Hoekwoning te koop: Ceciliastraat 22, Veghel
KopenMeierijstadHoekwoningenCeciliastraat 22

Ceciliastraat 22

Zijtaart, Meierijstad

€ 650.000
Buurt Zijtaart, VeghelBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 256m²
256m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in het groene Zijtaart

Deze hoekwoning uit 2010 staat in het rustige Zijtaart, een dorp dat nog echt dorps is gebleven. Met 256 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 265 vierkante meter is het een flinke woning. De vraagprijs van €650.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en het energielabel A. Bekijk ook andere hoekwoningen in Meierijstad voor een vergelijking.

De buurt Zijtaart

Zijtaart is een klein dorp met ongeveer 915 inwoners, waar het merendeel van de woningen eengezinswoningen zijn. De sfeer is rustig en groen, met veel ruimte om je heen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien: zowel gezinnen als ouderen wonen er. De buurt Zijtaart is een plek waar je elkaar nog kent.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op ongeveer 1,7 kilometer afstand, of bij Aldi, Lidl of Jumbo in de omgeving. Basisschool Edith Stein zit op loopafstand, op 181 meter, en ook kinderdagverblijf is dichtbij. Voor het voortgezet onderwijs moet je naar Veghel, op 6,6 kilometer. De gemeente Meierijstad biedt verder voorzieningen zoals restaurants en parken, al liggen die wat verder weg.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Raadhage Makelaardij, Funda en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 650.000
Prijs per m²€ 2.539
Woonoppervlakte256m²
Perceeloppervlakte265m²
Bouwjaar2010
EnergielabelA
BuurtZijtaart
WijkVeghel
GemeenteMeierijstad

Locatie

Ceciliastraat 22, Veghel

Buurt statistieken

Gegevens uit Zijtaart

Inwoners915
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
De Boekt 20
1765m
Albert Heijn
Stadhuisplein 6
2435m
Aldi
Vlas en Graan 126
2535m

Scholen

18 binnen 5 km

Basisschool Edith Stein
Basisonderwijs · 163 leerlingen
181m
Basisschool De Ark
Basisonderwijs · 180 leerlingen
1676m
OBS Kompas
Basisonderwijs · 84 leerlingen
1774m

Veelgestelde vragen

Over Ceciliastraat 22, Veghel

Welk energielabel heeft Ceciliastraat 22?

De woning aan Ceciliastraat 22 in Veghel heeft energielabel A.

Is €650.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €650.000 is aan de hoge kant, maar gezien het formaat van 256 m², het perceel van 265 m² en het energielabel A is het een marktconforme prijs voor een hoekwoning uit 2010 in Zijtaart.

Hoe is de bereikbaarheid van Zijtaart?

Zijtaart ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 16,8 kilometer afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor verder reizen.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de directe omgeving vind je basisschool Edith Stein op 181 meter en een kinderdagverblijf op 400 meter. Supermarkten zoals Albert Heijn, Aldi, Lidl en Jumbo zijn binnen 2,8 kilometer bereikbaar.

Is de woning energiezuinig?

Ja, de woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Dat scheelt in de stookkosten en is goed voor het milieu.

Hoe veilig is de buurt?

In Zijtaart zijn in de meest recente cijfers 13 misdrijven geregistreerd. Dat is laag, wat wijst op een veilige woonomgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, basisschool Edith Stein zit op 181 meter afstand. Andere basisscholen zoals De Ark, OBS Kompas en De Vijfmaster zijn binnen 2 kilometer te vinden. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Veghel, op 6,6 kilometer.

Raadhage Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen