Hoekwoning te koop: Fazantenkamp 112, Maarssen
Verkocht onder voorbehoud
KopenStichtse VechtHoekwoningenFazantenkamp 112

Fazantenkamp 112

Fazantenkamp, Stichtse Vecht

€ 525.000
Buurt Fazantenkamp, MaarssenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Fazantenkamp

Deze hoekwoning aan de Fazantenkamp in Maarssen ademt een fijne, ruime sfeer. Met 115 m² woonoppervlak en een perceel van 218 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1976 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €525.000 is marktconform voor hoekwoningen in Stichtse Vecht.

De buurt: Fazantenkamp

Fazantenkamp is een rustige, groene wijk in Maarssenbroek. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,1. Een bewoner zegt: "Fijne wijk om in te leven, vele voorzieningen in de directe omgeving, wij wonen hier met veel plezier, goede sociale controle." Een ander noemt het "Top buurt". De buurt Fazantenkamp telt 2.405 inwoners, met veel gezinnen en een hoog percentage koopwoningen (95%).

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Dirk, Albert Heijn of Hoogvliet, allemaal op loopafstand. Kinderen kunnen naar Montessorischool Het Mozaïek, dat om de hoek zit, of naar WereldKidz Tweesprong, twee straten verder. Ook het Niftarlake College voor voortgezet onderwijs is dichtbij. De gemeente Stichtse Vecht biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Beumer aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 525.000
Prijs per m²€ 4.565
Woonoppervlakte115m²
Perceeloppervlakte218m²
Bouwjaar1976
EnergielabelB
BuurtFazantenkamp
WijkMaarssenbroek
GemeenteStichtse Vecht

Locatie

Fazantenkamp 112, Maarssen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

8.4
Hk
31-03-2025
Helemaal goed

Fijne wijk om in te leven , vele voorzieningen in de directe omgeving , Wij wonen hier met veel plezier , goede sociale controle.

8.8
A D
24-01-2025
Top buurt

Top buurt

4.2
Ik
18-11-2024
Asociale

Geslagen, bedreigd en uitgescholden. Afbranden.

Buurt statistieken

Gegevens uit Fazantenkamp

Inwoners2.405
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Dirk
Bisonspoor 1116
822m
Albert Heijn
Bisonspoor 1078
879m
Hoogvliet
Boomstede 211
916m

Scholen

45 binnen 5 km

Montessorischool Het Mozaïek
Basisonderwijs · 138 leerlingen
88m
WereldKidz Tweesprong
Basisonderwijs · 533 leerlingen
416m
KBS De Kameleon
Basisonderwijs · 180 leerlingen
540m

Veelgestelde vragen

Over Fazantenkamp 112, Maarssen

Welk energielabel heeft Fazantenkamp 112?

De woning aan Fazantenkamp 112 in Maarssen heeft energielabel B.

Is €525.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €525.000 is marktconform voor een hoekwoning van 115 m² met een perceel van 218 m² in Fazantenkamp. De woning heeft energielabel B, wat gunstig is voor de energiekosten. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de sociale controle in Fazantenkamp?

Bewoners geven aan dat er een goede sociale controle is. Een review noemt de buurt 'fijn' en 'met veel plezier', terwijl een andere review een negatieve ervaring beschrijft. Over het algemeen scoort de buurt een 7,1 op basis van drie beoordelingen.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je Montessorischool Het Mozaïek (88 meter) en WereldKidz Tweesprong (416 meter). Ook KBS De Kameleon en het Niftarlake College voor voortgezet onderwijs zijn dichtbij. Er zijn in totaal 45 scholen binnen 5 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,3 km afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een paar minuten met de fiets.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Dirk (822 m), Albert Heijn (879 m) en Hoogvliet (916 m). Ook Boni en Lidl zijn binnen 1,3 km te vinden.

Wat is de samenstelling van de buurt?

Fazantenkamp telt 2.405 inwoners, met een mix van gezinnen (435 huishoudens met kinderen) en ouderen (510 inwoners van 65+). Het is een rustige wijk met veel koopwoningen (95%) en eengezinswoningen (87%).

Beumer
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Beumer
beumer.nl
Bekijk
Beumer Maarssen
funda.nl
Bekijk