Hoekwoning te koop: Charitasstraat 17, Roosendaal
Verkocht onder voorbehoud
KopenRoosendaalHoekwoningenCharitasstraat 17

Charitasstraat 17

Parklaan-Hoogstraat, Roosendaal

€ 312.500
Buurt Parklaan-Hoogstraat, RoosendaalBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 123m²
123m² woonoppervlakte
Jumbo op 275m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Roosendaal

Deze hoekwoning aan de Charitasstraat heeft een eigen gezicht, met een flinke oppervlakte van 123 m² en een perceel van 160 m². Het bouwjaar 1941 geeft de woning een klassieke uitstraling, al is het energielabel E, iets om rekening mee te houden. De vraagprijs van €312.500 is marktconform voor hoekwoningen in Roosendaal.

De buurt Parklaan-Hoogstraat

De buurt Parklaan-Hoogstraat is een stedelijke wijk met ruim 1500 inwoners. De beoordeling op basis van één review is laag: "Vol met polen", aldus een bewoner, die parkeeroverlast in de Groenstraat noemt. Het is een gemengde buurt met veel eenpersoonshuishoudens en een doorsnee inkomensniveau.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je om de hoek naar de Jumbo (275 m) of Albert Heijn (353 m). Ook de Aldi is twee straten verder (585 m). Kinderen kunnen naar basisscholen zoals De Singel (647 m) of O.L.V. van Fatima (660 m), en voortgezet onderwijs is er met Norbertus (367 m) en Gertrudis (846 m). Het treinstation is tien minuten lopen (0,8 km).

Bron en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Rademakers Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 312.500
Prijs per m²€ 2.541
Woonoppervlakte123m²
Perceeloppervlakte160m²
Bouwjaar1941
EnergielabelE
BuurtParklaan-Hoogstraat
WijkNoord
GemeenteRoosendaal

Locatie

Charitasstraat 17, Roosendaal

Ervaringen uit de buurt

Matig · 1 bewoner

1.8
Jongenelen
06-12-2024
Vol met polen

We hebben weinig of geen parkeerplaats in de Groenstraat door 8autos vanpolen volgend jaar word het nog erger als ze de straat gaan doen nog minder parkeerplaatsen in de straat maak meer parkeerplaatsen in de Groenstraat inplaats van minder

Buurt statistieken

Gegevens uit Parklaan-Hoogstraat

Inwoners1.505
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Parklaan-Hoogstraat

Woningvoorraad762
Gem. WOZ-waarde€ 236.000
Koopwoningen59%
Huurwoningen41%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Jumbo
Van Beethovenlaan 7
275m
Albert Heijn
Van Beethovenlaan 4
353m
Aldi
Boulevard 118A
585m

Scholen

32 binnen 5 km

Norbertus
Voortgezet onderwijs · 1111 leerlingen
367m
Openbare Basisschool De Singel
Basisonderwijs · 206 leerlingen
647m
KPO Basisschool O.L.V. van Fatima
Basisonderwijs · 276 leerlingen
660m

Veelgestelde vragen

Over Charitasstraat 17, Roosendaal

Welk energielabel heeft Charitasstraat 17?

De woning aan Charitasstraat 17 in Roosendaal heeft energielabel E.

Is €312.500 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €312.500 is marktconform voor een hoekwoning van 123 m² met een perceel van 160 m² in Roosendaal. Het energielabel E kan wel invloed hebben op de maandlasten, maar de prijs past bij vergelijkbare woningen in de regio.