Hoekwoning te huur: Kloosterkoolhof 26, Heerlen
HurenHeerlenHoekwoningenKloosterkoolhof 26

Kloosterkoolhof 26

Schaesbergerveld, Heerlen

€ 1.125 p.m.
Buurt Schaesbergerveld, HeerlenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 218m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
30% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een hoekwoning in Schaesbergerveld

Deze hoekwoning aan de Kloosterkoolhof 26 in Heerlen heeft een woonoppervlak van 113 m² en een perceel van 107 m². Het bouwjaar 1984 en energielabel B zorgen voor een redelijk zuinige woning. De huurprijs van € 1.125 per maand is marktconform voor een hoekwoning in deze buurt. Bekijk ook andere hoekwoningen in Heerlen.

De buurt Schaesbergerveld

Schaesbergerveld is een wijk in Heerlen met een mix van eengezinswoningen en appartementen. De buurt telt ruim 2.500 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,9. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. De buurt Schaesbergerveld heeft een stedelijkheidsgraad van 2 (zeer sterk stedelijk) met een omgevingsadressendichtheid van 2188 adressen per km².

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek zit op 218 meter. Ook de Lidl en Jumbo zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar OBS de Droomboom (basisonderwijs) op 500 meter of naar het Emmacollege (voortgezet onderwijs) op 435 meter. De gemeente Heerlen biedt verder voldoende voorzieningen zoals een park op 200 meter en een restaurant op 500 meter.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Huurwoningen Parkstad en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt28 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.125 p.m.
Prijs per m²€ 10 p.m.
Woonoppervlakte113m²
Perceeloppervlakte107m²
Bouwjaar1984
EnergielabelB
BuurtSchaesbergerveld
WijkMeezenbroek-Schaesbergerveld
GemeenteHeerlen

Locatie

Kloosterkoolhof 26, Heerlen

Buurt statistieken

Gegevens uit Schaesbergerveld

Inwoners2.525
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Schaesbergerveld

Woningvoorraad1.261
Gem. WOZ-waarde€ 191.000
Koopwoningen60%
Huurwoningen40%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Albert Heijn
Schandelerboord 25
218m
Lidl
Zondagstraat 57
704m
Jumbo
Spoorsingel 81
997m

Scholen

55 binnen 5 km

Emmacollege voor Havo Mavo Vbo Lwoo
Voortgezet onderwijs · 70 leerlingen
435m
Techniekcollege Parkstad Limburg vmbo
Voortgezet onderwijs · 81 leerlingen
462m
OBS de Droomboom
Basisonderwijs · 265 leerlingen
499m

Veelgestelde vragen

Over Kloosterkoolhof 26, Heerlen

Welk energielabel heeft Kloosterkoolhof 26?

De woning aan Kloosterkoolhof 26 in Heerlen heeft energielabel B.

Is de huurprijs van € 1.125 marktconform?

Ja, de huurprijs van € 1.125 is precies de mediaanprijs voor huurwoningen in de buurt Schaesbergerveld. De gemiddelde huurprijs in de buurt is € 993, maar dat komt door een goedkopere woning van € 730. Deze hoekwoning is met 113 m² ruimer dan gemiddeld, dus de prijs per m² (€ 9,96) is gebruikelijk.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. Het label is gebaseerd op het bouwjaar 1984 en de isolatie van de woning.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,7 km afstand, dus op loopafstand of een korte fietsrit.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is OBS de Droomboom op 500 meter, en het voortgezet onderwijs is bereikbaar via het Emmacollege op 435 meter en het Techniekcollege op 462 meter.

Wat voor type woning is dit?

Het is een hoekwoning, wat betekent dat je aan één zijde geen buren hebt. Dat geeft vaak meer privacy en lichtinval. De woning heeft 113 m² woonoppervlak en een perceel van 107 m².

Is de buurt veilig?

In de buurt zijn in het meest recente jaar 175 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een wijk van deze grootte. De meeste delicten zijn vermoedelijk lichte vergrijpen, maar exacte details zijn niet bekend.

Huurwoningen Parkstad
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Huurwoningen Parkstad
huurwoningenparkstad.nl
Bekijk
Huurwoningen Parkstad
funda.nl
Bekijk