Hoekwoning te koop: Het Gilde 24, Westervoort
Verkocht onder voorbehoud
KopenWestervoortHoekwoningenHet Gilde 24

Het Gilde 24

Westervoort-Lange Maat en Hoogeind, Westervoort

€ 564.500
Buurt Westervoort-Lange Maat en Hoogeind, WestervoortBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 169m²
169m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een rustige buurt

Deze hoekwoning aan Het Gilde 24 in Westervoort ademt ruimte en rust. Met 169 m² woonoppervlak en een perceel van 471 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De vraagprijs van €564.500 is marktconform voor hoekwoningen in Westervoort.

Westervoort-Lange Maat en Hoogeind

De buurt Westervoort-Lange Maat en Hoogeind is een groene, rustige wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 8,5. Een bewoner zegt: "altijd goede en fijne zweer". Een ander: "Buurt is top, maar ben toe aan mijn eigen woning." De buurt telt 3020 inwoners, vooral gezinnen en ouderen.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je snel je boodschappen bij de PLUS om de hoek (twee straten verder) of de Jumbo op loopafstand. Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals Sport IKC Het Startblok op vijf minuten lopen en Dalton IKC Het Ravelijn iets verderop. De gemeente Westervoort biedt verder voldoende voorzieningen voor dagelijks leven.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via GABA Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 564.500
Prijs per m²€ 3.340
Woonoppervlakte169m²
Perceeloppervlakte471m²
Bouwjaar1984
EnergielabelA
BuurtWestervoort-Lange Maat en Hoogeind
WijkWijk 00
GemeenteWestervoort

Locatie

Het Gilde 24, Westervoort

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

9.5
paul
21-12-2025
beste wijk

altijd goede en fijne zweer

7.5
Sharon
16-07-2025
Super buurt

Ik ben hier geboren, ik woon bij mijn ouders omdat ik helaas met mijn 29 jarige leeftijd niks kan krijgen. Buurt is top, maar ben toe aan mijn eigen woning.

Buurt statistieken

Gegevens uit Westervoort-Lange Maat en Hoogeind

Inwoners3.020
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

30 binnen 5 km

PLUS
Korte Griet 3-7
618m
Jumbo
Broeklanden 8
729m
Albert Heijn
Dorpsplein 6
1459m

Scholen

46 binnen 5 km

Sport IKC Het Startblok
Basisonderwijs · 267 leerlingen
267m
Dalton IKC Het Ravelijn
Basisonderwijs · 107 leerlingen
718m
IKC De Hoge Hoeve
Basisonderwijs · 363 leerlingen
890m

Veelgestelde vragen

Over Het Gilde 24, Westervoort

Welk energielabel heeft Het Gilde 24?

De woning aan Het Gilde 24 in Westervoort heeft energielabel A.

Is €564.500 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €564.500 is marktconform voor een hoekwoning van 169 m² met energielabel A in Westervoort. Het perceel van 471 m² is ruim. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Westervoort-Lange Maat en Hoogeind om in te wonen?

De buurt scoort gemiddeld een 8,5 van bewoners. Het is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Bewoners noemen de buurt 'top' en 'fijn'. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij.