Hoekwoning te koop: Hoekendaalse Velden 3, Bakel
KopenGemert-BakelHoekwoningenHoekendaalse Velden 3

Hoekendaalse Velden 3

Bakel, Gemert-Bakel

€ 529.000
Buurt Bakel, BakelBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 143m²
143m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in Bakel

Deze hoekwoning uit 2002 staat in een rustige straat in Bakel, een dorp waar het leven nog overzichtelijk is. Met 143 m² woonoppervlak en een perceel van 272 m² is er volop ruimte voor een gezin. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft de energiekosten. De vraagprijs van €529.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook hoekwoningen in Gemert-Bakel voor vergelijkbare opties.

De buurt: Bakel

Bakel is een dorp met een mix van inwoners: veel gezinnen en ouderen, en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2. De sfeer is dorps, met een café en een buurtbus naar Gemert. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Een kleine rustgevende buurt", al wordt er ook opgemerkt dat er weinig voor de jeugd wordt gedaan en de busverbinding matig is. De meeste voorzieningen zijn op loopafstand. Lees meer over Bakel.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo of Aldi, beide om de hoek. Ook de basisscholen Kindcentrum De Bakelaar en De Kleine Kapitein zijn op loopafstand. Een park of plantsoen vind je twee straten verder, en een restaurant is ook dichtbij. De gemeente Gemert-Bakel biedt een landelijke omgeving met voldoende voorzieningen voor het dagelijks leven.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Vastgoed Totaal en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 529.000
Prijs per m²€ 3.699
Woonoppervlakte143m²
Perceeloppervlakte272m²
Bouwjaar2002
EnergielabelB
BuurtBakel
WijkBakel
GemeenteGemert-Bakel

Locatie

Hoekendaalse Velden 3, Bakel

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.6
Jennifer
20-09-2024
Een kleine rustgevende buurt

Er wordt veel gepraat en dit gebeurd meestal ook altijd in een dorp, soms dingen die niet kloppen. Er zijn een paar cafes maar er wordt niks gedaan voor de jeugd er rijd maar 1 bus om het uur en die zit grotendeels altijd vol sochtends er rijd verder 1 buurtbus naar gemert die altijd te laat is of niet komt

Buurt statistieken

Gegevens uit Bakel

Inwoners4.275
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Jumbo
Auerschootseweg 17
733m
Aldi
Dorpsstraat 54
766m
Jumbo
Wederhof 14
3497m

Scholen

22 binnen 5 km

Kindcentrum De Bakelaar
Basisonderwijs · 332 leerlingen
543m
De Kleine Kapitein
Basisonderwijs · 156 leerlingen
607m
Kindcentrum Dierdonk
Basisonderwijs · 427 leerlingen
2839m

Veelgestelde vragen

Over Hoekendaalse Velden 3, Bakel

Welk energielabel heeft Hoekendaalse Velden 3?

De woning aan Hoekendaalse Velden 3 in Bakel heeft energielabel B.

Is €529.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €529.000 is marktconform voor een hoekwoning van 143 m² met een perceel van 272 m² en energielabel B in Bakel. De woning is gebouwd in 2002, dus relatief modern. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Bakel?

Bakel is een dorp in de gemeente Gemert-Bakel. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6,5 km afstand. Er rijdt een bus elk uur, maar die zit 's ochtends vaak vol. Daarnaast is er een buurtbus naar Gemert, die soms te laat komt of uitvalt. Met de auto ben je snel op de grotere wegen.