Hoekwoning te koop: Kloetenseweg 33A, Winterswijk
Verkocht onder voorbehoud
KopenWinterswijkHoekwoningenKloetenseweg 33A

Kloetenseweg 33A

Winterswijk-Noordoost, Winterswijk

€ 497.000
Buurt Winterswijk-Noordoost, WinterswijkBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 198m²
198m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in een groene buurt

Deze hoekwoning aan de Kloetenseweg 33A in Winterswijk valt op door zijn ruime opzet. Met 198 m² woonoppervlak en een perceel van 490 m² is er veel ruimte, zowel binnen als buiten. Het huis uit 1997 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €497.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Bekijk ook het aanbod van hoekwoningen in Winterswijk.

Winterswijk-Noordoost: een gezellige buurt

De woning ligt in de buurt Winterswijk-Noordoost, een wijk met een mix van gezinnen en ouderen. Op basis van vijf beoordelingen krijgt de buurt een 7,9. Een bewoner zegt: "Zeer gezellig, mooie bossen in de omgeving, buurtbarbecue en tuinfeesten." Een ander noemt het "Fijne buurt, met gezellige mensen." De buurt telt veel eengezinswoningen en relatief weinig flats.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die op loopafstand ligt. Ook Ekoplaza en Albert Heijn zijn dichtbij. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals Daltonschool De Vlier en Openbare Basisschool De Kolibrie, beide op loopafstand. Het station van Winterswijk is ongeveer twee kilometer verderop. De gemeente Winterswijk biedt verder voorzieningen zoals een park op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Reessink Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 497.000
Prijs per m²€ 2.510
Woonoppervlakte198m²
Perceeloppervlakte490m²
Bouwjaar1997
EnergielabelB
BuurtWinterswijk-Noordoost
WijkStad
GemeenteWinterswijk

Locatie

Kloetenseweg 33A, Winterswijk

Ervaringen uit de buurt

Goed · 5 bewoners

7.1
Frank Wieggerinck
16-11-2025
Gezellig maar geen schone omgeving

Prima buren Gezellig Maar als wandel uit de straat veel rommel

9.3
Frank Wieggerinck
09-11-2025
Gezellig en geweldig

Zeer gezellig, mooie bossen in de omgeving, buurtbarbecue en tuinfeesten. Ik woon hier al 26 jaar, en raadt iedereen aan, kom hier wonen.

8.1
Frank Wieggerinck
23-10-2025
Gezellig

Fijne buurt, met gezellige mensen. Iedere zomer de buurtbarbecue

8.4
Ryan te veldhuis
26-03-2025
gezzelig uitstraling

leuke sfeervolle buurt

6.6
Noël
25-05-2024
Niet echt samen

Het is een buurt waar iedereen best opzichzelf is

Buurt statistieken

Gegevens uit Winterswijk-Noordoost

Inwoners6.720
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

9 binnen 5 km

PLUS
Dingstraat 1
901m
Ekoplaza
Roelvinkstraat 33
1047m
Albert Heijn
Dingstraat 34
1134m

Scholen

19 binnen 5 km

Daltonschool De Vlier
Basisonderwijs · 174 leerlingen
263m
Openbare Basisschool De Kolibrie
Basisonderwijs · 269 leerlingen
326m
cbs de Bataaf
Basisonderwijs · 93 leerlingen
352m

Veelgestelde vragen

Over Kloetenseweg 33A, Winterswijk

Welk energielabel heeft Kloetenseweg 33A?

De woning aan Kloetenseweg 33A in Winterswijk heeft energielabel B.

Is €497.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €497.000 is marktconform voor een hoekwoning van 198 m² met een perceel van 490 m² in Winterswijk. Het energielabel B en bouwjaar 1997 zijn gunstige factoren. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.