Hoekwoning te koop: Hovenier 27, Rhoon
Verkocht onder voorbehoud
KopenAlbrandswaardHoekwoningenHovenier 27

Hovenier 27

Rhoon Noord, Albrandswaard

€ 609.000
Buurt Rhoon Noord, RhoonBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 132m²
132m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Rhoon

Deze hoekwoning aan de Hovenier 27 in Rhoon heeft een fijne uitstraling. Met 132 m² woonoppervlak en een perceel van 206 m² is er ruimte genoeg. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €609.000 is marktconform voor hoekwoningen in Albrandswaard.

Rhoon Noord: een dorpse buurt

Rhoon Noord is een rustige buurt met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Rhoon is een mooie buurt met nette bewoners." De buurt heeft een mix van leeftijden, met relatief veel 45-plussers. Het is een plek waar mensen elkaar kennen. Meer over de buurt lees je op Rhoon Noord.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek zit. Ook MCD is twee straten verder. Kinderen kunnen naar de Openbare Basisschool Rhoon, die naast de deur ligt, of naar de PC Basisschool Juliana, op loopafstand. De gemeente Albrandswaard biedt een prettige woonomgeving.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bakker & Bakker NVM Makelaars & Taxateurs B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 609.000
Prijs per m²€ 4.614
Woonoppervlakte132m²
Perceeloppervlakte206m²
Bouwjaar1984
EnergielabelB
BuurtRhoon Noord
WijkRhoon-Noord
GemeenteAlbrandswaard

Locatie

Hovenier 27, Rhoon

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 1 bewoner

5.6
Cindy
15-08-2025
Hou het een dorp

Rhoon is een mooie buurt met nette bewoners alleen het volk wat er nu in diverse woningen wordt gestopt haalt de buurt naar beneden. Afval mag je tegenwoordig blijkbaar gewoon naast de bak over je balkon of in een tussenpad plaatsen . Je mag met zen tienen in een 2 kamer appartement wonen . De straat als racebaan gebruiken . En vooral niet werken en iemand anders je tuin laten doen . De buurt gaat achteruit

Buurt statistieken

Gegevens uit Rhoon Noord

Inwoners1.990
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

23 binnen 5 km

Albert Heijn
Julianastraat 37
373m
MCD
Tsjaikovskistraat 3
590m
PLUS
Waalstraat 2A
1677m

Scholen

60 binnen 5 km

Openbare Basisschool Rhoon
Basisonderwijs · 147 leerlingen
22m
Protestants Christelijke Basisschool Juliana
Basisonderwijs · 403 leerlingen
373m
Don Bosco
Basisonderwijs · 389 leerlingen
1270m

Veelgestelde vragen

Over Hovenier 27, Rhoon

Welk energielabel heeft Hovenier 27?

De woning aan Hovenier 27 in Rhoon heeft energielabel B.

Is €609.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €609.000 is marktconform voor een hoekwoning van 132 m² met energielabel B in Rhoon. De woning heeft een perceel van 206 m² en is gebouwd in 1984. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar deze prijs past bij de kenmerken van de woning.