, groene wijk met veel jonge gezinnen en speeltuintjes. Bewoners geven de buurt een 8,28 en noemen het gezellig en veilig. Een minpunt is dat er bij de entree vanaf de Hoofdvaart veel verkeer en zwerfafval is. Openbaar vervoer en winkels zijn niet op loopafstand, maar wel op fietsafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft 75% van de koopwoningen label A en 25% label A+.

Hoe groot is de tuin en is er een garage?

Het perceel is 255 m², maar of er een tuin of garage is, staat niet in de advertentie. De woning is een hoekwoning, dus er is waarschijnlijk een tuin, maar dit moet je bij de makelaar navragen.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Openbare Basisschool de Octopus (723 m) en CBS Tabitha (848 m). Supermarkten als Albert Heijn en Dirk zitten op ongeveer een kilometer, dus op fietsafstand. Voor een grote supermarkt moet je 3 km reizen.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 4,3 km afstand, dus je bent ongeveer 10 minuten met de fiets onderweg.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?