Vrijstaande woning te koop: Heuvelacker 2, Bakel
Verkocht onder voorbehoud

Heuvelacker 2

Bakel, Gemert-Bakel

€ 1.499.000
Buurt Bakel, BakelBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 380m²
380m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Bakel

Deze vrijstaande woning aan de Heuvelacker 2 in Bakel ademt rust en ruimte. Met 380 m² woonoppervlak op een perceel van maar liefst 3635 m² is er volop plek voor een gezin of wie van ruimte houdt. Het energielabel A++ betekent dat je energiekosten laag zijn. De vraagprijs van €1.499.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij de omvang en het energielabel. Kijk ook naar andere vrijstaande woningen in Gemert-Bakel voor een prijsvergelijking.

Bakel: een dorp met karakter

Bakel is een dorp waar de gemeenschap centraal staat. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 7,63. Een bewoner zegt: "Een kleine rustgevende buurt". Wel wordt opgemerkt dat er weinig voorzieningen zijn voor jongeren en dat het openbaar vervoer beperkt is. De buurt telt zo'n 4275 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen. Meer over de buurt vind je op de pagina over Bakel.

Het dagelijks leven in Bakel

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 920 meter of Aldi op 1038 meter, beide op loopafstand. Ook de basisscholen zijn dichtbij: Kindcentrum De Bakelaar (783 meter) en De Kleine Kapitein (894 meter) zijn om de hoek. Voor een kop koffie of een avondje uit zijn er cafés in het dorp. De gemeente Gemert-Bakel biedt een overzicht van alle voorzieningen in de regio.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via HG Makelaars o.g. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.499.000
Prijs per m²€ 3.945
Woonoppervlakte380m²
Perceeloppervlakte3635m²
Bouwjaar1977
EnergielabelA++
BuurtBakel
WijkBakel
GemeenteGemert-Bakel

Locatie

Heuvelacker 2, Bakel

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.6
Jennifer
20-09-2024
Een kleine rustgevende buurt

Er wordt veel gepraat en dit gebeurd meestal ook altijd in een dorp, soms dingen die niet kloppen. Er zijn een paar cafes maar er wordt niks gedaan voor de jeugd er rijd maar 1 bus om het uur en die zit grotendeels altijd vol sochtends er rijd verder 1 buurtbus naar gemert die altijd te laat is of niet komt

Buurt statistieken

Gegevens uit Bakel

Inwoners4.275
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Jumbo
Auerschootseweg 17
920m
Aldi
Dorpsstraat 54
1038m
Jumbo
Wederhof 14
3232m

Scholen

26 binnen 5 km

Kindcentrum De Bakelaar
Basisonderwijs · 332 leerlingen
783m
De Kleine Kapitein
Basisonderwijs · 156 leerlingen
894m
Kindcentrum Dierdonk
Basisonderwijs · 427 leerlingen
2566m

Veelgestelde vragen

Over Heuvelacker 2, Bakel

Welk energielabel heeft Heuvelacker 2?

De woning aan Heuvelacker 2 in Bakel heeft energielabel A++.

Is €1.499.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.499.000 is aan de hoge kant, maar gezien de 380 m² woonoppervlak, het ruime perceel van 3635 m² en het energielabel A++ is het een marktconforme prijs. Vergelijkbare vrijstaande woningen in de regio zijn vaak kleiner of hebben een lager energielabel.

Hoe is het openbaar vervoer in Bakel?

Het openbaar vervoer in Bakel is beperkt. Er rijdt één bus per uur, die 's ochtends vaak vol zit. Daarnaast is er een buurtbus naar Gemert, die volgens bewoners vaak te laat komt of uitvalt. Het treinstation ligt op 6,5 km afstand, dus voor treinreizen ben je aangewezen op de auto of fiets.

Wat is de sfeer in de buurt?

Bewoners omschrijven Bakel als een kleine, rustgevende buurt waar veel gepraat wordt. Het is een hechte gemeenschap, maar er wordt ook wel geroddeld. Er zijn een paar cafés, maar weinig voorzieningen voor jongeren. De buurt scoort een 7,63 op basis van één beoordeling.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Kindcentrum De Bakelaar (783 meter) en De Kleine Kapitein (894 meter) zijn het dichtstbij. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Gemert, op 6,1 km afstand.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 3635 m², wat zeer ruim is voor een vrijstaande woning. Dit biedt mogelijkheden voor een grote tuin, eventueel een zwembad of bijgebouwen, maar check wel de lokale bouwregels. Het energielabel A++ betekent dat de woning goed geïsoleerd is.

Wat zijn de boodschappenmogelijkheden?

Op 920 meter zit een Jumbo en op 1038 meter een Aldi, beide goed beloopbaar. Voor een groter aanbod kun je naar Gemert, waar meerdere supermarkten zijn. In Bakel zelf zijn ook enkele cafés en restaurants.