Hoekwoning te koop: Houtwerf 31, Waarland
KopenSchagenHoekwoningenHoutwerf 31

Houtwerf 31

Waarland (woonkern), Schagen

€ 625.000
Buurt Waarland (woonkern), WaarlandBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 165m²
165m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een rustige Waarlandse wijk

Deze hoekwoning aan de Houtwerf staat in een doodlopende straat, waar het heerlijk rustig wonen is. Met 165 m² woonoppervlak en een perceel van 243 m² biedt de woning veel ruimte voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €625.000 is marktconform voor hoekwoningen in Schagen.

De buurt: Waarland (woonkern)

Waarland is een dorp waar bewoners elkaar groeten en naar elkaar omkijken. Een bewoner zegt: "Hele fijne rustige wijk. Heel fijn wonen. De mensen groeten elkaar en kijken naar elkaar om als het nodig is." De buurt Waarland (woonkern) telt ruim 2.100 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een dorpse omgeving met veel eengezinswoningen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Dekamarkt, die om de hoek zit. Ook de basisschool Kindcentrum Sint Jan is op loopafstand. Voor de middelbare school moeten kinderen iets verder reizen, maar de rustige omgeving leent zich goed voor fietsen. De gemeente Schagen biedt verder voorzieningen zoals een sporthal en huisartsenpraktijk in de buurt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bakker Schoon Makelaardij B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 625.000
Prijs per m²€ 3.788
Woonoppervlakte165m²
Perceeloppervlakte243m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA
GemeenteSchagen

Locatie

Houtwerf 31, Waarland

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.3
Marja
19-12-2024
Hele fijne rustige wijk

Heel fijn wonen. De mensen groeten elkaar en kijken naar elkaar om als het nodig is. Op loopafstand van school, supermarkt, sporthal en huisartsenpraktijk. Ook is het hier heerlijk fietsen in de omgeving. Waarland is een fijn dorp.

Buurt statistieken

Gegevens uit Waarland (woonkern)

Inwoners2.195
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Dekamarkt
Molenzicht 20
787m
Aldi
Oostelijke Randweg 1
2800m
Vomar
Voorburggracht 415
2875m

Scholen

9 binnen 5 km

Kindcentrum Sint Jan
Basisonderwijs · 213 leerlingen
658m
Kindcentrum De Marinx
Basisonderwijs · 201 leerlingen
1681m
IKC Sint Joseph
Basisonderwijs · 166 leerlingen
2536m

Veelgestelde vragen

Over Houtwerf 31, Waarland

Welk energielabel heeft Houtwerf 31?

De woning aan Houtwerf 31 in Waarland heeft energielabel A.

Is €625.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €625.000 is marktconform voor een hoekwoning van 165 m² met energielabel A in Waarland. De woning is gebouwd in 2009, dus relatief modern. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Waarland om in te wonen?

Waarland is een rustig dorp waar bewoners elkaar kennen en groeten. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 9,25. Een bewoner noemt het een 'hele fijne rustige wijk' met voorzieningen op loopafstand, zoals een supermarkt, school en huisartsenpraktijk.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Je kunt daardoor lagere stookkosten verwachten dan bij woningen met een lager label. Het exacte verbruik hangt af van je eigen gebruik.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand (ongeveer 650 meter) vind je Kindcentrum Sint Jan voor basisonderwijs. Ook Kindcentrum De Marinx is op ruim een kilometer afstand. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Schagen of omgeving, op ongeveer 6,7 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 8,3 km afstand. Dat is bijvoorbeeld station Schagen of station Heerhugowaard. Met de auto ben je er in ongeveer 10 minuten.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een hoekwoning, wat betekent dat hij aan één zijde vrij staat en daardoor vaak meer licht en een grotere tuin heeft dan tussenwoningen. Met 165 m² woonoppervlak en een perceel van 243 m² is het een ruime gezinswoning.

Bakker Schoon Makelaardij B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 4 bronnen
Bakker Schoon Makelaardij B.V.
bakkerschoon.nl
Bekijk
Bakker Schoon Makelaardij B.V.
funda.nl
Bekijk
Bakker Schoon Makelaardij B.V.
huispedia.nl
Bekijk
Bakker Schoon Makelaardij
pararius.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Waarland (woonkern)

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appHoutwerf 31, Waarland
Bekijk