Hoekwoning te koop: Hélène Swarthstraat 2, Spijkenisse
KopenNissewaardHoekwoningenHélène Swarthstraat 2

Hélène Swarthstraat 2

Maaswijk-Zuidoost, Nissewaard

€ 465.000
Buurt Maaswijk-Zuidoost, SpijkenisseBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 131m²
131m² woonoppervlakte
Jumbo op 462m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een hoekwoning met ruimte in Maaswijk-Zuidoost

Deze hoekwoning aan de Hélène Swarthstraat 2 in Spijkenisse heeft 131 m² woonoppervlak en een perceel van 130 m². Het bouwjaar 1998 betekent dat de woning relatief modern is. De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor de energiekosten niet precies zijn in te schatten. Met een vraagprijs van €465.000 is dit aanbod aan de hoge kant vergeleken met andere hoekwoningen in Nissewaard.

De buurt Maaswijk-Zuidoost

Maaswijk-Zuidoost is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen (92%). De buurt telt ruim 4300 inwoners, waarvan een groot deel in gezinnen met kinderen woont. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, gezinsvriendelijke omgeving. De buurt Maaswijk-Zuidoost heeft een gemiddelde stedelijkheid (3 op een schaal van 5) en een omgevingsadressendichtheid van 1043.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo of Lidl, beide op loopafstand (om de hoek). Basisschool De Maasoever ligt twee straten verder. Ook een kinderdagverblijf en een park of plantsoen zijn vlakbij. De gemeente Nissewaard biedt verder voldoende voorzieningen, al ligt het treinstation op 18,6 km afstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder 365 wonen en 365 wonen op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 465.000
Prijs per m²€ 3.550
Woonoppervlakte131m²
Perceeloppervlakte130m²
Bouwjaar1998
EnergielabelA
GemeenteNissewaard

Locatie

Hélène Swarthstraat 2, Spijkenisse

Buurt statistieken

Gegevens uit Maaswijk-Zuidoost

Inwoners4.310
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

29 binnen 5 km

Jumbo
Hadewychplaats 32
462m
Lidl
Hadewychplaats 18
462m
Jumbo
Vlinderveen 436
1664m

Scholen

69 binnen 5 km

De Maasoever
Basisonderwijs · 402 leerlingen
326m
cbs De Hoeksteen
Basisonderwijs · 398 leerlingen
1704m
obs De Veenvlinder
Basisonderwijs · 180 leerlingen
1809m

Veelgestelde vragen

Over Hélène Swarthstraat 2, Spijkenisse

Welk energielabel heeft Hélène Swarthstraat 2?

De woning aan Hélène Swarthstraat 2 in Spijkenisse heeft energielabel A.

Is €465.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €465.000 is aan de hoge kant voor een hoekwoning in Spijkenisse, maar de woning heeft 131 m² woonoppervlak en een perceel van 130 m², wat ruim is. Het energielabel ontbreekt in de advertentie, dus de energiekosten zijn niet bekend. Vergelijk met andere hoekwoningen in Nissewaard om te bepalen of de prijs marktconform is.

Wat is de buurt Maaswijk-Zuidoost voor een wijk?

Maaswijk-Zuidoost is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen (92%) en gezinnen. De buurt heeft ruim 4300 inwoners en een gemiddelde stedelijkheid. Voorzieningen zoals supermarkten, basisscholen en een park zijn op loopafstand. Het treinstation ligt op 18,6 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Hoe oud is de woning en wat is het energielabel?

De woning is gebouwd in 1998, dus relatief modern. Het energielabel staat niet in de advertentie, waardoor de energiezuinigheid niet bekend is. Je kunt de makelaar om het label vragen of het opvragen bij het energieloket.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, basisschool De Maasoever ligt op 326 meter afstand, en er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, waaronder Jumbo en Lidl op 462 meter. Ook een kinderdagverblijf en een park zijn vlakbij. Voor voortgezet onderwijs moet je verder reizen (4,2 km).

Waarom staat er geen energielabel in de advertentie?

De makelaar heeft het energielabel niet vermeld in de advertentie. Dit kan betekenen dat het label nog niet is vastgesteld of dat de verkoper het niet heeft opgegeven. Het is gebruikelijk dat bij verkoop een energielabel verplicht is, dus vraag ernaar bij de makelaar.

365 wonen
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 3 bronnen
365 wonen
365-wonen.nl
Bekijk
365 wonen
vastgoednederland.nl
Bekijk
365 Wonen
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Maaswijk-Zuidoost

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appHélène Swarthstraat 2, Spijkenisse
Bekijk