Twee-onder-één-kap te koop: Busserstraat 2B, Westervoort

Busserstraat 2B

Westervoort-Lange Maat en Hoogeind, Westervoort

€ 619.500
Buurt Westervoort-Lange Maat en Hoogeind, WestervoortBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 171m²
171m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Westervoort

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Busserstraat ademt rust en ruimte. Met 171 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel A+ is het een comfortabel en zuinig huis. De woning uit 2007 staat op een perceel van 212 vierkante meter. De vraagprijs van €619.500 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Westervoort.

Buurt Westervoort-Lange Maat en Hoogeind

De buurt Westervoort-Lange Maat en Hoogeind is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Op basis van twee beoordelingen krijgt de buurt een 8,5. Een bewoner zegt: 'altijd goede en fijne zweer'. Een ander: 'Buurt is top, maar ben toe aan mijn eigen woning.' De buurt telt ruim 3000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS om de hoek (twee straten verder) of de Jumbo op vijf minuten lopen. Basisschool Sport IKC Het Startblok zit naast de deur, en Dalton IKC Het Ravelijn is om de hoek. De gemeente Westervoort biedt verder voldoende voorzieningen voor een compleet dorpsleven.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder GABA Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 619.500
Prijs per m²€ 3.623
Woonoppervlakte171m²
Perceeloppervlakte212m²
Bouwjaar2007
EnergielabelA+
BuurtWestervoort-Lange Maat en Hoogeind
WijkWijk 00
GemeenteWestervoort

Locatie

Busserstraat 2B, Westervoort

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

9.5
paul
21-12-2025
beste wijk

altijd goede en fijne zweer

7.5
Sharon
16-07-2025
Super buurt

Ik ben hier geboren, ik woon bij mijn ouders omdat ik helaas met mijn 29 jarige leeftijd niks kan krijgen. Buurt is top, maar ben toe aan mijn eigen woning.

Buurt statistieken

Gegevens uit Westervoort-Lange Maat en Hoogeind

Inwoners3.020
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

31 binnen 5 km

PLUS
Korte Griet 3-7
573m
Jumbo
Broeklanden 8
622m
Albert Heijn
Dorpsplein 6
1375m

Scholen

46 binnen 5 km

Sport IKC Het Startblok
Basisonderwijs · 267 leerlingen
157m
Dalton IKC Het Ravelijn
Basisonderwijs · 107 leerlingen
627m
IKC De Hoge Hoeve
Basisonderwijs · 363 leerlingen
837m

Veelgestelde vragen

Over Busserstraat 2B, Westervoort

Welk energielabel heeft Busserstraat 2B?

De woning aan Busserstraat 2B in Westervoort heeft energielabel A+.

Is €619.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €619.500 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning in Westervoort met 171 m² woonoppervlak, perceel van 212 m² en energielabel A+. De woning is gebouwd in 2007 en verkeert in goede staat. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Westervoort-Lange Maat en Hoogeind?

De buurt scoort gemiddeld een 8,5 op basis van twee beoordelingen. Bewoners noemen het een 'top buurt' en waarderen de rust en de fijne sfeer. Het is een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. De omgevingsadressendichtheid is 1332, wat duidt op een matig stedelijk gebied.