Hoekwoning te koop: Heukelstraat 7, Maastricht
KopenMaastrichtHoekwoningenHeukelstraat 7

Heukelstraat 7

Amby, Maastricht

€ 495.000
Buurt Amby, MaastrichtBekijk buurt
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in Amby

Deze hoekwoning uit 1956 staat in een rustige straat in Amby, een dorpse wijk in Maastricht. Met 113 m² woonoppervlak en een flinke tuin van 297 m² is er ruimte genoeg. De woning is solide gebouwd en heeft een klassieke indeling. De vraagprijs van €495.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere hoekwoningen in Maastricht, maar de ruime tuin en de ligging maken het een bijzondere optie.

Amby: rustig en groen

Amby is een groene, rustige buurt met een dorps karakter. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,75. Een bewoner zegt: "Leuke, rustige buurt." In de buurt Amby wonen veel 45-plussers en gezinnen, en de meeste woningen zijn eengezinswoningen. Het park of plantsoen is om de hoek.

Dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de PLUS, twee straten verder. Voor de kinderen is Kindcentrum Amby op loopafstand, en ook United World College Maastricht zit vlakbij. De gemeente Maastricht biedt verder alle stedelijke voorzieningen, maar hier in Amby geniet je van rust en ruimte.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Piet Stohr Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 495.000
Prijs per m²€ 4.381
Woonoppervlakte113m²
Perceeloppervlakte297m²
Bouwjaar1956
BuurtAmby
WijkBuitenwijk Oost
GemeenteMaastricht

Locatie

Heukelstraat 7, Maastricht

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.8
Roland
08-07-2025
Leuke, rustige buurt

Leuke, rustige buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Amby

Inwoners6.505
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Amby

Woningvoorraad2.778
Gem. WOZ-waarde€ 389.000
Koopwoningen68%
Huurwoningen32%

Supermarkten

34 binnen 5 km

PLUS
Severenplein 24A
678m
Jumbo
Voltastraat 7
1324m
Albert Heijn
Scharnerweg 110
1505m

Scholen

46 binnen 5 km

United World College Maastricht Primary and Secondary School
Basisonderwijs · 286 leerlingen
494m
United World College
Voortgezet onderwijs · 662 leerlingen
495m
Buitenhof
Speciaal onderwijs · 12 leerlingen
778m

Veelgestelde vragen

Over Heukelstraat 7, Maastricht

Is de prijs van €495.000 marktconform voor deze buurt?

De gemiddelde vraagprijs in Amby is €396.250, maar deze woning is met 113 m² en een perceel van 297 m² ruimer dan gemiddeld. De prijs per m² is €4.381, terwijl het buurtgemiddelde €3.443 per m² is. De prijs ligt dus boven het gemiddelde, maar de ruime tuin en het type hoekwoning kunnen dat verklaren.

Hoe is de buurt Amby om in te wonen?

Amby is een rustige, groene buurt met een dorps karakter. Bewoners geven een 8,75 en noemen het een 'leuke, rustige buurt'. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Wat is de gemiddelde verkoopprijs in Amby?

In het afgelopen jaar werden 55 woningen verkocht in Amby met een gemiddelde verkoopprijs van €536.255. De gemiddelde verkooptijd was 62 dagen. Dit geeft aan dat woningen in de buurt goed worden verkocht, al is de vraagprijs van deze woning hoger dan het gemiddelde.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,4 km afstand. Dat is ongeveer 30 minuten lopen of 5 minuten met de fiets. Vanaf daar kun je naar Maastricht Centraal en verder reizen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Kindcentrum Amby (basisonderwijs) ligt op 894 meter, en United World College Maastricht (voortgezet onderwijs) op 495 meter. Ook zijn er scholen voor speciaal onderwijs in de buurt.

Hoeveel woningen staan er te koop in Amby?

Op dit moment staan er 8 koopwoningen te koop in Amby, met prijzen variërend van €250.000 tot €549.000. Het aanbod is beperkt, dus deze woning is een van de weinige beschikbare hoekwoningen.

Piet Stohr Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
Piet Stohr Makelaardij