Hoekwoning te koop: Leidseweg 195, Voorschoten
KopenVoorschotenHoekwoningenLeidseweg 195

Leidseweg 195

Adegeest, Voorschoten

€ 759.000
Buurt Adegeest, VoorschotenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 161m²
161m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een karakteristiek hoekhuis aan de Leidseweg

Deze hoekwoning uit 1901 aan de Leidseweg heeft een authentieke uitstraling met een flinke tuin. Met 161 m² woonoppervlak en een perceel van 310 m² is er ruimte genoeg. De woning ligt in een rustige, groene omgeving in Voorschoten. De vraagprijs van €759.000 is marktconform voor een woning van dit type en formaat. Bekijk ook andere hoekwoningen in Voorschoten.

Adegeest: een groene, rustige buurt

De buurt Adegeest kenmerkt zich door veel groen en een rustige sfeer. Het is een buurt met veel oudere bewoners en eenpersoonshuishoudens. De buurt Adegeest heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 10 minuten lopen of Albert Heijn op 12 minuten. Basisscholen zijn er vlakbij: Openbare Basisschool De VOS op 5 minuten lopen en Fortgensschool op 7 minuten. De gemeente Voorschoten biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Clingendael Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 759.000
Prijs per m²€ 4.714
Woonoppervlakte161m²
Perceeloppervlakte310m²
Bouwjaar1901
BuurtAdegeest
WijkWijk 00
GemeenteVoorschoten

Locatie

Leidseweg 195, Voorschoten

Buurt statistieken

Gegevens uit Adegeest

Inwoners2.655
Mannen48%
Vrouwen53%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Jumbo
Planciusplantsoen 25
979m
Jumbo
Planciusplantsoen 25
990m
Albert Heijn
Schoolstraat 1
1050m

Scholen

65 binnen 5 km

Openbare Basisschool De VOS
Basisonderwijs · 431 leerlingen
480m
Fortgensschool
Basisonderwijs · 216 leerlingen
602m
Rooms Katholieke Basisschool Emmaus
Basisonderwijs · 255 leerlingen
861m

Veelgestelde vragen

Over Leidseweg 195, Voorschoten

Is €759.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €759.000 is marktconform voor een hoekwoning van 161 m² met een perceel van 310 m² in Voorschoten. De woning heeft een authentiek karakter door het bouwjaar 1901. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt aan de Leidseweg in Voorschoten. Het treinstation bevindt zich op 2,2 km afstand.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een hoekwoning uit 1901 met een woonoppervlak van 161 m² en een perceel van 310 m². Het is een koopwoning. De woning heeft een authentieke uitstraling en een flinke tuin.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Openbare Basisschool De VOS zit op 480 meter, Fortgensschool op 602 meter en Rooms Katholieke Basisschool Emmaus op 861 meter. Ook zijn er diverse andere scholen in de omgeving.