Hoekwoning te koop: Kruzebrink 118, Heino
KopenRaalteHoekwoningenKruzebrink 118

Kruzebrink 118

De Kampen, Raalte

€ 449.500
Buurt De Kampen, HeinoBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 148m²
148m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een rustige buurt

Deze hoekwoning aan de Kruzebrink in Heino staat in een groene, rustige straat. Met 148 m² woonoppervlak en een perceel van 320 m² is er veel ruimte. De woning uit 1973 is solide gebouwd en heeft een fijne indeling. De vraagprijs van € 449.500 is marktconform voor een hoekwoning in deze omgeving. Vergelijkbare hoekwoningen in Raalte worden gemiddeld voor € 429.667 verkocht.

De buurt De Kampen

De woning ligt in buurt De Kampen, een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. De buurt is rustig en groen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3 personen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, veilige omgeving zien met slechts 13 misdrijven per jaar.

Leven in de straat

In de ochtend loop je in een paar minuten naar basisschool Het Sterrenrijk, om de hoek. Ook Openbaar Kindcentrum de Springplank is op loopafstand. Voor de dagelijkse boodschappen zijn Albert Heijn, Aldi en Boni allemaal op loopafstand, twee straten verder. De gemeente Raalte biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en bibliotheek op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hannink Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 449.500
Prijs per m²€ 3.037
Woonoppervlakte148m²
Perceeloppervlakte320m²
Bouwjaar1973
BuurtDe Kampen
WijkHeino
GemeenteRaalte

Locatie

Kruzebrink 118, Heino

Buurt statistieken

Gegevens uit De Kampen

Inwoners1.530
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit De Kampen

Woningvoorraad683
Gem. WOZ-waarde€ 329.000
Koopwoningen78%
Huurwoningen22%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Albert Heijn
Marktstraat 2 4
545m
Aldi
Marktstraat 24
612m
Boni
Paalweg 1
675m

Scholen

4 binnen 5 km

Het Sterrenrijk
Basisonderwijs · 267 leerlingen
428m
Openbaar Kindcentrum de Springplank
Basisonderwijs · 191 leerlingen
482m
Basisschool Sint Nicolaas
Basisonderwijs · 53 leerlingen
2726m

Veelgestelde vragen

Over Kruzebrink 118, Heino

Is € 449.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 449.500 ligt iets boven de gemiddelde verkoopprijs van € 425.429 in de buurt, maar is marktconform voor een hoekwoning van 148 m². De gemiddelde prijs per m² in De Kampen is € 3.135, wat neerkomt op € 3.038 per m² voor deze woning. De prijs is dus aan de hoge kant, maar niet uitzonderlijk.

Hoe is de buurt De Kampen om in te wonen?

De Kampen is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Het is er veilig met weinig criminaliteit. De bevolking bestaat uit een mix van gezinnen en ouderen. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand, wat het een praktische woonwijk maakt.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je basisschool Het Sterrenrijk (428 m) en Openbaar Kindcentrum de De Springplank (482 m). Ook Basisschool Sint Nicolaas (2,7 km) en De Linde (4,5 km) zijn bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Raalte, op 6,4 km afstand.

Hoe is het met de bereikbaarheid van het treinstation?

Het treinstation van Heino ligt op 1,7 km afstand, ongeveer 20 minuten lopen of 5 minuten fietsen. Vanaf daar kun je naar steden als Zwolle en Deventer reizen.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 50% van de woningen label B en 50% label D of lager.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn drie supermarkten op loopafstand: Albert Heijn (545 m), Aldi (612 m) en Boni (675 m). Ook Jumbo en Dirk zijn op grotere afstand (6,5 km). Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Hannink Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen