Hoekwoning te koop: Jagerslaan 34, Luttenberg
KopenRaalteHoekwoningenJagerslaan 34

Jagerslaan 34

Luttenberg Kern, Raalte

€ 565.500
Buurt Luttenberg Kern, LuttenbergBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 240m²
240m² woonoppervlakte
Coop op 371m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in het groene Luttenberg

Deze hoekwoning aan de Jagerslaan 34 staat in een rustige, bosrijke omgeving. Met 240 m² woonoppervlak en een perceel van 372 m² is er veel ruimte. De woning uit 1990 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €565.500 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Vergelijk ook andere hoekwoningen in Raalte.

Luttenberg Kern: rustig en groen

De buurt Luttenberg Kern is een kleinschalige, groene woonkern. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Goede buurt, maar het OV is niet altijd top geregeld." De bewoner waardeert het bos en de voorzieningen, maar merkt op dat voor sommige boodschappen je verder moet reizen. De buurt telt veel eengezinswoningen en koopwoningen, en de bevolking is gemengd met zowel gezinnen als ouderen. Meer over de buurt Luttenberg Kern.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Coop, die om de hoek zit. Ook de huisartsenpraktijk en basisschool Esmoreit zijn op loopafstand. Voor uitgebreidere boodschappen of een restaurantbezoek ben je zo in het centrum van Luttenberg. De gemeente Raalte biedt verder voorzieningen zoals een treinstation op 7,7 km afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Baltes Makelaars B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 565.500
Prijs per m²€ 2.356
Woonoppervlakte240m²
Perceeloppervlakte372m²
Bouwjaar1990
EnergielabelB
BuurtLuttenberg Kern
WijkLuttenberg
GemeenteRaalte

Locatie

Jagerslaan 34, Luttenberg

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.6
Femke de Haan
13-05-2025
Goede buurt, maar het OV is niet altijd top geregeld.

Mijn ervaring is positief. Het bevat een groot bos, waar ik graag wandel met mijn hond. Qua voorzieningen is het ook op orde, maar toch voor bepaalde boodschappen moet je wat verder weg reizen. Wat betreft het OV; er zit verbetering in, er rijdt namelijk wel een buurtbus, maar de trein in Raalte is erg duur en rijdt soms niet… De trein is van blauwnet, dus als ik een jongerendagkaart koop, moet ik ook nog een extra blauwnet kaartje kopen om te reizen, al met al wordt een dagje met de trein dan erg prijzig.

Buurt statistieken

Gegevens uit Luttenberg Kern

Inwoners1.370
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Coop
Butzelaarstraat 21
371m
PLUS
Kroonplein 18
4417m
Jumbo
Kwartel 2
5629m

Scholen

5 binnen 5 km

Basisschool Esmoreit
Basisonderwijs · 180 leerlingen
241m
Sint Antonius
Basisonderwijs · 97 leerlingen
4387m
Protestants Christelijke Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 67 leerlingen
4468m

Veelgestelde vragen

Over Jagerslaan 34, Luttenberg

Welk energielabel heeft Jagerslaan 34?

De woning aan Jagerslaan 34 in Luttenberg heeft energielabel B.

Is de prijs van €565.500 redelijk voor deze woning?

De vraagprijs van €565.500 is marktconform voor een hoekwoning van 240 m² met een perceel van 372 m² in Luttenberg. De woning heeft energielabel B en is gebouwd in 1990. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.