Hoekwoning te koop: Elfenbank 1, Ruurlo
Onder bod
KopenBerkellandHoekwoningenElfenbank 1

Elfenbank 1

’t Loo, Berkelland

€ 439.001
Buurt ’t Loo, RuurloBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 154m²
154m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Ruurlo

Deze hoekwoning aan de Elfenbank in Ruurlo ademt rust en ruimte. Met 154 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 223 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €439.001 is marktconform voor een hoekwoningen in Berkelland van dit formaat.

Buurt 't Loo

De woning ligt in de buurt 't Loo, een rustige woonwijk in Ruurlo. De buurt telt 675 inwoners, met een mix van ouderen en gezinnen. Het is een plek waar je elkaar nog kent. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te delen. De buurt 't Loo kenmerkt zich door veel groen en een dorps karakter.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Coop, om de hoek op 329 meter. De Aldi en PLUS zijn ook op loopafstand, twee straten verder. Voor de kinderen is er Openbare basisschool Kerst Zwart op 358 meter, ideaal om te voet te brengen. CBS WonderWijs en Daltonschool Willibrordus zijn ook dichtbij. De gemeente Berkelland biedt een fijne omgeving voor dagelijkse boodschappen en school.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Iets Anders Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 april 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 439.001
Prijs per m²€ 2.851
Woonoppervlakte154m²
Perceeloppervlakte223m²
Bouwjaar1994
EnergielabelB
Buurt’t Loo
WijkRuurlo
GemeenteBerkelland

Locatie

Elfenbank 1, Ruurlo

Buurt statistieken

Gegevens uit ’t Loo

Inwoners675
Mannen48%
Vrouwen51%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Coop
Leeuwerikstraat 2
329m
Aldi
Wildenborchseweg 2
512m
PLUS
Borculoseweg 1
586m

Scholen

7 binnen 5 km

Openbare basisschool Kerst Zwart
Basisonderwijs · 182 leerlingen
358m
CBS WonderWijs
Basisonderwijs · 95 leerlingen
613m
Daltonschool Willibrordus
Basisonderwijs · 168 leerlingen
748m

Veelgestelde vragen

Over Elfenbank 1, Ruurlo

Welk energielabel heeft Elfenbank 1?

De woning aan Elfenbank 1 in Ruurlo heeft energielabel B.

Is €439.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €439.001 is marktconform voor een hoekwoning van 154 m² met energielabel B in Ruurlo. De woning heeft een perceel van 223 m² en is gebouwd in 1994. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt 't Loo om in te wonen?

Buurt 't Loo is een rustige woonwijk met veel groen en een dorps karakter. Er wonen 675 mensen, waaronder veel ouderen en gezinnen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (4 op een schaal van 5), wat zorgt voor een ontspannen sfeer. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Binnen 5 kilometer zijn er 7 scholen. De dichtstbijzijnde basisscholen zijn Openbare basisschool Kerst Zwart (358 m), CBS WonderWijs (613 m) en Daltonschool Willibrordus (748 m). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Ruurlo of omgeving, op 5,4 km afstand.