Hoekwoning te koop: François Ballochilaan 12, Lochem
KopenLochemHoekwoningenFrançois Ballochilaan 12

François Ballochilaan 12

Zuiderenk, Lochem

€ 495.000
Buurt Zuiderenk, LochemBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 211m²
211m² woonoppervlakte
PLUS op 242m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een rustige buurt

Deze hoekwoning aan de François Ballochilaan in Lochem ademt ruimte en rust. Met 211 m² woonoppervlak en een perceel van 242 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De woning uit 2008 is modern en onderhoudsarm. De vraagprijs van €495.000 is marktconform voor hoekwoningen in Lochem.

Buurt Zuiderenk: rustig maar met gemengde ervaringen

De buurt Zuiderenk is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een gemiddeld cijfer van 4,69. Een bewoner zegt: "Tis dat je er moet wonen" en noemt "veel onvriendelijke naargeestige bejaarden die de dienst uitmaken". Een ander vindt het "Ongezellig" en merkt op: "Weinig socialiteit!". De buurt telt 3880 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS om de hoek (twee straten verder). Ook de Lidl en Aldi zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Prins Hendrik Daltonschool of Meester G. Propschool, beide op vijf minuten lopen. De gemeente Lochem biedt verder een huisartsenpraktijk en een park op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Thoma Post Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 april 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 495.000
Prijs per m²€ 2.346
Woonoppervlakte211m²
Perceeloppervlakte242m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA
BuurtZuiderenk
WijkLochem kern
GemeenteLochem

Locatie

François Ballochilaan 12, Lochem

Ervaringen uit de buurt

Matig · 2 bewoners

2.8
Redwolfy
04-01-2026
Tis dat je er moet wonen

Veel onvriendelijke naargeestige bejaarden die de dienst uitmaken

6.6
Ivo
01-10-2025
Ongezellig

Weinig socialiteit!

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuiderenk

Inwoners3.880
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

6 binnen 5 km

PLUS
Albert Hahnweg 97
242m
Lidl
Julianaweg 9
507m
Aldi
Hanzeweg 17
567m

Scholen

9 binnen 5 km

Bartimeus OWI voor Visueel Gehandicapte Leerlingen
Speciaal onderwijs · 22 leerlingen
226m
Prins Hendrik Daltonschool i.o.
Basisonderwijs · 76 leerlingen
314m
Meester G. Propschool
Basisonderwijs · 220 leerlingen
314m

Veelgestelde vragen

Over François Ballochilaan 12, Lochem

Welk energielabel heeft François Ballochilaan 12?

De woning aan François Ballochilaan 12 in Lochem heeft energielabel A.

Is €495.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €495.000 is marktconform voor een hoekwoning van 211 m² met energielabel A in Lochem. De woning is relatief nieuw (2008) en heeft een ruim perceel. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de sfeer in de buurt Zuiderenk?

De sfeer wordt wisselend ervaren. Bewoners geven een gemiddeld cijfer van 4,69, maar er zijn ook kritische geluiden: een bewoner noemt de buurt 'ongezellig' en klaagt over weinig sociale contacten. Een ander vindt dat 'onvriendelijke bejaarden de dienst uitmaken'. Het is een rustige wijk, maar niet iedereen voelt zich er thuis.