Hoekwoning te koop: Dek 19, Almere
Verkocht onder voorbehoud

Dek 19

Noorderplassen West-Zuid, Almere

€ 785.000
Buurt Noorderplassen West-Zuid, AlmereBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 239m²
239m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in een groene, rustige buurt

Deze hoekwoning aan Dek 19 in Almere is een echte blikvanger. Met 239 m² woonoppervlak en een perceel van 315 m² is er volop ruimte voor een gezin. Het huis uit 2005 heeft energielabel A, wat betekent dat het zeer zuinig is. De vraagprijs van €785.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook andere hoekwoningen in Almere voor een vergelijking.

Noorderplassen W.-Zuid: een kindvriendelijke wijk

De woning staat in de buurt Noorderplassen W.-Zuid, een rustige wijk met veel groen. De buurt telt ruim 2.200 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband woont. Het is een plek waar kinderen veilig kunnen spelen en buren elkaar kennen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt heeft een laag aantal misdrijven en een hoge mate van eengezinswoningen.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Vomar, die om de hoek zit. Ook Albert Heijn en PLUS zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool De Ontdekking, twee straten verder, of naar de Oecumenische Daltonschool De Windwijzer, op vijf minuten lopen. De gemeente Almere biedt daarnaast ruime recreatiemogelijkheden, zoals parken en speelplekken in de buurt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hoekstra en van Eck aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 november 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 785.000
Prijs per m²€ 3.285
Woonoppervlakte239m²
Perceeloppervlakte315m²
Bouwjaar2005
EnergielabelA
BuurtNoorderplassen West-Zuid
WijkNoorderplassen
GemeenteAlmere

Locatie

Dek 19, Almere

Buurt statistieken

Gegevens uit Noorderplassen West-Zuid

Inwoners2.215
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

20 binnen 5 km

Vomar
Grootzeil 52
452m
Albert Heijn
Lavendelplantsoen 60
1168m
PLUS
Wim Kanplein 2
1640m

Scholen

53 binnen 5 km

De Ontdekking
Basisonderwijs · 858 leerlingen
452m
Oecumenische Daltonschool De Windwijzer
Basisonderwijs · 271 leerlingen
582m
Openbare basisschool De Heliotroop
Basisonderwijs · 272 leerlingen
1068m

Veelgestelde vragen

Over Dek 19, Almere

Welk energielabel heeft Dek 19?

De woning aan Dek 19 in Almere heeft energielabel A.

Is €785.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €785.000 is marktconform voor een hoekwoning van 239 m² met een perceel van 315 m² in Almere. Het energielabel A en het bouwjaar 2005 dragen bij aan de waarde. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, op loopafstand van supermarkten en basisscholen. Het treinstation van Almere is op 3,2 km afstand, dus met de fiets of auto goed te bereiken. De omgevingsadressendichtheid is laag, wat duidt op een ruime opzet.

Wat voor type buurt is Noorderplassen W.-Zuid?

Noorderplassen W.-Zuid is een groene, kindvriendelijke wijk met veel eengezinswoningen. De buurt heeft 2.215 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband woont. Het aantal misdrijven is laag, en er is veel groen in de omgeving.