Hoekwoning te koop: Dorpsomroeper 12, Hendrik-Ido-Ambacht
KopenHendrik-Ido-AmbachtHoekwoningenDorpsomroeper 12

Dorpsomroeper 12

Volgerlanden-Oost, Hendrik-Ido-Ambacht

€ 689.900
Buurt Volgerlanden-Oost, Hendrik-Ido-AmbachtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 126m²
126m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een hoekwoning in een jonge wijk

Deze hoekwoning uit 2023 staat in Volgerlanden-Oost, een rustige buurt in Hendrik-Ido-Ambacht. Met 126 m² woonoppervlak en een perceel van 224 m² is het een ruime woning voor wie van nieuwbouw houdt. De woning heeft energielabel A+, wat betekent dat je weinig stookkosten hoeft te verwachten. Met een vraagprijs van €689.900 is de prijs aan de hoge kant vergeleken met andere hoekwoningen in Hendrik-Ido-Ambacht, maar de woning is ook groter dan gemiddeld.

De buurt: Volgerlanden-Oost

Volgerlanden-Oost is een buurt met veel gezinnen: ruim de helft van de huishoudens heeft kinderen. Een bewoner zegt: "Hele fijne buurt, dichtstbijzijnde winkels super dichtbij en alles is makkelijk bereikbaar!" De buurt Volgerlanden-Oost heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,9, wat past bij het gezinskarakter. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Dirk, Jumbo, Lidl of Albert Heijn, allemaal op ongeveer een kilometer afstand. De Willem de Zwijgerschool is twee straten verder, op 200 meter, en ook SOL Villa Ambacht en Christelijk IKC De Tweestroom zijn op loopafstand. De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht biedt verder voldoende voorzieningen zoals parken en restaurants.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Spronsen Makelaars | NVM-Qualis op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 689.900
Prijs per m²€ 5.475
Woonoppervlakte126m²
Perceeloppervlakte224m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA+
BuurtVolgerlanden-Oost
WijkDe Volgerlanden
GemeenteHendrik-Ido-Ambacht

Locatie

Dorpsomroeper 12, Hendrik-Ido-Ambacht

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.6
caitlyn
16-11-2023
Hele fijne buurt, dichtstbijzijnde winkels super dichtbij en alles is makkelijk bereikbaar!

Ik woon hiet nog maar 3 jaar ongeveer maar het is een hele fijne buurt en zeer bereikbaar! Het enige nadeel is dat alles gesloten is op zondag en dat de service en wifi een beetje slecht is. maar verder een hele fijne ervaring

Buurt statistieken

Gegevens uit Volgerlanden-Oost

Inwoners5.220
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Volgerlanden-Oost

Woningvoorraad1.656
Gem. WOZ-waarde€ 508.000
Koopwoningen74%
Huurwoningen26%

Supermarkten

43 binnen 5 km

Dirk
Sophiapromenade 78
959m
Jumbo
de Schoof 120
961m
Lidl
Winkelcentrum De Schoof 68
995m

Scholen

81 binnen 5 km

Willem de Zwijgerschool
Basisonderwijs · 362 leerlingen
207m
SOL Villa Ambacht, Dalton speel-ontwikkel-leerplei
Basisonderwijs · 276 leerlingen
437m
Christelijk IKC De Tweestroom
Basisonderwijs · 229 leerlingen
562m

Veelgestelde vragen

Over Dorpsomroeper 12, Hendrik-Ido-Ambacht

Welk energielabel heeft Dorpsomroeper 12?

De woning aan Dorpsomroeper 12 in Hendrik-Ido-Ambacht heeft energielabel A+.

Is €689.900 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €689.900 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€586.849) en ook boven de mediaan van beschikbare koopwoningen (€625.000). De woning is echter nieuwbouw (2023) met energielabel A+ en een groot perceel, wat de hogere prijs kan verklaren. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4.677, terwijl deze woning uitkomt op €5.475 per m².

Hoeveel kost deze woning per maand aan vaste lasten?

De exacte maandlasten hangen af van de hypotheekrente en de hoogte van de lening. Het energielabel A+ betekent dat de energiekosten laag zijn.

Wat is de buurt Volgerlanden-Oost voor een wijk?

Volgerlanden-Oost is een rustige, groene buurt met veel gezinnen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen. Bewoners waarderen de nabijheid van winkels en de goede bereikbaarheid. Het enige nadeel dat genoemd wordt, is dat veel winkels op zondag gesloten zijn.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Willem de Zwijgerschool ligt op 200 meter, SOL Villa Ambacht op 437 meter en Christelijk IKC De Tweestroom op 562 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 1,8 km afstand.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 2,9 km afstand. Er zijn geen specifieke buslijnen in de data vermeld, maar de buurt is goed bereikbaar met de auto.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel A+, wat zeer zuinig is. Dat betekent lage energiekosten en een duurzame woning. In de buurt heeft 25% van de koopwoningen label A+ en 75% label A, dus deze woning scoort bovengemiddeld.

Is de woning geschikt voor een gezin?

Met 126 m² woonoppervlak, een perceel van 224 m² en vier kamers (aanname bij hoekwoning) is de woning ruim genoeg voor een gezin. De buurt heeft veel gezinnen en er zijn scholen en speelplekken in de buurt.

Van Spronsen Makelaars | NVM-Qualis
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Van Spronsen Makelaars | NVM-Qualis
funda.nl
Bekijk
Van Spronsen Makelaars | NVM-Qualis
huispedia.nl
Bekijk