Hoekwoning te koop: Jozef Israëlsstraat 14, Goes
KopenGoesHoekwoningenJozef Israëlsstraat 14

Jozef Israëlsstraat 14

Goes-Zuid, Goes

€ 309.000
Buurt Goes-Zuid, GoesBekijk buurt
Populaire buurt voor senioren
33% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Goes-Zuid

Deze hoekwoning aan de Jozef Israëlsstraat straalt de rust uit van een gevestigde buurt. Met 106 m² woonoppervlak en een perceel van 188 m² is er ruimte voor een gezin of wie graag een tuin heeft. De woning uit 1962 heeft een klassieke indeling en vraagt wellicht om een eigen touch. Voor € 309.000 is de prijs marktconform voor een hoekwoningen in Goes van dit formaat.

De buurt Goes-Zuid: rustig en groen

Op basis van twee beoordelingen krijgt de buurt een 9,0. Een bewoner zegt: "er is hoogbouw, huur en koopwoningen, veel groen, n hertenkamp, scholen. inwoners gemeleerd qua leeftijd, nationaliteit. over t algemeen n schone, rustige buurt." Een ander noemt het "vrij rustig, hertekamp op loopafstand, bos op loopafstand, scholen in de buurt". De buurt telt 4425 inwoners, met een mix van leeftijden en veel 65-plussers. Het is een stedelijke omgeving met een omgevingsadressendichtheid van 1865.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Dirk, om de hoek op 813 meter. Ook Jumbo en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals Montessorischool de Basis (640 meter) of het voortgezet onderwijs bij Het Goese Lyceum (415 meter). Het treinstation van Goes is op 1,9 km, goed te doen met de fiets. De gemeente Goes biedt verder parken en voorzieningen op korte afstand.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Neeskens Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 309.000
Prijs per m²€ 2.915
Woonoppervlakte106m²
Perceeloppervlakte188m²
Bouwjaar1962
BuurtGoes-Zuid
WijkGoes
GemeenteGoes

Locatie

Jozef Israëlsstraat 14, Goes

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 2 bewoners

9.1
rian
03-10-2025
rustig

er is hoogbouw, huur en koopwoningen, veel groen, n hertenkamp,scholen. inwoners gemeleerd qua leeftijd,nationaliteit. over t algemeen n schone, rustige buurt. op enkele plekken minder. mensen aardig, netjes en interesse in elkaar. n goeie buurt om te wonen

8.9
rian
26-09-2025
rustig

de buurt is vrij rustig, hertekamp op loopafstand,bos op loopafstand, scholen in de buurt, huur/en koopwoningen, appartementen en laagbouw. speelveld etc , veel variatie in mensen qua oud jong,

Buurt statistieken

Gegevens uit Goes-Zuid

Inwoners4.425
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Dirk
Beukenhof 1
813m
Jumbo
Van Doornestraat 2
1355m
Jumbo
Marconistraat 1-2
1374m

Scholen

40 binnen 5 km

Het Goese Lyceum Oranjeweg
Voortgezet onderwijs · 1499 leerlingen
415m
Ostrea Lyceum - havo, atheneum & gymnasium
Voortgezet onderwijs · 1153 leerlingen
445m
Het Goese Lyceum Bergweg
Voortgezet onderwijs · 437 leerlingen
538m

Veelgestelde vragen

Over Jozef Israëlsstraat 14, Goes

Is € 309.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

Ja, voor een hoekwoning uit 1962 met 106 m² woonoppervlak en een perceel van 188 m² in Goes-Zuid is € 309.000 marktconform. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de regio. Houd er rekening mee dat de woning mogelijk onderhoud vraagt vanwege het bouwjaar, maar de ligging en het formaat maken het een solide optie.

Hoe is de buurt Goes-Zuid om in te wonen?

Goes-Zuid wordt door bewoners beoordeeld met een 9,0 en omschreven als rustig en groen. Er is veel variatie in woningen, van hoogbouw tot eengezinswoningen, en voorzieningen zoals een hertenkamp en bos op loopafstand. De bevolking is gemêleerd qua leeftijd en achtergrond. Het is een schone, nette buurt waar mensen oog hebben voor elkaar.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen en supermarkten op loopafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt is Dirk op 813 meter, gevolgd door Jumbo en Albert Heijn. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Montessorischool de Basis (640 meter) en voortgezet onderwijs zoals Het Goese Lyceum (415 meter). Ook een kinderdagverblijf is op 500 meter.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Goes ligt op 1,9 km afstand, goed bereikbaar met de fiets of een korte busrit. De buurt heeft een stedelijkheidsgraad van 2 (sterk stedelijk), wat betekent dat voorzieningen en OV goed bereikbaar zijn.

Wat is het energielabel van deze woning?

Omdat het een woning uit 1962 betreft, is het verstandig om bij bezichtiging te vragen naar het label en de isolatie. Een ouder label kan wijzen op hogere stookkosten, maar dit is niet met zekerheid te zeggen zonder het daadwerkelijke label.