Hoekwoning te huur: Leeuwerikstraat 27, Borne
3 uur geleden ontdekt
HurenBorneHoekwoningenLeeuwerikstraat 27

Leeuwerikstraat 27

Dikkerslaan-Molenkampsweg en omgeving, Borne

€ 730 p.m.
Buurt Dikkerslaan-Molenkampsweg en omgeving, BorneBekijk buurt
Sociale huur via woningcorporatie
Inschrijving en wachttijd zijn meestal vereist
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Een hoekwoning met een verrassend groot perceel

Deze hoekwoning aan de Leeuwerikstraat in Borne valt op door het ruime perceel van maar liefst 6697 m². Met 93 m² woonoppervlak en energielabel A is dit een zuinige woning in een rustige buurt. De huurprijs van €730 per maand is marktconform voor een woning van dit type. Bekijk ook andere hoekwoningen in Borne.

Dikkerslaan-Molenkampsweg en omgeving: een gezellige buurt

De buurt Dikkerslaan-Molenkampsweg en omgeving telt ruim 1600 inwoners en heeft een mix van gezinnen en ouderen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "De mensen kijken naar elkaar om en kennen elkaar doordat ze elkaar tegenkomen met wandelen met honden. Erg gezellig." De buurt heeft vooral eengezinswoningen en een gemoedelijke sfeer. Lees meer over de buurt Dikkerslaan-Molenkampsweg en omgeving.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi op 5 minuten lopen of de PLUS om de hoek. Ook Albert Heijn en Nettorama zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Rooms Katholieke Basisschool 't Oldhof of de Jan Ligthartschool, beide twee straten verder. Het treinstation van Borne is tien minuten lopen. Ontdek meer over de gemeente Borne.

Aangeboden via

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 juli 2026
StatusBeschikbaar
Prijs € 730 p.m.
Prijs per m²€ 8 p.m.
Woonoppervlakte93m²
Perceeloppervlakte6697m²
Bouwjaar1955
EnergielabelA
WijkBorne
GemeenteBorne

Locatie

Leeuwerikstraat 27, Borne

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.3
Anoniempje
19-02-2025
Gezellig en aardige mensen

De mensen kijken naar elkaar om en kennen elkaar doordat ze elkaar tgenkomen met wandelen met honden. Erg gezellig.

Buurt statistieken

Gegevens uit Dikkerslaan-Molenkampsweg en omgeving

Inwoners1.615
Mannen48%
Vrouwen51%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Aldi
Grotestraat 232-234
564m
PLUS
De Höfte 4
626m
Albert Heijn
Marktplein 27
911m

Scholen

11 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool 't Oldhof
Basisonderwijs · 92 leerlingen
450m
Jan Ligthartschool
Basisonderwijs · 208 leerlingen
490m
Basisschool De Optimist
Basisonderwijs · 321 leerlingen
1024m

Veelgestelde vragen

Over Leeuwerikstraat 27, Borne

Welk energielabel heeft Leeuwerikstraat 27?

De woning aan Leeuwerikstraat 27 in Borne heeft energielabel A.

Is €730 per maand een eerlijke prijs voor deze woning?

Met 93 m² woonoppervlak, energielabel A en een perceel van 6697 m² is €730 per maand een marktconforme prijs voor een hoekwoning in Borne. De woning is energiezuinig, wat de maandlasten laag houdt.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 6697 m², wat uitzonderlijk groot is voor een hoekwoning. Dit biedt veel ruimte voor een tuin, moestuin of andere buitenactiviteiten.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten in vergelijking met woningen met een lager label.

Hoe is de buurt om in te wonen?

De buurt Dikkerslaan-Molenkampsweg en omgeving is rustig en gemengd, met veel eengezinswoningen. Bewoners omschrijven het als gezellig en sociaal, waar mensen naar elkaar omkijken.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Rooms Katholieke Basisschool 't Oldhof (450 m) en de Jan Ligthartschool (490 m). Supermarkten zoals Aldi en PLUS zijn ook dichtbij.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Borne ligt op 1,0 km afstand, ongeveer tien minuten lopen.

www.woninghuren.nl
Geen Quicklane™
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de wijk

3 woningen in de wijk Borne

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appLeeuwerikstraat 27, Borne
Bekijk