Hoekwoning te koop: Frambozestraat 10, Goes
Verkocht onder voorbehoud
KopenGoesHoekwoningenFrambozestraat 10

Frambozestraat 10

Goes-Zuid, Goes

€ 315.000
Buurt Goes-Zuid, GoesBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Dirk op 143m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter

Deze hoekwoning aan de Frambozestraat in Goes-Zuid ademt de sfeer van de jaren zestig, met een flinke tuin en een praktische indeling. Met 116 m² woonoppervlak en een perceel van 139 m² is er ruimte voor een gezin of wie graag een eigen buitenruimte heeft. De woning heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €315.000 is marktconform voor hoekwoningen in Goes.

De buurt: Goes-Zuid

Goes-Zuid is een rustige, groene buurt met een mix van huur- en koopwoningen, laagbouw en appartementen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 9,0. Een bewoner zegt: "er is hoogbouw, huur en koopwoningen, veel groen, een hertenkamp, scholen. over het algemeen een schone, rustige buurt." Een ander noemt het "vrij rustig, hertenkamp op loopafstand, bos op loopafstand, scholen in de buurt." De buurt telt veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens, maar ook gezinnen met kinderen. CBS-cijfers laten zien dat de buurt een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,8 heeft. Bekijk de buurt Goes-Zuid voor meer informatie.

Het dagelijks leven

In de straat zelf is het rustig, maar voor dagelijkse boodschappen hoef je niet ver. Dirk zit om de hoek, op twee minuten lopen. Jumbo is twee straten verder, op zo'n tien minuten lopen. Ook Albert Heijn is op loopafstand. Voor kinderen zijn er meerdere scholen in de buurt: Montessorischool de Basis ligt op loopafstand, net als de Alberoschool CBS Prinses Beatrix en Openbare Basisschool de Zuidwesthoek. Het station van Goes is op twintig minuten lopen. De gemeente Goes biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Steendijk Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 315.000
Prijs per m²€ 2.716
Woonoppervlakte116m²
Perceeloppervlakte139m²
Bouwjaar1962
EnergielabelB
BuurtGoes-Zuid
WijkGoes
GemeenteGoes

Locatie

Frambozestraat 10, Goes

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 2 bewoners

9.1
rian
03-10-2025
rustig

er is hoogbouw, huur en koopwoningen, veel groen, n hertenkamp,scholen. inwoners gemeleerd qua leeftijd,nationaliteit. over t algemeen n schone, rustige buurt. op enkele plekken minder. mensen aardig, netjes en interesse in elkaar. n goeie buurt om te wonen

8.9
rian
26-09-2025
rustig

de buurt is vrij rustig, hertekamp op loopafstand,bos op loopafstand, scholen in de buurt, huur/en koopwoningen, appartementen en laagbouw. speelveld etc , veel variatie in mensen qua oud jong,

Buurt statistieken

Gegevens uit Goes-Zuid

Inwoners4.425
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Dirk
Beukenhof 1
143m
Jumbo
Van Doornestraat 2
701m
Jumbo
Marconistraat 1-2
785m

Scholen

37 binnen 5 km

Montessorischool de Basis
Basisonderwijs · 130 leerlingen
276m
Calvijn College Goes Stationspark
Voortgezet onderwijs · 255 leerlingen
397m
Alberoschool CBS Prinses Beatrix
Basisonderwijs · 261 leerlingen
397m

Veelgestelde vragen

Over Frambozestraat 10, Goes

Welk energielabel heeft Frambozestraat 10?

De woning aan Frambozestraat 10 in Goes heeft energielabel B.

Is €315.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €315.000 voor een hoekwoning uit 1962 met 116 m² en energielabel B in Goes-Zuid is marktconform. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, afhankelijk van staat en oppervlakte.

Hoe is de buurt Goes-Zuid om in te wonen?

Bewoners geven Goes-Zuid een 9,0 en omschrijven het als rustig en groen, met een hertenpark en bos op loopafstand. Er is een mix van huur- en koopwoningen, en de bevolking is gemêleerd qua leeftijd en achtergrond. De buurt heeft veel voorzieningen zoals scholen en supermarkten dichtbij.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation van Goes ligt op 1,9 kilometer afstand van de Frambozestraat. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een paar minuten met de fiets.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Montessorischool de Basis ligt op 276 meter, Alberoschool CBS Prinses Beatrix op 397 meter, en Openbare Basisschool de Zuidwesthoek op 444 meter. Ook voortgezet onderwijs is dichtbij, zoals Calvijn College Goes Stationspark op 397 meter.

Hoeveel supermarkten zijn er in de omgeving?

Binnen een straal van 5 kilometer zijn er 10 supermarkten. De dichtstbijzijnde is Dirk op 143 meter, gevolgd door Jumbo op 701 meter en nog een Jumbo op 785 meter. Ook Albert Heijn en Aldi zijn binnen bereik.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B. Dat betekent dat het een redelijk zuinige woning is, met goede isolatie en energieprestaties. De stookkosten zullen lager zijn dan bij woningen met een lager label, maar exacte bedragen zijn afhankelijk van gebruik en tarieven.