Hoekwoning te koop: Derde Hambaken 91, 'S-Hertogenbosch
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen BoschHoekwoningenDerde Hambaken 91

Derde Hambaken 91

De Hambaken, Den Bosch

€ 465.000
Buurt De Hambaken, 'S-HertogenboschBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 160m²
26% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in een rustige buurt

Deze hoekwoning aan de Derde Hambaken 91 in 's-Hertogenbosch is een fijne plek om te wonen. Met 160 m² woonoppervlak is hij een stuk ruimer dan veel andere woningen in de buurt. De woning uit 1973 heeft energielabel B, wat betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua energiekosten. De vraagprijs van €465.000 is marktconform voor een hoekwoning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van hoekwoningen in Den Bosch.

De Hambaken: een prettige, rustige wijk

De Hambaken is een rustige buurt in Den Bosch. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Mooie rustige buurt, woon er vanaf 2017 en woon er prettig geen problemen." De buurt telt zo'n 1.400 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. De meeste woningen zijn eengezinswoningen, en de buurt heeft een doorsnee inkomensniveau. Meer weten? Lees verder over de buurt De Hambaken.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen hoef je niet ver: om de hoek vind je Lidl, Aldi en Albert Heijn, allemaal op loopafstand. Ook een basisschool is vlakbij, en voor het voortgezet onderwijs ben je tien minuten lopen verder. Het treinstation is op twee straten afstand. De gemeente Den Bosch biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van Uden Makelaardij & Taxaties op Vastgoed Nederland en Dirk van Uden Makelaardij & Taxaties op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 465.000
Prijs per m²€ 2.906
Woonoppervlakte160m²
Perceeloppervlakte116m²
Bouwjaar1973
EnergielabelB
BuurtDe Hambaken
WijkNoord
GemeenteDen Bosch

Locatie

Derde Hambaken 91, 'S-Hertogenbosch

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.9
Leny
14-08-2025
Mooie rustige buurt

Woon er vanaf 2017 en woon er prettig geen problemen

Buurt statistieken

Gegevens uit De Hambaken

Inwoners1.395
Mannen48%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit De Hambaken

Woningvoorraad554
Gem. WOZ-waarde€ 266.000
Koopwoningen31%
Huurwoningen69%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Lidl
Het Wielsem 15-19
577m
Aldi
Rompertpassage 48
580m
Albert Heijn
Rompertpassage 45
583m

Scholen

16 binnen 5 km

KC Het IJzeren Kind
Basisonderwijs · 572 leerlingen
3241m
Kindcentrum 't Ven
Basisonderwijs · 215 leerlingen
3405m
Rodenborch-College
Voortgezet onderwijs · 2280 leerlingen
3461m

Veelgestelde vragen

Over Derde Hambaken 91, 'S-Hertogenbosch

Welk energielabel heeft Derde Hambaken 91?

De woning aan Derde Hambaken 91 in 'S-Hertogenbosch heeft energielabel B.

Is €465.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €465.000 ligt iets boven de gemiddelde verkoopprijs van €428.000 in de buurt, maar de woning is met 160 m² ook 26% groter dan het buurtgemiddelde van 127 m². De gemiddelde prijs per m² in De Hambaken is €3.543, wat neerkomt op een waarde van circa €567.000 voor deze oppervlakte. De prijs lijkt dus aan de hoge kant, maar de royale woonoppervlakte rechtvaardigt dat.

Hoe is de buurt De Hambaken om in te wonen?

De Hambaken is een rustige buurt met veel eengezinswoningen. Bewoners geven een gemiddelde score van 6,88 en noemen het een 'mooie rustige buurt' waar je prettig woont. De buurt heeft een mix van leeftijden, met zowel gezinnen als ouderen. Het is een veilige buurt met relatief weinig misdrijven.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse basisscholen op loopafstand, zoals KC Het IJzeren Kind en Kindcentrum 't Ven. Voor voortgezet onderwijs is Rodenborch-College op tien minuten lopen. De afstanden zijn gunstig voor gezinnen met schoolgaande kinderen.

Hoe zit het met de energiekosten van deze woning?

De woning heeft energielabel B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. Je kunt verwachten dat de stookkosten meevallen, maar exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens. Het label is beter dan gemiddeld voor woningen uit 1973.

Is er voldoende parkeergelegenheid in de straat?

In de buurt is er doorgaans voldoende straatparkeren, maar het is goed om ter plekke te kijken.

Hoe ver is het naar het centrum van Den Bosch?

Het treinstation ligt op 2,3 km afstand, ongeveer 25 minuten lopen of een kort fietsritje. Vanaf daar ben je snel in het centrum. Ook met de auto is het centrum goed bereikbaar.

Van Uden Makelaardij & Taxaties
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.